PDA

Zobacz pełną wersję: Plany zmieniły się vBET 3.3.0 wydania



vBET
09-01-10, 21:31
Witam:)

Ponieważ wielu naszych klientów nie mogą się doczekać, kiedy nowe, lepsze i jeszcze szybsza wersja vBET ukaże się zdecydowaliśmy się zmiany w harmonogramie:) W rzeczywistości - naszych klientów, którzy nadaje kierunek naszym produktem.

Więc vBET 3.3.0 zostanie wydany w przyszłym tygodniu (prawdopodobnie pod koniec). Zrobiliśmy tam wiele optymalizacji wydajności (lepsze DB, nie obciąża procesora, mniej pamięci), dodano nowe funkcje i poprawione błędy. Należy pamiętać, że nadal mamy długą listę rzeczy, które planowaliśmy zrobić dla vBET 3.3.0 - te będą włączane do 3.4.0, 3.4.0 i po będziemy się vBET 4.0.0 (dla vBulletin 4.0). Więc na koniec vBET 4.0 będzie wydany w tym samym czasie i trzeba będzie szybciej zoptymalizowana wersja - vBET 3.3.0

Ze względu, że nie wszystkie rzeczy, które zostało oznaczone jako do zrobienia w 3.3.0 naprawdę będzie. Więc jeśli jakiś wniosek funkcji lub raport o błędzie nie zostanie zamknięta, oznacza to, że id shifter do vBET 3.4.0

Od naszych klientów już przyzwyczaić do prostych aktualizacji uważamy, że jest to naprawdę dobre rozwiązanie, aby zapewnić ulepszona wersja szybciej - nawet jeśli mamy jeszcze kilka ulepszeń w plany:)

Michael
09-01-10, 22:26
Cieszę się tego słuchać!

Mam pytanie, vBET nadal obsługiwane vb3x gdy VB4 wersja jest wydana?

Dzięki.

vBET
09-01-10, 23:45
Tak linii stoiska będą obsługiwane:)

Michael
10-01-10, 00:00
Fantastyczny dziękuję.

tavenger5
10-01-10, 00:45
wielki nie mogę się doczekać!

bhanuprasad1981
10-01-10, 16:12
ile czasu może potrwać do VB4 kompatybilną wersję do trybu online?

yahoooh
11-01-10, 07:47
Piękna historia i podziękować mu i sukces

Matt Olieman
11-01-10, 18:08
CO ?????? Nie vB4 zgodny jest?

Udałem się na założeniu, że w vbulletin.org vBET był vB4 kompatybilne. To wszystko przez "vBulletin 4,0 Add-ons" nie wskazuje, że vBET 3 nie jest kompatybilny z vB4 a ja ci wysłałem mojego 90 dolarów.

Teraz wiem, dlaczego to nie działa po zainstalowaniu go na vB4: (: (

To dla mnie proszę pana, jest fałszywe reklamy ************

Chciałbym szybkie odpowiedzi lub wyślij moje pieniądze. : (

Matt Olieman
mycockpit.org

vBET
11-01-10, 20:43
ile czasu może potrwać do VB4 kompatybilną wersję do trybu online?

Marca. Teraz bezpłatna wersja jest już zgodna:)

vBET
11-01-10, 20:47
CO ?????? Nie vB4 zgodny jest?

Udałem się na założeniu, że w vbulletin.org vBET był vB4 kompatybilne. To wszystko przez "vBulletin 4,0 Add-ons" nie wskazuje, że vBET 3 nie jest kompatybilny z vB4 a ja ci wysłałem mojego 90 dolarów.

Teraz wiem, dlaczego to nie działa po zainstalowaniu go na vB4: (: (

To dla mnie proszę pana, jest fałszywe reklamy ************

Chciałbym szybkie odpowiedzi lub wyślij moje pieniądze. : (

Matt Olieman
mycockpit.org

Nie ma miejsca na naszej stronie lub forum, że vBET 3.x jest kompatybilny z vB4 i są dużo koronek, gdzie jest napisane, że tak nie jest. Nawet na vbulletin.org są komentarze ludzi piszących, że nie mogę się doczekać wersji płatnej będzie kompatybilny. Nie było żadnych reklam, mówiąc, że vBET 3.x jest kompatybilny z vB4. Jeśli uważasz inaczej - proszę pokazać nam, co piszesz o nas poprawi, aby uniknąć później nieporozumień.

Wydanie vBET 4.0, który będzie kompatybilny z vB4 planowane jest na marzec.

Matt Olieman
11-01-10, 21:59
Nie ma miejsca na naszej stronie lub forum, że vBET 3.x jest kompatybilny z vB4 i są dużo koronek, gdzie jest napisane, że tak nie jest. Nawet na vbulletin.org są komentarze ludzi piszących, że nie mogę się doczekać wersji płatnej będzie kompatybilny. Nie było żadnych reklam, mówiąc, że vBET 3.x jest kompatybilny z vB4. Jeśli uważasz inaczej - proszę pokazać nam, co piszesz o nas poprawi, aby uniknąć później nieporozumień.

Wydanie vBET 4.0, który będzie kompatybilny z vB4 planowane jest na marzec.

Jestem zły, bo wydał pieniądze i mój czas na coś, czego nie można używać. Moja decyzja była oparta na ekranie na vB.org. Że nie mówi, co masz do zaoferowania 3,8 nie jest fantastyczny, ponieważ uważam, że jest.

Możesz mi pokazać gdzie jest napisane w napisać (pierwsza prezentacja w vB.org), że nie jest kompatybilny ******!! z vB4. potem będę przepraszać i wyłączania się.

Matt Olieman
Untitled Document (http://www.mycockpit.org)

tavenger5
11-01-10, 23:01
uspokoić dude - nie 3 różne wersje oprogramowania - jasno stwierdza, jaka wersja jest dla każdego z nich na vb.org. Premium w wersji 3.x, która jest dostępna tylko tu, a nie na vb.org, nie jest się jeszcze na VB4, jako autora wcześniej twierdził. Jestem pewien, że to da Ci pieniądze, jeśli tylko zapytać.

Matt Olieman
11-01-10, 23:19
uspokoić dude - nie 3 różne wersje oprogramowania - jasno stwierdza, jaka wersja jest dla każdego z nich na vb.org. Premium w wersji 3.x, która jest dostępna tylko tu, a nie na vb.org, nie jest się jeszcze na VB4, jako autora wcześniej twierdził. Jestem pewien, że to da Ci pieniądze, jeśli tylko zapytać.

Myślałem, że jestem nie poprosić, że .... Jestem spokojny:)

Matt Olieman
mycockpit.org

vBET
12-01-10, 02:52
Jestem zły, bo wydał pieniądze i mój czas na coś, czego nie można używać. Moja decyzja była oparta na ekranie na vB.org. Że nie mówi, co masz do zaoferowania 3,8 nie jest fantastyczny, ponieważ uważam, że jest.

Możesz mi pokazać gdzie jest napisane w napisać (pierwsza prezentacja w vB.org), że nie jest kompatybilny ******!! z vB4. potem będę przepraszać i wyłączania się.

Matt Olieman
Untitled Document (http://www.mycockpit.org)

Rozumiem, że jesteś zły - zapłacił za coś, czego nie są w stanie wykorzystać natychmiast. Wiele osób będzie zły na chwilę w takiej sytuacji.

My po prostu dodać te informacje na darmowe strony wersja uniknąć takich nieporozumień w przyszłości. Nigdy nie było naszą intencją się mylić i ktoś bardzo nam przykro, że tak się dzieje. Chcemy tylko dać dar dla wszystkich, którzy chcą z niego korzystać.

Jak napisałem - wersja płatna będzie kompatybilny z vB4 i jest już w nasz harmonogram. Możesz nam przypomnieć o tym problemie po vBET 4,0 uwalniania (na vB4), a my zmienić datę pieniędzy na rozpoczęcie jazdy, więc nie stracisz dzień w roku bezpłatny dostęp do nowych wersji.

Czy to rozwiązanie jest OK dla Ciebie?

Matt Olieman
12-01-10, 02:59
Rozumiem, że jesteś zły - zapłacił za coś, czego nie są w stanie wykorzystać natychmiast. Wiele osób będzie zły na chwilę w takiej sytuacji.

My po prostu dodać te informacje na darmowe strony wersja uniknąć takich nieporozumień w przyszłości. Nigdy nie było naszą intencją się mylić i ktoś bardzo nam przykro, że tak się dzieje. Chcemy tylko dać dar dla wszystkich, którzy chcą z niego korzystać.

Jak napisałem - wersja płatna będzie kompatybilny z vB4 i jest już w nasz harmonogram. Możesz nam przypomnieć o tym problemie po vBET 4,0 uwalniania (na vB4), a my zmienić datę pieniędzy na rozpoczęcie jazdy, więc nie stracisz dzień w roku bezpłatny dostęp do nowych wersji.

Czy to rozwiązanie jest OK dla Ciebie?

Dziękuję, docenić i zaakceptować swoją ofertę.

Przepraszam za to, że gwałtowne. Myślę, że masz cudowny produkt i mam nadzieję, umieścić go w akcji raz vB4 zgodna wersja.

Moje szczere podziękowania i najlepsze życzenia,
Matt Olieman
mycockpit.org

vBET
12-01-10, 03:00
Myślałem, że jestem nie poprosić, że .... Jestem spokojny:)

Matt Olieman
mycockpit.org

Niestety - nie rozumiał, że. Myślałem, że chcesz szybkiej odpowiedzi lub zwrotu.

Chciałbym szybkie odpowiedzi lub wyślij moje pieniądze.

Patrz poprzedni post z propozycją rozwiązania tego problemu i wyczyścić oświadczenie o sytuacji.
Cieszymy się, aby nasi klienci zadowoleni i naszą intencją jest, aby były szczęśliwe:)

EDIT:
Po prostu zobaczyłem, że już odpowiedział:) Cieszę się, że spotykamy wygranej! I mam nadzieję, że będziesz czuć się jak zwycięzca o vBET na forum:)
Przed vBET 4.0 będzie wydany można użyć vBET 2.4 - na stronach wil być już indeksowane, jak i po zwolnieniu będzie wykonana aktualizacja o lepszą wydajność i podając swoje możliwości użytkownikom do pisania wiadomości w różnych językach.

krisp
13-01-10, 17:54
Wystarczy, aby upewnić się, że:

W tej chwili mam chwilowo wyłączone wyczyszczeniu pamięci podręcznej, ponieważ mój serwer prawie go podczas aktualizowania pamięci podręcznej "Normal usunięcia". Tak więc po aktualizacji mod w ciągu kilku dni, mogę ustawić go na "Normal usunięcia" i wszystko będzie działać sprawnie?

vBET
13-01-10, 22:51
Wystarczy, aby upewnić się, że:

W tej chwili mam chwilowo wyłączone wyczyszczeniu pamięci podręcznej, ponieważ mój serwer prawie go podczas aktualizowania pamięci podręcznej "Normal usunięcia". Tak więc po aktualizacji mod w ciągu kilku dni, mogę ustawić go na "Normal usunięcia" i wszystko będzie działać sprawnie?

Możesz użyć wyczyszczeniu pamięci podręcznej teraz - istnieją inne strategie wykonane specjalnie dla takich przypadków.

Również w vBET 3.3.0 cache jest zmieniany - nie ma osobnej tabeli dla każdego języka, więc indeksy będą 52 razy mniejsze i usuwanie jest znacznie szybszy.

Nie jesteśmy w stanie powiedzieć, czy będzie to wystarczająco szybko na forum używać zwykłego usunięcia - to zależy, ile wierszy trzeba będzie w tabelach. MySQL przebudowuje indeksy, gdy dane zostaną usunięte. I to jest powód podjęcia czas - vBET może tylko dostarczyć Wam inne sposoby usuwania danych (i zapewnia strategii dla tego). Reszta jest w rękach MySQL.

Proszę tylko sprawdzić to i jeśli nadal będzie problem, to znaczy, że MySQL nie będzie w stanie obsłużyć usunięcie 1 / 15 swojej pamięci podręcznej tłumaczenie w normalny sposób. W takim przypadku po prostu sprawdzić inne strategie.

Możemy uznać, aby dodać dodatkowe strategii, jeśli będzie to konieczne - szybko usunięcia bez przebudowy indeksów. Teraz 2 strategie są z wykorzystaniem szybkiej usunięcie i po tym indeksy odbudować - jest to oczywiście najbardziej czasochłonnym elementem. Możemy dodać strategia, w której będzie szybko usunięcia bez indeksu odbudować - to się indeksów rosną, więc konieczne będzie odbudować od czasu do czasu, ale będzie można zrobić to ręcznie w najlepszy czas na serwerze (jakiś czas ochrony ).

Nie ma innej drogi możemy zrobić (oznacza to, że nie widzą innych rozwiązań w tej chwili;)) - jak napisałem to jest MySQL, który wydał rozliczeń.

krisp
13-01-10, 23:06
Możesz użyć wyczyszczeniu pamięci podręcznej teraz - istnieją inne strategie wykonane specjalnie dla takich przypadków.

Również w vBET 3.3.0 cache jest zmieniany - nie ma osobnej tabeli dla każdego języka, więc indeksy będą 52 razy mniejsze i usuwanie jest znacznie szybszy.

Nie jesteśmy w stanie powiedzieć, czy będzie to wystarczająco szybko na forum używać zwykłego usunięcia - to zależy, ile wierszy trzeba będzie w tabelach. MySQL przebudowuje indeksy, gdy dane zostaną usunięte. I to jest powód podjęcia czas - vBET może tylko dostarczyć Wam inne sposoby usuwania danych (i zapewnia strategii dla tego). Reszta jest w rękach MySQL.

Proszę tylko sprawdzić to i jeśli nadal będzie problem, to znaczy, że MySQL nie będzie w stanie obsłużyć usunięcie 1 / 15 swojej pamięci podręcznej tłumaczenie w normalny sposób. W takim przypadku po prostu sprawdzić inne strategie.

Możemy uznać, aby dodać dodatkowe strategii, jeśli będzie to konieczne - szybko usunięcia bez przebudowy indeksów. Teraz 2 strategie są z wykorzystaniem szybkiej usunięcie i po tym indeksy odbudować - jest to oczywiście najbardziej czasochłonnym elementem. Możemy dodać strategia, w której będzie szybko usunięcia bez indeksu odbudować - to się indeksów rosną, więc konieczne będzie odbudować od czasu do czasu, ale będzie można zrobić to ręcznie w najlepszy czas na serwerze (jakiś czas ochrony ).

Nie ma innej drogi możemy zrobić (oznacza to, że nie widzą innych rozwiązań w tej chwili;)) - jak napisałem to jest MySQL, który wydał rozliczeń.

Obecnie w krótkim i średnim buforuje ma około 3 mln wierszy każda dla 12 języków. Myślę, że wszystko poszło dobrze, dopóki nie osiągnął około 600,000 w każdym. Więc mówisz, tabele zostanie 3m/12 = 300,000 na nowej tabeli dla każdego języka? Czy to wyliczenie ma sens? Myślę, że taką samą ilość pracy będzie trzeba już od dziś, ale potem w "serial" sposób pracy na każdym stole w czasie, a nie jeden duży stół ... Być może, jeśli tam, gdzie timelap kilku minut od każdej aktualizacji tabeli byłoby lepiej?

Także przypuszczam, kiedy installig nowy mod będzie musiał usunąć obecne duże stoły i odbudować od podstaw nowych tabel podczas instalacji, prawda? (Próby rozbicia dużych tabel na mniejsze podczas instalacji byłoby zbyt serwer intensywne)

vBET
13-01-10, 23:21
Obecnie w krótkim i średnim buforuje ma około 3 mln wierszy każda dla 12 języków. Myślę, że wszystko poszło dobrze, dopóki nie osiągnął około 600,000 w każdym. Więc mówisz, tabele zostanie 3m/12 = 300,000 na nowej tabeli dla każdego języka? Czy to wyliczenie ma sens? Myślę, że samą pracę będą musiały być wykonane, ale potem w "serial" sposób pracy na każdym stole w czasie, a nie jeden duży stół ... Być może, jeśli tam, gdzie timelap kilku minut od każdej aktualizacji tabeli byłoby lepiej?

Także przypuszczam, kiedy installig nowy mod będzie musiał usunąć obecne duże stoły i odbudować od podstaw nowych tabel podczas instalacji, prawda?

Twoje obliczenia są prawidłowe w tej chwili. Ale pamiętaj, że teraz masz wyłączone rozliczeń, więc masz więcej danych, które zazwyczaj nie będziesz miał z rozliczeniowej.

Masz dobry punkt o tych timelaps - to dobry pomysł - dodałem go w liście rzeczy do zrobienia, ale nie możemy zagwarantować, że będziemy umieścić go w 3.3.0 jest zaplanowane na niedzielę. Jeśli nie będziemy umieścić go w następnej wersji po tym:)

Także nie sądzę, że będzie to jednocześnie odbudować jeden duży indeks i 12 mniejszych w sumie o tej samej ilości wierszy. To zależy od złożoności algorytmu (byłoby to samo, jeśli jest liniowa). Na przykład o wiele łatwiej jest, aby posortować listę 12 o 2 rzędy niż 1 lista o 24 rzędów ... Oczywiście szczerze - nie mam pojęcia co jest dokładny algorytm MySQL w takim przypadku, ale jak już zauważyłem, o najmniejszych tabel daje nam okazję do osobnych mniejszych zadań z timelaps co będzie wykonany w całości lepszy serwer:)

I tak - vBET automatycznie usunie stare tabele pamięć podręczną w czasie aktualizacji.

krisp
13-01-10, 23:56
To brzmi bardzo dobrze:) Myślę, że każdym forum, które ma serwera, który jest wystarczająco silne, aby poradzić sobie z nieprzetłumaczone forum rzeczywiście powinien być w stanie obsłużyć normalny aktualizację cache co najmniej jeden język bez żadnych problemów. Tak więc biorąc pod uwagę kilka minut między każdym stole język aktualizacja pusty que zapytań od użytkowników i indexbots, myślę, że to rozwiązanie będzie działać na wszystkich forach raz na zawsze, a nawet z dużym marginesem. Mam nadzieję, że uda Ci się wycisnąć go w tej aktualizacji;)

Szczerze mówiąc, dont mind czeka kilka dni dodatków do tego, aby być realizowane, i nie sądzę, pozostałych członków miałby nic przeciwko ... nie może być problem ... ale lepiej poczekać kilka dodatkowych dni, aby być po bezpiecznej stronie:)

vBET
14-01-10, 00:23
Relax - będziemy realizować to na pewno:) Jeśli nie w 3.3.0 to w 3.4.0 - uznają to zrobić! : D

krisp
14-01-10, 00:36
Ok postaram się zrelaksować ... : P: D

vBET
14-01-10, 01:09
Nie staraj się - po prostu to zrób: p: D

brubros
15-01-10, 18:23
Ponieważ jestem zobowiązana do 4 BB platformy już, to oczywiście chciał, że funkcje i możliwości 3.3.0 i 3.4.0 już włączone vB 4 zgodności. Ale doceniam uwagę dajesz aktualnej bazy klientów. Tylko proszę nie pozwól vBET 4.0.0 data premiery poślizgu zbyt dużo dłużej niż do końca lutego ...

vBET
17-01-10, 13:34
Mamy już decyzję, że rozpoczniemy pracę nad vBET 4,0 tuż po vBET 3.3.0.

Wiele osób o to zapytać, więc damy tak szybko jak to możliwe:)

vBET
17-01-10, 14:17
Być może, jeśli tam, gdzie timelap kilku minut od każdej aktualizacji tabeli byłoby lepiej?

Timelap dodane w vBET 3.3.0 jako BETA funkcjonalność (nie testowane z dużą ilością danych).

Smiggy
24-02-10, 01:29
vBET, kiedy 3.4.0 być zwolniony?

vBET
24-02-10, 03:02
vBET, kiedy 3.4.0 być zwolniony?

Po kolejnych 2 wersje vBET 4.x (musimy dodać możliwość prowadzenia blog, cms, vBSEO i sitemap generator) będziemy realizować nowe rzeczy w linii stoisku vBET 3.xi 4.x vBET
Szacujemy, że będzie to potrzebne 1 miesiąc dla tych vBET rzeczy 4.x, ale o rzeczywiste doświadczenia z BB 4 to naprawdę śmiało powiedzieć 2 miesiące. To ze względu na wiele zmian, które zdarza się co 4 BB wersji i może wpływa na nasze mod (np. zmiany między vB 4.0.1 i 4.0.2 kosztować kilka dni).

Wdrażanie nowych rzeczy do 3.4.0 będzie coś pomiędzy 1-1,5 miesiąca. Więc optymizmu 3.4.0 mogą pojawić się w 2 miesiące, ale jest bardziej realistyczny może być 3-4 miesięcy.

Nadzieję, że to jest do przyjęcia dla Ciebie:) Jak oświadczył - linie stoisku vBET 3.xi 4.x będą wspierane. Zdajemy sobie sprawę, że jest więcej czasu między 3.x wersji niż wcześniej, ale to ten czas i kiedy 4.x będzie stabilne linie stoiska będą threated równo i nowe funkcje pojawią się w linii stoiska (tak długo, jak będzie nie bazy na BB 4 specyfiki).

Tak więc być spokojny:) Twój wiersz vBET przyniesie Ci nowe zabawki:)

Smiggy
24-02-10, 20:31
Co o wersji serwisowych dla serii 3.x wyjaśnić zgłoszone błędy?

vBET
24-02-10, 22:16
Co o wersji serwisowych dla serii 3.x wyjaśnić zgłoszone błędy?

W tej chwili są tylko drobne problemy. Jeśli coś głównych i krytycznych pojawi się będziemy oczywiście wykonane dopuszczenia technicznego ASAP:) Przepraszam, że nie wspomniałem przed - Sądziłem, że to oczywiste (również my mówił o nowe funkcjonalności tam). Mój błąd:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations