PDA

Žiūrėti pilną versiją: VBET 3.3.0 išleidimo planai pasikeitė



vBET
09-01-10, 21:31
Hello:)

Nes daug mūsų klientai tiesiog negali laukti, kai bus išleistas naujas, geresnis ir dar greitesnė versija vBET mes nusprendėme pokyčių grafikas:) Iš tiesų - mūsų klientai, kuris suteikia kryptį mūsų parduotuvę.

Taip vBET 3.3.0 bus išleistas kitą savaitę (tikriausiai pabaigoje). Mes padarėme daug veiklos optimizavimas (geriau BP, mažiau CPU mažiau atminties), pridėjo naujų funkcijų, ištaisyti keletą klaidų. Atkreipkite dėmesį, kad mes vis dar turime ilgą sąrašą dalykų, kuriuos mes planavome padaryti vBET 3.3.0 - tas bus perjungtas į 3.4.0, ir po 3.4.0 mes vBET 4.0.0 (už vBulletin 4.0). Taigi pabaigoje vBET 4,0 bus išleistas tuo pačiu metu ir jums bus greičiau optimizuota versija - 3.3.0 vBET

Dėl to, kad ne visų dalykų, kurie buvo pažymėti kaip būti atliekamas 3.3.0 tikrai bus. Taigi, jei kai kurios funkcija, arba pranešimą apie klaidą nebus baigtas, tai reiškia, kad mes atspalviai ID vBET 3.4.0

Kadangi mūsų klientai jau priprasti paprasta atnaujinimai, mes manome, kad tai tikrai geras sprendimas, siekiant suteikti Jums patobulinta versija greičiau - net jei mes vis dar turime keletą patobulinimų planus:)

Michael
09-01-10, 22:26
Džiaugiuosi, išgirsti!

Turiu klausimą, vbet dar už vb3x vb4 versija yra išleista?

Ačiū.

vBET
09-01-10, 23:45
Taip stendą linijos bus remiami:)

Michael
10-01-10, 00:00
Nuostabus ačiū.

tavenger5
10-01-10, 00:45
didelis negali laukti!

bhanuprasad1981
10-01-10, 16:12
kiek laiko ji gali imtis vb4 suderinama versija ateiti internete?

yahoooh
11-01-10, 07:47
Graži istorija ir padėkoti jam ir sėkmės

Matt Olieman
11-01-10, 18:08
KAS ?????? Tai nėra vB4 suderinama?

Nuėjau prezumpcija vbulletin.org, kad vBET buvo vB4 suderinama. Tai visame "vBulletin 4.0 Add-ons" jokių požymių, kad vBET 3 nėra suderinama su vB4 ir aš tiesiog jums atsiuntė mano $ 90.

Dabar žinau, kodėl ji neveikia įdiegus jį vB4: (: (

Kad man pone, yra melagingos reklamos ************

Norėčiau greitai reaguoti arba siųskite savo pinigus atgal. : (

Mattas Olieman
mycockpit.org

vBET
11-01-10, 20:43
kiek laiko ji gali imtis vb4 suderinama versija ateiti internete?

Kovo mėn. Dabar nemokama versija yra suderinama:)

vBET
11-01-10, 20:47
KAS ?????? Tai nėra vB4 suderinama?

Nuėjau prezumpcija vbulletin.org, kad vBET buvo vB4 suderinama. Tai visame "vBulletin 4.0 Add-ons" jokių požymių, kad vBET 3 nėra suderinama su vB4 ir aš tiesiog jums atsiuntė mano $ 90.

Dabar žinau, kodėl ji neveikia įdiegus jį vB4: (: (

Kad man pone, yra melagingos reklamos ************

Norėčiau greitai reaguoti arba siųskite savo pinigus atgal. : (

Mattas Olieman
mycockpit.org

Nėra mūsų tinklapyje ar forume, kad vBET 3.x yra suderinama su vB4 vieta ir yra daug nėriniai, kur tai parašyta, kad jis nėra. Net apie vbulletin.org komentarų žmonės raštu, kad negali laukti iki mokama versija bus suderinama. Ten buvo ne bet kokia reklama sako, kad vBET 3.x suderinama su vB4. Jei manote kitaip - prašome parodyti mums, ką rašote apie mes ištaisyti, siekiant išvengti painiavos ateityje.

Išleidimas vBET 4.0, kuri bus suderinama su vB4 planuojama kovo mėnesį.

Matt Olieman
11-01-10, 21:59
Nėra mūsų tinklapyje ar forume, kad vBET 3.x yra suderinama su vB4 vieta ir yra daug nėriniai, kur tai parašyta, kad jis nėra. Net apie vbulletin.org komentarų žmonės raštu, kad negali laukti iki mokama versija bus suderinama. Ten buvo ne bet kokia reklama sako, kad vBET 3.x suderinama su vB4. Jei manote kitaip - prašome parodyti mums, ką rašote apie mes ištaisyti, siekiant išvengti painiavos ateityje.

Išleidimas vBET 4.0, kuri bus suderinama su vB4 planuojama kovo mėnesį.

Aš piktas, nes aš praleido pinigų ir ką aš negaliu naudoti savo laiką. Mano sprendimas buvo grindžiamas jūsų ekrano vB.org. Kad nesako, ką turite pasiūlyti 3,8 nėra fantastinis, nes aš manau, kad tai yra.

Galite parodyti man, kur jis sako jūsų rašyti (iš pradžių ne vB.org), kad ji nesuderinama ******!! vB4. tada aš atsiprašau ir uždaryti.

Mattas Olieman
Untitled Document (http://www.mycockpit.org)

tavenger5
11-01-10, 23:01
nuraminti miestietis - 3 skirtingų versijų programinės įrangos - ji aiškiai nurodoma, kokia versija kiekviena iš jų yra apie vb.org. Aukščiausios kokybės versija 3.x, kuri yra prieinama tik čia, o ne apie vb.org nėra dar vb4, kaip autorius anksčiau nurodyta. Aš tikiu, kad jis duos jums grąžinamoji išmoka, jei jūs tiesiog paprašykite.

Matt Olieman
11-01-10, 23:19
nuraminti miestietis - 3 skirtingų versijų programinės įrangos - ji aiškiai nurodoma, kokia versija kiekviena iš jų yra apie vb.org. Aukščiausios kokybės versija 3.x, kuri yra prieinama tik čia, o ne apie vb.org nėra dar vb4, kaip autorius anksčiau nurodyta. Aš tikiu, kad jis duos jums grąžinamoji išmoka, jei jūs tiesiog paprašykite.

Aš maniau aš paprašyti, kad .... Aš esu ramus:)

Mattas Olieman
mycockpit.org

vBET
12-01-10, 02:52
Aš piktas, nes aš praleido pinigų ir ką aš negaliu naudoti savo laiką. Mano sprendimas buvo grindžiamas jūsų ekrano vB.org. Kad nesako, ką turite pasiūlyti 3,8 nėra fantastinis, nes aš manau, kad tai yra.

Galite parodyti man, kur jis sako jūsų rašyti (iš pradžių ne vB.org), kad ji nesuderinama ******!! vB4. tada aš atsiprašau ir uždaryti.

Mattas Olieman
Untitled Document (http://www.mycockpit.org)

Suprantu, kad esate piktas - jums mokama už kažką, ką jūs negalite naudoti iš karto. Daugelis žmonių būtų piktas, o tokia situacija.

Mes tiesiog įtraukite šią informaciją apie nemokamą versiją puslapyje, kad būtų išvengta tokios painiavos ateityje. Ji niekada nebuvo mūsų tikslas padaryti kiekvienas painioti ir mes labai gaila, kad taip atsitinka. Mes tik norime suteikti nemokama dovana visiems, kurie mėgsta naudoti.

Kaip rašiau - mokama versija bus suderinama su vB4 ir tai jau mūsų tvarkaraštį. Mus galite priminti apie šį klausimą po vBET 4.0 išleidimo (vB4) ir mes pakeisti savo licenciją pradžios data, todėl jūs neteksite bet jūsų metų laisvą prieigą prie naujų modelių dieną.

Ar šis sprendimas jums yra OK?

Matt Olieman
12-01-10, 02:59
Suprantu, kad esate piktas - jums mokama už kažką, ką jūs negalite naudoti iš karto. Daugelis žmonių būtų piktas, o tokia situacija.

Mes tiesiog įtraukite šią informaciją apie nemokamą versiją puslapyje, kad būtų išvengta tokios painiavos ateityje. Ji niekada nebuvo mūsų tikslas padaryti kiekvienas painioti ir mes labai gaila, kad taip atsitinka. Mes tik norime suteikti nemokama dovana visiems, kurie mėgsta naudoti.

Kaip rašiau - mokama versija bus suderinama su vB4 ir tai jau mūsų tvarkaraštį. Mus galite priminti apie šį klausimą po vBET 4.0 išleidimo (vB4) ir mes pakeisti savo licenciją pradžios data, todėl jūs neteksite bet jūsų metų laisvą prieigą prie naujų modelių dieną.

Ar šis sprendimas jums yra OK?

Ačiū, aš vertinu ir priimti jūsų pasiūlymą.

Atsiprašau už tai, kad staigiai. Manau, jūs turite nuostabų produktą ir aš tikiuosi įdėti ją į veiksmą kartą vB4 suderinama versija.

Mano nuoširdžią padėką ir geriausiais linkėjimais,
Mattas Olieman
mycockpit.org

vBET
12-01-10, 03:00
Aš maniau aš paprašyti, kad .... Aš esu ramus:)

Mattas Olieman
mycockpit.org

Atsiprašome, bet aš ne suprato, kad. Maniau, kad norite greitai reaguoti arba grąžinti.

Norėčiau greitai reaguoti arba siųskite savo pinigus atgal.

Prašome žr. ankstesnį postą teiginys, sprendimas šiuo klausimu ir išvalyti pareiškimą apie situaciją.
Mes esame laimingi, kad mūsų klientų laimingas ir mūsų tikslas yra padaryti jas laimingas:)

EDIT:
tik pamačiau, kad jums jau atsakė:) Aš džiaugiuosi, kad mes patenkinti win-win situacija! Ir tikiuosi, kad jūs jausitės kaip nugalėtojas vBET jūsų forumą:)
Prieš vBET 4,0 bus išleistas, galite naudoti vBET 2.4 - wil būti jūsų puslapiuose jau indeksuojami ir po paleidimo jums atnaujinti geresnių rezultatų ir suteikti savo vartotojams galimybę rašyti žinutes įvairiomis kalbomis.

krisp
13-01-10, 17:54
Tiesiog įsitikinkite, kad:

Šiuo metu aš trumpam išjungė talpyklą kliringo, nes mano serveris beveik Go down atnaujinti talpyklos "Normalus išbraukta". Taigi, po atnaujinimo mod kelias dienas, aš tiesiog nustatykite jį į "Normal išbraukta" ir viskas vyks sklandžiai?

vBET
13-01-10, 22:51
Tiesiog įsitikinkite, kad:

Šiuo metu aš trumpam išjungė talpyklą kliringo, nes mano serveris beveik Go down atnaujinti talpyklos "Normalus išbraukta". Taigi, po atnaujinimo mod kelias dienas, aš tiesiog nustatykite jį į "Normal išbraukta" ir viskas vyks sklandžiai?

Galite naudoti talpyklą kliringo dabar - yra kitas strategijas specialiai tokiems atvejams.

Taip pat, vBET 3.3.0 talpyklą pasikeitė - yra atskira lentelė kiekvienai kalbai, taip indeksus bus 52 kartus mažesnė ir ištrynimas bus daug greičiau.

Mes negalime pasakyti, ar ji bus pakankamai greitai jūsų forume naudoti įprastą išbraukta - tai priklauso nuo kiek eilučių Jūs turėsite lentelėse. MySQL atstato indeksus, kai duomenys išbraukiami. Ir tai atsižvelgiant laiko priežastis - vBET gali pateikti tik kitais būdais ištrinti duomenis (ir strategijos). Poilsio MySQL rankas.

Prašome tiesiog patikrinti ir jei vis dar bus klausimas, tuomet tai reiškia, kad MySQL negalės dirbti savo talpyklą vertimo įprastu būdu pašalinti 1 / 15. Tokiu atveju tiesiog patikrinti kitų strategijų.

Mes galime svarstyti pridėti papildomų strategiją, jei ji bus reikalinga - greitai išbraukta be atstatyti indeksų. Dabar 2 strategijas naudojant greito išbraukta ir po to atstatyti indeksus - tai, žinoma, labiausiai laiko dalis. Mes galime pridėti strategiją, kurioje bus greitai išbraukta be indekso atstatyti - tai jūsų indeksai auga, todėl atstatyti bus būtina laikas nuo laiko, bet jums bus geriausias laikas tai padaryti rankiniu būdu, jūsų serverio (kai išsaugojimo laikas ).

Nėra kitu būdu, mes galime padaryti (tai reiškia, kad mes nematome kitų sprendimų jau dabar;)) - kaip rašiau, tai MySQL, kuri kliringo.

krisp
13-01-10, 23:06
Galite naudoti talpyklą kliringo dabar - yra kitas strategijas specialiai tokiems atvejams.

Taip pat, vBET 3.3.0 talpyklą pasikeitė - yra atskira lentelė kiekvienai kalbai, taip indeksus bus 52 kartus mažesnė ir ištrynimas bus daug greičiau.

Mes negalime pasakyti, ar ji bus pakankamai greitai jūsų forume naudoti įprastą išbraukta - tai priklauso nuo kiek eilučių Jūs turėsite lentelėse. MySQL atstato indeksus, kai duomenys išbraukiami. Ir tai atsižvelgiant laiko priežastis - vBET gali pateikti tik kitais būdais ištrinti duomenis (ir strategijos). Poilsio MySQL rankas.

Prašome tiesiog patikrinti ir jei vis dar bus klausimas, tuomet tai reiškia, kad MySQL negalės dirbti savo talpyklą vertimo įprastu būdu pašalinti 1 / 15. Tokiu atveju tiesiog patikrinti kitų strategijų.

Mes galime svarstyti pridėti papildomų strategiją, jei ji bus reikalinga - greitai išbraukta be atstatyti indeksų. Dabar 2 strategijas naudojant greito išbraukta ir po to atstatyti indeksus - tai, žinoma, labiausiai laiko dalis. Mes galime pridėti strategiją, kurioje bus greitai išbraukta be indekso atstatyti - tai jūsų indeksai auga, todėl atstatyti bus būtina laikas nuo laiko, bet jums bus geriausias laikas tai padaryti rankiniu būdu, jūsų serverio (kai išsaugojimo laikas ).

Nėra kitu būdu, mes galime padaryti (tai reiškia, kad mes nematome kitų sprendimų jau dabar;)) - kaip rašiau, tai MySQL, kuri kliringo.

Šiuo trumpuoju ir vidutinės talpyklos turi apie 3 mln. Eilučių 12 kalbų. Manau, viskas buvo gerai, kol aš pasiekė maždaug 600,000 kiekviena. Taigi jūs sakote, lenteles, dabar bus 3m/12 = 300,000 per naują lentelę kiekvienai kalbai? Ar šį skaičiavimą turi prasmę? Spėju patį darbo kiekį bus nuo šiol turi būti padaryta, bet tada "serijos" būdu, kiekvienos lentelės vietoj vieno didelio stalo ... Galbūt, jei ten, kur keletą minučių tarp kiekvienos lentelės atnaujinimą timelap būtų geriau?

Aš taip pat laiko, kai installig naujas mod turės pašalinti šį didelių lentelių ir atkurti nuo nulio metu įdiegti naujas lenteles, į dešinę? (Bando į mažesnius metu įdiegti suirus, dideli stalai būtų per serverį intensyviai)

vBET
13-01-10, 23:21
Šiuo trumpuoju ir vidutinės talpyklos turi apie 3 mln. Eilučių 12 kalbų. Manau, viskas buvo gerai, kol aš pasiekė maždaug 600,000 kiekviena. Taigi jūs sakote, lenteles, dabar bus 3m/12 = 300,000 per naują lentelę kiekvienai kalbai? Ar šį skaičiavimą turi prasmę? Spėju, ta pačia suma darbo turi būti padaryta, bet tada "serijos" būdu, kiekvienos lentelės vietoj vieno didelio stalo ... Galbūt, jei ten, kur keletą minučių tarp kiekvienos lentelės atnaujinimą timelap būtų geriau?

Aš taip pat laiko, kai installig naujas mod turės pašalinti šį didelių lentelių ir atkurti nuo nulio metu įdiegti naujas lenteles, į dešinę?

Šiuo metu Jūsų skaičiavimai yra teisingi. Tačiau nepamirškite, kad dabar jūs turite neįgaliesiems kliringo, todėl jūs turite daugiau duomenų, kad paprastai turėsite su kliringo.

Apie tuos timelaps turite gera vieta - tai gera idėja - Aš pridėjo TODO sąrašą, tačiau negali garantuoti, kad mes įtraukti į 3.3.0 Tai planuojama sekmadienį. Jei ne, mes po to sekančios laidos:)

Taip pat aš nemanau, kad tai bus pačiu metu atkurti vieną didelį indeksas ir 12 mažesnių, kurių eilučių sumos pačią sumą. Tai priklauso nuo sudėtingumo algoritmas (būtų tokios pačios, jei ji yra tiesinė). Pavyzdžiui, jis yra daug lengviau rūšiuoti 12 sąrašas, 2 eilučių, nei 1 sąrašas 24 eilučių ... Žinoma nuoširdžiai - aš ne idėja, kas yra tiksli MySQL algoritmas Tokiu atveju, bet, kaip jūs jau pastebėjau, turintys mažiausias lenteles suteikia mums galimybę atskirose mažesnėse užduočių timelaps, kas visai geriau serverio:)

Ir taip - vBET bus automatiškai pašalinti senus talpyklos lenteles metu atnaujinti.

krisp
13-01-10, 23:56
Kad skamba labai gerai:) Manau, kad kiekvieno forumo, kad serveryje, kuris yra pakankamai stiprus, tvarkyti netransliuojamoji forumą tikrai turėtų galėti tvarkyti normalus atnaujinti bent vieną kalbą talpyklos, be jokių problemų. Taigi, atsižvelgiant keletą minučių tarp kiekvienos lentelės kalbos atnaujinti tuščias užklausų iš vartotojų ir indexbots Que, manau, kad šis sprendimas būtų dirbti visus forumus kaip kartą ir visiems laikams ir net didelis skirtumas. Aš tikiuosi jums pavyks išspausti šį naujinimą;)

Norėdami būti sąžiningas, aš dont mind laukti keletą dienų extra tai įgyvendinti, ir aš nemanau, kiti grupės nariai būtų proto ... tai gali būti problema ... bet jo geriau palaukti keletą papildomų dienų turi būti apie saugų pusėje:)

vBET
14-01-10, 00:23
Atsipalaiduoti - mes įgyvendinti tai tikrai:) Jei ne, 3.3.0, 3.4.0 mano, kad padaryta! : D

krisp
14-01-10, 00:36
Ok bandysiu atsipalaiduoti ... : P: D

vBET
14-01-10, 01:09
Nebandykite - tiesiog tai padaryti: p: D

brubros
15-01-10, 18:23
Kadangi aš jau esu įsipareigojusi VB 4 platforma, aš, žinoma, norėjo, kad funkcijų ir galimybių, 3.3.0 ir 3.4.0 jau įtrauktas vB 4 suderinamumo. Bet vertinu dėmesį esate suteikti savo esamų klientų bazės. Tiesiog neleiskite vBET 4.0.0 išleidimo data slydimo per daug, ne tik vasario pabaigoje ...

vBET
17-01-10, 13:34
Mes jau nusprendė, kad mes apie vBET 4.0 pradės dirbti tik po vBET 3.3.0.

Daugelis žmonių paklausti apie tai, kad mes duos taip greitai, kaip mes galime:)

vBET
17-01-10, 14:17
Galbūt, jei ten, kur keletą minučių tarp kiekvienos lentelės atnaujinimą timelap būtų geriau?

Timelap pridėta vBET 3.3.0 Beta funkcionalumas (nėra išbandytas didelis kiekis duomenų).

Smiggy
24-02-10, 01:29
vBET, kada 3.4.0 bus išleistas?

vBET
24-02-10, 03:02
vBET, kada 3.4.0 bus išleistas?

2 po kito spaudai vBET 4.x (mes turime pridėti ten paramą dienoraščio, cms, vBSEO Sitemap Generator), mes įgyvendins naujus dalykus stendą linijos vBET 3.x ir 4.x vBET
Mes apskaičiavo, kad ji bus reikalinga 1 mėnesio tiems vBET 4.x dalykų, bet faktine patirtimi su vb 4 tai tikrai saugu sakyti 2 mėnesius. Nes daug pokyčių, kurie vyksta 4 vB kiekviena versija ir gali paveikia mūsų mod (ty tarp vB 4.0.1 ir 4.0.2 sąnaudų pokyčius kaip kelias dienas).

Įgyvendinant naujus dalykus 3.4.0 kažkas tarp 1-1,5 mėnesio. Taigi optimistiškai 3.4.0 gali pasirodyti per 2 mėnesius, bet realesnis, jis gali būti 3-4 mėnesius.

Tikiuosi, kad jis yra jums priimtina:) Kaip mes paskelbė stendą linijos vBET 3.x ir 4.x bus remiami. Mes suprantame, kad tai daugiau laiko nei anksčiau tarp 3.x spaudai, bet tai tik šį kartą, ir, kai 4.x bus stabilus stendą linijos bus threated vienodai ir suteikti naujų funkcijų atsiras kabina linijos (kaip ilgai, kaip tas bus bazę vB 4 ypatumus).

Taigi būkite ramus:) Jūsų vBET linija suteiks Jums naujų žaislų:)

Smiggy
24-02-10, 20:31
Ką apie techninės priežiūros spaudai 3.x serijoje išvalyti pasitaiko klaidų?

vBET
24-02-10, 22:16
Ką apie techninės priežiūros spaudai 3.x serijoje išvalyti pasitaiko klaidų?

Šiuo metu yra tik nedideli klausimai. , Jei kas nors didelių ar kritinių pasirodys, mes, žinoma, priežiūros spaudai ASAP:) Sorry I nepaminėjo anksčiau - Aš prielaidą, kad buvo akivaizdu, (mes taip pat buvo kalbama apie naujas funkcijas). Mano klaida:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1