СДА

Виев Фулл Версион: Планови променило вБЕТ 3.3.0 издање



vBET
09-01-10, 21:31
Хелло:)

Због много наших клијената једноставно не могу да чекају када ће нове, боље и још брже верзија вБЕТ бити пуштен смо одлучили да направе промене у распореду:) У ствари - наши клијенти су који даје правац за овај производ.

Тако вБЕТ 3.3.0 ће бити објављен следеће недеље (вероватно на крају). Ми смо ту направили многе перформансе оптимизацијом (боље ДБ-а, мање процесор, мање меморије), додао нове функционалности и исправити неке грешке. Имајте на уму да још увек имамо дугу листу ствари које смо планирали да урадимо за вБЕТ 3.3.0 - они ће се пребацити на 3.4.0, 3.4.0 и после ћемо се вБЕТ 4.0.0 (за СМФ 4.0). Тако је крајем вБЕТ 4.0 ће бити објављен у исто време и имаћете брже оптимизоване верзије - вБЕТ 3.3.0

Због тога није све оно што је означено као да се уради у 3.3.0 заиста ће бити. Дакле, ако нека особина захтева, или пријаве грешке неће бити затворена, то значи да ми радник ИД вБЕТ 3.4.0

Од наших купаца већ се навикнете на једноставног ажурирања мислимо да је заиста добро решење, да вам побољшана верзија брже - чак и ако још увек имамо нека побољшања у ван планове:)

Michael
09-01-10, 22:26
Драго ми је да чујем то!

Имам питање, да ли ће и даље имати подршку за вбет вб3к када вб4 верзија објављена?

Хвала.

vBET
09-01-10, 23:45
Да штанд линије ће бити подржани:)

Michael
10-01-10, 00:00
Авесоме хвала.

tavenger5
10-01-10, 00:45
велики не може да чека!

bhanuprasad1981
10-01-10, 16:12
колико времена може да прође за вб4 компатибилну верзију да дође на форуму?

yahoooh
11-01-10, 07:47
Лепа прича и хвала њему и успех

Matt Olieman
11-01-10, 18:08
ШТА ?????? Није вБ4 компатибилни?

Отишао сам на претпоставку у вбуллетин.орг да вБЕТ је вБ4 компатибилни. То је све због "СМФ 4.0 Додаци" нема индикација да је вБЕТ 3 није компатибилан са вБ4 а ја само послао ми $ 90.

Сада знам зашто то није успело након што инсталирате на вБ4: (: (

То за мене господине, лажна реклама ************

Волео бих брз одговор или пошаљите свој новац натраг. : (

Мат Олиеман
мицоцкпит.орг

vBET
11-01-10, 20:43
колико времена може да прође за вб4 компатибилну верзију да дође на форуму?

Марш. Управо сада бесплатна верзија је већ компатибилан:)

vBET
11-01-10, 20:47
ШТА ?????? Није вБ4 компатибилни?

Отишао сам на претпоставку у вбуллетин.орг да вБЕТ је вБ4 компатибилни. То је све због "СМФ 4.0 Додаци" нема индикација да је вБЕТ 3 није компатибилан са вБ4 а ја само послао ми $ 90.

Сада знам зашто то није успело након што инсталирате на вБ4: (: (

То за мене господине, лажна реклама ************

Волео бих брз одговор или пошаљите свој новац натраг. : (

Мат Олиеман
мицоцкпит.орг

Не постоји место на нашем сајту или форуму да вБЕТ 3.к је компатибилан са вБ4 а има и доста чипке, где је то записано да није. Чак и на вбуллетин.орг су коментари за људе писања које се не могу чекати док плаћена верзија ће бити компатибилни. Није било било какво оглашавање кажем да вБЕТ 3.к је компатибилан са вБ4. Ако мисли другачије - молим вас показати нам шта пишу о ми ћемо је тачно да се избегне будућност забуне.

Ослобађање вБЕТ 4.0, који ће бити компатибилан са вБ4 је планирана за март.

Matt Olieman
11-01-10, 21:59
Не постоји место на нашем сајту или форуму да вБЕТ 3.к је компатибилан са вБ4 а има и доста чипке, где је то записано да није. Чак и на вбуллетин.орг су коментари за људе писања које се не могу чекати док плаћена верзија ће бити компатибилни. Није било било какво оглашавање кажем да вБЕТ 3.к је компатибилан са вБ4. Ако мисли другачије - молим вас показати нам шта пишу о ми ћемо је тачно да се избегне будућност забуне.

Ослобађање вБЕТ 4.0, који ће бити компатибилан са вБ4 је планирана за март.

Љут сам зато што сам потрошио новац и време на нешто што ја не могу да користе. Моја одлука је била заснована на екрану на вБ.орг. То не кажете оно што имате да понудите за 3.8 није фантастичан, јер мислим да јесте.

Ли ми показати где пише у свом пише горе (почетни презентација на вБ.орг) да није компатибилан ******!! са вБ4. онда ћу се извини и затвори-а.

Мат Олиеман
Унтитлед Доцумент (хттп://ввв.мицоцкпит.орг)

tavenger5
11-01-10, 23:01
смири Дуде - има 3 различите верзије софтвера - то се јасно наводи коју верзију свака од њих је за он вб.орг. Премиум верзија 3.к, који је доступан само овде, а не на вб.орг, није се још увек за вб4, као аутор претходно наведено. Сигуран сам да ћемо вам дати повраћај ако само питајте.

Matt Olieman
11-01-10, 23:19
смири Дуде - има 3 различите верзије софтвера - то се јасно наводи коју верзију свака од њих је за он вб.орг. Премиум верзија 3.к, који је доступан само овде, а не на вб.орг, није се још увек за вб4, као аутор претходно наведено. Сигуран сам да ћемо вам дати повраћај ако само питајте.

Мислио сам тражио да .... Ја сам смирен:)

Мат Олиеман
мицоцкпит.орг

vBET
12-01-10, 02:52
Љут сам зато што сам потрошио новац и време на нешто што ја не могу да користе. Моја одлука је била заснована на екрану на вБ.орг. То не кажете оно што имате да понудите за 3.8 није фантастичан, јер мислим да јесте.

Ли ми показати где пише у свом пише горе (почетни презентација на вБ.орг) да није компатибилан ******!! са вБ4. онда ћу се извини и затвори-а.

Мат Олиеман
Унтитлед Доцумент (хттп://ввв.мицоцкпит.орг)

Ја разумем да си љут - сте платили за нешто што нисте у могућности да одмах користити. Многи људи ће бити љут неко време у таквој ситуацији.

Ми само додали ово информације на бесплатну верзију стране да се избегну такви забуне у будућности. То никада није била наша намера да се било ко збуњен и ми смо веома жао да се то дешава. Ми само желимо да дамо поклон за све који воле да га користе.

Као што сам написао - плаћа верзија ће бити компатибилна са вБ4 и већ је у нашем распореду. Можете да нас подсети о овом питању након вБЕТ 4.0 издања (за вБ4) и ми ће променити датум вашу лиценцу почетка, тако да нећете изгубити било који дан вашег године слободан приступ новим издањима.

Да ли је то решење је ОК за вас?

Matt Olieman
12-01-10, 02:59
Ја разумем да си љут - сте платили за нешто што нисте у могућности да одмах користити. Многи људи ће бити љут неко време у таквој ситуацији.

Ми само додали ово информације на бесплатну верзију стране да се избегну такви забуне у будућности. То никада није била наша намера да се било ко збуњен и ми смо веома жао да се то дешава. Ми само желимо да дамо поклон за све који воле да га користе.

Као што сам написао - плаћа верзија ће бити компатибилна са вБ4 и већ је у нашем распореду. Можете да нас подсети о овом питању након вБЕТ 4.0 издања (за вБ4) и ми ће променити датум вашу лиценцу почетка, тако да нећете изгубити било који дан вашег године слободан приступ новим издањима.

Да ли је то решење је ОК за вас?

Хвала, ценим и прихватити вашу понуду.

Извињавам се због тога што нагле. Мислим да имате диван производа и радујем да га ставите у акцији једном вБ4 компатибилну верзију је доступна.

Искрену захвалност и најбоље жеље,
Мат Олиеман
мицоцкпит.орг

vBET
12-01-10, 03:00
Мислио сам тражио да .... Ја сам смирен:)

Мат Олиеман
мицоцкпит.орг

Жао ми је - нисам схватио да. Мислио сам да желите брз одговор или повраћај новца.

Волео бих брз одговор или пошаљите свој новац натраг.

Молим вас види претходни пост са предлог решења за ово питање и јасно своју изјаву о ситуацији.
Драго нам је да нашим клијентима сретни и намера нам је да их срећним:)

ЕДИТ:
само видео да сте већ одговорио:) Драго ми је да ћемо задовољити вин-вин ситуација! И надам се да це да се осећате као победник пошто вБЕТ на форуму:)
Пре него што вБЕТ 4.0 ће бити објављен можете користити вБЕТ 2.4 - ваше странице Уил се већ индексиран, а након пуштања на слободу ћете се ажурирати имати боље перформансе и дају своје кориснике могућност писања постова на различитим језицима.

krisp
13-01-10, 17:54
Само да се уверите:

У тренутку када сам на тренутак да онемогућио кеш клиринг јер мој сервер скоро иду доле када ажурирање кеша на "Нормалан брисање". Дакле, након ажурирања одбране у пар дана, само да га подесите на "Нормал брисање" и све ће глатко?

vBET
13-01-10, 22:51
Само да се уверите:

У тренутку када сам на тренутак да онемогућио кеш клиринг јер мој сервер скоро иду доле када ажурирање кеша на "Нормалан брисање". Дакле, након ажурирања одбране у пар дана, само да га подесите на "Нормал брисање" и све ће глатко?

Можете користити обришете кеш одмах - постоје и друге стратегије направљен специјално за такве случајеве.

Такође у вБЕТ 3.3.0 кеш се мења - постоји посебној табели за сваки језик, па индекси ће бити 52 пута мањи и брисање ће бити много бржи.

Нисмо у могућности да каже да ли ће бити довољно брз на вашем форуму да користе нормално брисање - то зависи од тога колико редова ћете имати у табелама. МиСКЛ обнавља индекса када се подаци бришу. И то је разлог узимање времена - вБЕТ може само да вам пружи друге начине да избришете податке (и пружа стратегије за ово). Остало је у МиСКЛ рукама.

Молим вас само да провери и да ли ће и даље бити проблем онда то значи да МиСКЛ неће бити у стању да обради уклањању 1 / 15 своје кешираних превод на нормалан начин. У том случају погледајте само друге стратегије.

Можемо да сматрамо да додате додатне стратегија, ако ће бити потребно - брза брисање без обнови индекса. Тренутно 2 стратегије користе брзо брисање и након тога поново индекса - ово је, наравно, највише времена одузима део. Можемо додати стратегију у којој ће се брзо брисање без индекса поново - то ће се ваше показатељи расту, тако поново ће бити потребно с времена на време, али ћете бити у могућности да то уради ручно у најбоље време за ваш сервер (неки конзервација време .)

Не постоји други начин можемо да урадимо (то значи да ми не видимо друго решење у овом тренутку;)) - као што сам написао да је МиСКЛ која је клиринг.

krisp
13-01-10, 23:06
Можете користити обришете кеш одмах - постоје и друге стратегије направљен специјално за такве случајеве.

Такође у вБЕТ 3.3.0 кеш се мења - постоји посебној табели за сваки језик, па индекси ће бити 52 пута мањи и брисање ће бити много бржи.

Нисмо у могућности да каже да ли ће бити довољно брз на вашем форуму да користе нормално брисање - то зависи од тога колико редова ћете имати у табелама. МиСКЛ обнавља индекса када се подаци бришу. И то је разлог узимање времена - вБЕТ може само да вам пружи друге начине да избришете податке (и пружа стратегије за ово). Остало је у МиСКЛ рукама.

Молим вас само да провери и да ли ће и даље бити проблем онда то значи да МиСКЛ неће бити у стању да обради уклањању 1 / 15 своје кешираних превод на нормалан начин. У том случају погледајте само друге стратегије.

Можемо да сматрамо да додате додатне стратегија, ако ће бити потребно - брза брисање без обнови индекса. Тренутно 2 стратегије користе брзо брисање и након тога поново индекса - ово је, наравно, највише времена одузима део. Можемо додати стратегију у којој ће се брзо брисање без индекса поново - то ће се ваше показатељи расту, тако поново ће бити потребно с времена на време, али ћете бити у могућности да то уради ручно у најбоље време за ваш сервер (неки конзервација време .)

Не постоји други начин можемо да урадимо (то значи да ми не видимо друго решење у овом тренутку;)) - као што сам написао да је МиСКЛ која је клиринг.

Тренутно на кратак и средњи кеш има око 3 милиона редова сваки за 12 језика. Мислим да је све у реду је све док нисам достигао око 600.000 у свакој. Дакле, ви кажете табеле ће сада бити 3м/12 = 300.000 по нову табелу за сваки језик? Да ли ово рачунање има смисла? Ваљда исту количину рада биће мора да се уради од сада, али онда у "серијски" начин рада на сваком столу у време, уместо једне велике стола ... Можда ако тамо где тимелап од неколико минута између сваке табела ажурира да би било боље?

Такође, претпостављам, када инсталлиг нови мод мораће да избришете садашње велики столови и поново нове табеле од нуле током инсталације, зар не? (Покушава да распада велике табеле у мање током инсталације ће бити сувише интензивно серверу)

vBET
13-01-10, 23:21
Тренутно на кратак и средњи кеш има око 3 милиона редова сваки за 12 језика. Мислим да је све у реду је све док нисам достигао око 600.000 у свакој. Дакле, ви кажете табеле ће сада бити 3м/12 = 300.000 по нову табелу за сваки језик? Да ли ово рачунање има смисла? Ваљда исту количину посла ће бити да се уради, али онда у "серијски" начин рада на сваком столу у време, уместо једне велике стола ... Можда ако тамо где тимелап од неколико минута између сваке табела ажурира да би било боље?

Такође, претпостављам, када инсталлиг нови мод мораће да избришете садашње велики столови и поново нове табеле од нуле током инсталације, зар не?

Израчунавања су тачне у овом тренутку. Али запамтите да сада имате онемогућио клиринга, тако да имате више података има који обично ћете имати са клиринг даље.

Имате добре тачке о онима тимелапс - то је добра идеја - ја додао у ТОДО листу, али не може да гарантује да ћемо га укључити у 3.3.0 је заказан за недељу. Ако не ми ћемо га укључити у следећу верзију након тога:)

Такође не мислим да ће бити исто време да се поново изгради један велики индекс и 12 мањих, имајући у износу истом износу редова. То зависи од комплексности алгоритма (било би исто ако је линеарна). На пример, много је лакше да сортира листу 12 има 2 реда од 1 списку има 24 редова ... Наравно искрено - немам појма шта је тачно МиСКЛ алгоритам у том случају, али као што сте већ приметили да је најмањи табела даје нам могућност да одвоји мање задатке са тимелапс шта ће се цела боље за сервер:)

И да - вБЕТ ће аутоматски уклонити старе табеле кеш током ажурирања.

krisp
13-01-10, 23:56
То звучи веома добро:) Мислим било који форум који има сервер који је довољно јак да се носе са унтранслатед форуму заиста и треба да буде у стању да рукује нормалан ажурирање кеша најмање један језик без проблема. Дакле, дато неколико минута између сваке језик сто упдате празна куе упита од корисника и индекботс, мислим да ово решење не би радио за све форуме једном и за све, па чак и са великом маргином. Надам успете да га стискали у овој исправци;)

Да будем искрен ја донт минд чека неколико дана екстра за ово да се имплементира, а ја донт мислити други чланови би сметало ... можда неће бити проблем ... али је боље сачекати неке додатне дана да буде на сигурној страни:)

vBET
14-01-10, 00:23
Опустите се - ми ћемо реализовати овај сигурно:) Ако не у 3.3.0 онда у 3.4.0 - сматрамо да је готово! : Д

krisp
14-01-10, 00:36
Ок ја ћу покушати да се опустите ... : П: Д

vBET
14-01-10, 01:09
Не покушавајте - само то урадити: Д

brubros
15-01-10, 18:23
Будући да сам посвећен ББ 4 платформе већ, ја сам, наравно, пожелео да и могућности за 3.3.0 и 3.4.0 већ инкорпорирани ББ 4 компатибилност. Али ценим пажњу дајете своју тренутну базу клијената. Само молим вас не дозволите да вБЕТ 4.0.0 Релеасе Дате клизање превише иза краја фебруара ...

vBET
17-01-10, 13:34
Ми смо већ одлучили да ћемо почети рад на вБЕТ 4.0 одмах после вБЕТ 3.3.0.

Многи људи питају о томе, тако да ћемо му дати брз као што можемо:)

vBET
17-01-10, 14:17
Можда ако тамо где тимелап од неколико минута између сваке табела ажурира да би било боље?

Тимелап додато у вБЕТ 3.3.0 као бета функционалност (није тестирано са великим количину података).

Smiggy
24-02-10, 01:29
вБЕТ, када ће 3.4.0 бити објављен?

vBET
24-02-10, 03:02
вБЕТ, када ће 3.4.0 бити објављен?

После наредна 2 издања вБЕТ 4.к (треба да додате ту подршку за блог, ЦМС, вБуллетин и ситемап генератор) ће се имплементирати нове ствари у кабини линијама вБЕТ 3.ки 4.к вБЕТ
Ми процењујемо да ће бити потребно 1 месец за оне вБЕТ 4.к ствари, али има стварно искуство са ББ 4 стварно је сигурно рећи 2 месеца. То је због много промена које се дешава у свакој ББ 4 верзија и може да утиче на нашу МОД (тј. промене између ББ 4.0.1 и 4.0.2 трошкова и неколико дана).

Имплементација нових ствари за 3.4.0 ће бити нешто између 1-1,5 месеца. Тако се оптимизам 3.4.0 се може појавити у 2 месеца, али се реалније може да буде 3-4 месеца.

Надам се да је прихватљиво за вас:) Као што смо прогласила - штанд линије вБЕТ 3.ки 4.к ће бити подржан. Свесни смо да је више времена између 3.к издањима него раније, али је за овај пут и када 4.к ће бити стабилан штанд линије ће бити једнако тхреатед и нове функционалности ће се појавити у кабини линија (докле год они ће не заснивају на ББ 4 специфичности).

Дакле, будите мирни:) Ваша линија вБЕТ ће вам донети нове играчке:)

Smiggy
24-02-10, 20:31
Шта о одржавању издања за 3.к серије да разјаснимо пријављених бугова?

vBET
24-02-10, 22:16
Шта о одржавању издања за 3.к серије да разјаснимо пријављених бугова?

У овом тренутку постоје само мање проблеме. Ако ништа друго веће или критичне ће се појавити ћемо, наравно, направио АСАП одржавање Издање:) Извини нисам га помињем раније - ја сам претпоставио да је било очигледно (и ми је говорио о новим функционалностима тамо). Моја грешка:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1