PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Vertėjas ne visada rodomas išversto teksto



mosh
05-01-11, 15:55
Sveiki, ilgą laiką turėjau kai senesnę vBET (deja, aš negaliu prisiminti, kokias). Prieš kelias dienas aš iš naujo naujausias 3.3.6 ir pradėjo kilti problemų. Per vertimas dažnai nerodo teksto. Atrodo, kad scenarijus buvo išsiųstas tekstas būtų išverstas, Gavęs atsakymą, jis pridūrė, kad į talpyklą ir pamiršo įdėti į puslapį. Kartais svetainės dalis yra užpildyta, o kai kurie ne (tikriausiai praleisti žodžiai buvo ne į talpyklą). Paprastai po atgalinio siuntimo yra visa informacija apie problema yra tuo labiau nepriimtinas, kai spartinimo ėjimų svečiai - po tuščią žemę failą ir tarnavo ilgą laiką.

kamilkurczak
06-01-11, 10:02
Prašome perskaityti ir pabandyti Check it out: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html # post1537Jeżeli tai ne, prašome pateikti nuorodą į puslapį su klaida ir aš ieškoti, nes mūsų bandyme forumas nėra.ačiū

mosh
06-01-11, 16:28
Klausimai neturi atsakyti į mano problema.Kaip rašė anksčiau (dabar, aš patikrinti ir aš tikiu, kad 100 %), yra svarbesni už išverstą tekstą, puslapyje tik pasireiškusio talpykloje (aš patikrinti, "Google" nėra blokuoja mano forumas).Su pasirinktimi laikinai saugoti visus puslapius kita kalba be jokio teksto.Forumas: Forume kibiras-Counter Strike, Žaidimai, programinė įranga, muzika, mp3, filmai, atsisiųsti, rapidshare, atsisiųsti (http://www.forum.wiaderko.com/) į pagrindinį puslapį, kai kurie podforach ten yra ne nuorodos į temas (yra tuščias, nes buvo naudojamas anchory langtitle).Vertimo puslapiuose yra daug didesnis. Jei pranešimas yra naujas ten jokio turinio, tik pasirodo po puslapio atgaivina (t. y., kai Vertimas jau yra talpykloje).

vBET
06-01-11, 17:38
Kaip man atrodo, kad "Google" blokas, tačiau rašote, kad patikrinti. Prašome siųsti PM duomenų prieigos Admin CP ir FTP - patikrinti vietoje.

mosh
06-01-11, 18:40
Bet deja aš negaliu pateikti prisijungimo duomenis prie serverio."Google" testą-http://www.forums. wiaderko.com/translator_test. phpNajśmieszniejsze yra tai, kad aš turėjo versija 3.3.3 (99 % jo buvo ši versija) ir viskas veikė gerai.Aš už 30 $ atnaujinimas ir forumas pertraukas.

vBET
07-01-11, 01:26
Kaip mes atnaujinti, jei nenorite suteikti prieigą prie serverio duomenis? Ir jei ji padarė ją patekti, taigi, kokia yra problema dabar? Aš nežinau, jei aš teisingai suprantu - jums mokama $ 30 už, kalbant apie paslaugų atnaujinti atnaujinti ar pratęsti licenciją? Jeigu svečias talpyklą atveju - aiškus talpyklą, kai aš siūlau, tai kaip problema jau išspręsta. Prašome įvesti prisijungimo duomenis - kitaip mes negalime matyti, kas vyksta. Matau, kad viskas ok su nuoroda į "Google" - mes turime Rasti problema, kuri atsiranda tik jums priežasties. Taigi, tik su jumis, mes tai galėtume ištirti. Jūs galite pakeisti savo slaptažodį laikina, ar mums priėjimą prie patikros forumas, kuriame mes stebime tą patį elgesį. Labai malonu Jums padėti - bet dabar sunku mums nustatyti, kas vyksta, negali patikrinti. Prašome pateikti nuorodą į puslapį, kuriame galėsite stebėti aprašytam elgesiui.

vBET
07-01-11, 01:38
Arba mes galime duoti nurodymus, kad leis tiksliau Peržiūri HTML rezultatų, kuriuos gauna jūsų svetainėje su Google. Jūs galėsite perduoti juos mums ir jis gali pakakti rasti problema. Reikės pakeisti kodą. Ar toks sprendimas yra gerai?

mosh
07-01-11, 11:15
Prašome susisiekti su manimi PM, todėl bus daug greičiau.

kamilkurczak
07-01-11, 12:21
I išsiųstas pranešimą

mosh
07-01-11, 13:28
Ok, problema beveik išspręsta. "Google" užblokuotas dėl tam tikrų priežasčių API, o kartais ir paaiškino, kaip įprasta, o kartais ir atkreipė 403. klaidos Parašiau jiems, prašydama paaiškinti priežasčių. Kaip gauti jos atsakymas yra pasidalinti.

kamilkurczak
07-01-11, 13:37
Ačiū už patvirtinimą. Prašome ištrinti talpyklą dar taip nebuvo tuščių puslapių. Perkelti pranešimą į trikčių

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1