מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר מתרגם לא תמיד להציג את הטקסט המתורגם

mosh
05-01-11, 15:55
היי במשך תקופה ארוכה היו לי כמה vBET הגירסה הקודמת (לצערי אני לא זוכרת איזה). לפני כמה ימים התקנתי מחדש 3.3.6 האחרונים התחילו לי בעיות. במהלך התרגום לעתים קרובות אינו מציג טקסט. נראה כאילו התסריט שלחה את הטקסט להיות מתורגם, התגובה שקיבל, הוסיף אותו מטמון ושכחו לשים בדף. לפעמים חלק מן האתר מלא, וחלק לא (כנראה השמיט את המילים לא היו במטמון). בדרך כלל לאחר postback הוא על כל בעיה היא כל מקובלת יותר כאשר במטמון פונה לאורחים - ריק ולאחר מכן את הקובץ הקרקע מוגשות במשך זמן רב.

kamilkurczak
06-01-11, 10:02
נא לקרוא את זה ולנסות לבדוק: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html # post1537Jeżeli זה לא, נא לספק קישור לדף שגיאה זו, אעיף מבט, כי הבדיקה שלנו בפורום אינו נוכח.. תודה

mosh
06-01-11, 16:28
בשאלות הנפוצות אין התשובה לבעיה שלי.כפי שכתבתי קודם לכן (שעכשיו אני בדקתי ואני בטוח ב- 100%), הטקסט המתורגם נעקפת על-גבי עמוד רק אם היא מתרחשת בזיכרון המטמון (בדקתי, גוגל אינה חוסמת שלי בפורום).עם אפשרות לאחסן במטמון כל הדפים בשפה אחרת ללא כל טקסט.פורום: פורום דלי-מונה שביתה, משחקים, תוכנות, מוסיקה, mp3, סרטים, הורדה, rapidshare, הורדה (http://www.forum.wiaderko.com/) בעמוד הראשי בקצת podforach שם הם אין קישורים לנושאים (ריקות כי היה בשימוש langtitle anchory).הדפים תרגום גדולים. אם העמוד החדש שם הוא ללא תוכן, מופיעה רק לאחר העמוד מרענן (כלומר, כאשר התרגום כבר נמצא במטמון).

vBET
06-01-11, 17:38
באשר לי, זה נראה כמו גוש של Google, אבל אתה כותב כי לבדוק. נא לשלוח את הנתונים PM גישה Admin CP ו-FTP - לבדוק אותו על המקום.

mosh
06-01-11, 18:40
אבל לצערי לא יכול לספק את הנתונים גישה לשרת.מבחן גוגל-http://www.forums. wiaderko.com/translator_test. phpNajśmieszniejsze היא העובדה שיש לי גירסה 3.3.3 (99% זה היה גירסה זו) הכל עבד בסדר.שילמתי 30 דולר על עדכון ומעברי בפורום.

vBET
07-01-11, 01:26
כפי שאנו לעדכן, אם אתם לא נותנים גישה לנתונים לשרת? ואם זה גרם לה להיכנס, אז מה הבעיה עכשיו? אני לא יודע אם הבנתי נכון - שילמת 30 $ עבור עדכון מבחינת עדכון שירות או לחדש רישיון? במקרה של מטמון אורח - מטמון ברור מתי אני מציע את זה כבעיה נפתרת כבר. אנא הכנס את הגישה לנתונים - אחרת לא נוכל לראות מה קורה. אני רואה שהכל בסדר עם קישור של Google - אנחנו צריכים למצוא סיבה בעיה המתרחשת רק בך. לפיכך, רק איתך, אנחנו יכולים לחקור. אתה יכול לשנות את הסיסמה שלך על זמני, או לתת לנו גישה בפורום מבחן, שבו אנו צופים באותה התנהגות. שמח מאוד לעזור לך - אבל עכשיו קשה לנו לקבוע מה קורה, לא מסוגל לבדוק. נא לספק קישור לדף בו ניתן לצפות בהתנהגות המתוארת.

vBET
07-01-11, 01:38
לחילופין, אנו יכולים לתת הוראות שיאפשרו צפייה מדויק יותר בתוצאות ה-HTML, אשר מקבל את אתר האינטרנט שלך עם Google. תוכל להעביר אותם אלינו וזה עשוי להספיק כדי למצוא את הבעיה. תדרוש שינויים בקוד. האם פתרון כזה הוא בסדר?

mosh
07-01-11, 11:15
אנא צרו איתי קשר על ראש הממשלה, כך זה יהיה הרבה יותר מהר.

kamilkurczak
07-01-11, 12:21
שלחתי הודעה

mosh
07-01-11, 13:28
אוקי, הבעיה נפתרה כמעט. גוגל חסמו משום מה את ה-API, ולפעמים הסביר כרגיל, ולפעמים משכה 403 שגיאה כתבתי להם לשאול מסיבות הבהרה. כיצד אוכל לקבל את תשובתה היא לשתף.

kamilkurczak
07-01-11, 13:37
תודה על האישור. בבקשה, למחוק את המטמון עדיין, אז לא היו דפים ריקים. העברת הנושא פתרון בעיות

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1