PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Sporadické Preklad



Lissa
03-06-10, 03:41
Nie ste si istí, či je to to najlepšie titul lol dúfam, že som si to vysvetliť lepšie

Každý tak často, keď ja alebo moja členov, aby sa namiesto príspevkov, ako keby sme zaslali na inom jazyku (keď idem upraviť hovorí [lang = NL])

To sa nestane veľa, takže myslím, že je ťažké nútiť, ale doteraz sa stalo niekedy, keď sme všetci vysielanie v anglickom jazyku a je vždy rovnaký jazyk (holandské vlajky)

Oh, a som si všimol, titul má na tieto taky [langtitle = NL]

vBET
10-06-10, 13:18
Prosím, dajte nám nejaký presný príklad - presný text, ktorý bol použitý. A čo je jazyk, detekcia nastavenia? Vezmite prosím na vedomie, že je používate Google Google potom niekedy môže byť zmätený a robil zle uznanie (spravidla veľmi krátke texty, alebo keď slov v 2 jazykoch sú v rovnakej správe). V tomto prípade neexistuje žiadna chyba, vôbec to nie je na nás - je to Google. Avšak môžete nastaviť, ako iste Google je potrebné pridať nastavenie jazyka.

Prosím, povedzte si ešte potrebujete pomoc pri probléme je popísané tu:)

vBET
14-06-10, 23:28
Žiadna odpoveď - za vyriešiť. Vezmite prosím na vedomie tu, ak potrebujete ďalšiu pomoc:)

Lissa
14-07-10, 21:17
GAH, je mi moc ľúto ... z nejakého dôvodu som sa nie vždy dostávať Moje upozornenia odtiaľ lol a ja som bol tak zaneprázdnený, že tento problém šiel na vedľajšej koľaji, až sa stále objavuje znovu lol

Som pripojenie snímok poslednej dobe sa to stalo, tentoraz na PM lol

Zisťovanie jazyka Nastavenie je dôvera Google, keď výsledok je hoden dôvery

Nastavenie, ktoré by Vám najlepšie Odporúčame pre toto nastavenie?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1