PDA

View Full Version: Riješen Sporadični Prevođenje



Lissa
03-06-10, 03:41
Ne siguran ako to je najbolji naslov lol nadam se da mogu objasniti ovo bolje

Svaki tako često, kada sam ili moje članovima napraviti post ona postove kao da smo vi u neki drugi jezik (kad idem na to urediti ga, kaže [lang = nl])

To se ne događa puno pa pretpostavljam da ga čini teško ustanoviti, ali to zasad nije dogodilo, a povremeno smo svi objavljivanja na engleskom jeziku i to je uvijek isti jezik (nizozemski zastava)

Oh i ja samo primijetio naslov ove u njoj previše [langtitle = nl]

vBET
10-06-10, 13:18
Molim Vas, dajte nam neki točan primjer - točan tekst koji je korišten. A što je jezik otkrivanje postavke? Imajte na umu da je koristite Google onda ponekad Google može biti zbunjen i napravio krivo priznanje (obično vrlo kratke tekstove ili kada riječi u 2 jezika u istu poruku). U tom slučaju ne postoji bug u sve to nije do nas - to je Google. Međutim, možete konfigurirati kako da Google mora dodati postavke jezika.

Molimo Vas da vi još uvijek potrebna pomoć u pitanju opisan ovdje:)

vBET
14-06-10, 23:28
Bez odgovora - smatra riješen. Imajte na umu ovdje ako je potrebno više pomoći:)

Lissa
14-07-10, 21:17
Gahu, ja sam tako žao ... iz nekog razloga ne uvijek dobiti moju obavijesti ovdje lol i ja sam bio toliko zauzet da se ovo pitanje otišao po puta dok se zadržao pomalja opet lol

Ja sam pridaje screenshot posljednji put se to dogodilo, ovo u pm lol

Postavku jezika Google otkrivanje je povjerenje kada je rezultat dostojan povjerenja

Koji postavka će vam najbolje preporučiti za ovu postavku?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1