КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Спарадычныя перакладу



Lissa
03-06-10, 03:41
Не ўпэўнены, што гэта лепшае назва LOL спадзяюся, я магу растлумачыць гэта лепш

Кожны раз, калі я ці сябры маёй зрабіць размясціць яго паведамленні як калі б мы адправілі на іншай мове (калі я іду, каб змяніць яго ён кажа [мова = п])

Гэта адбываецца не шмат, таму я мяркую, што робіць яе цяжка дакладна вызначыць, але ён да гэтага часу не адбылося выпадкова ў той час як мы ўсе размяшчэння на англійскай мове, і гэта заўсёды на адной мове (галандскі сцяг)

Так, і я толькі што заўважыў назва мае наступныя ў гэтым таксама [langtitle = NL]

vBET
10-06-10, 13:18
Калі ласка, дайце нам дакладны прыклад - дакладны тэкст, які быў выкарыстаны. І якое ваша вызначэнне мовы абстаноўцы? Звярніце ўвагу, што гэта вы карыстаецеся Google Google то часам можна зблытаць і зрабіў няправільны прызнання (як правіла, для вельмі кароткіх тэкстаў, ці калі слова ў 2-х моў знаходзяцца ў той жа паведамленні). У гэтым выпадку не існуе памылка наогул-то не да нас - гэта Google. Аднак вы можаце наладзіць, як упэўнены, Google павінен быць, каб дадаць налады мовы.

Калі ласка, скажыце вы па-ранейшаму патрэбна дапамога ў праблеме, апісанай тут:)

vBET
14-06-10, 23:28
Няма адказу - лічыць вырашанай. Звярніце ўвагу, тут, калі патрэбна дапамога:)

Lissa
14-07-10, 21:17
Гах, мне так шкада ... я чаму-то не заўсёды атрымліваюць паведамлення ад майго тут LOL і я быў так заняты, што гэтае пытанне пайшоў на другі план, пакуль ён трымаў ізноў якая з'яўляецца LOL

Я мацавання скрыншот апошні раз гэта адбылося, на гэты раз у PM LOL

Моўныя налады выяўлення мэтавага Google, калі вынік з'яўляецца годным даверу

Якія налады вы б лепш за ўсё рэкамендуюць для гэтага параметру?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations