PDA

View Full Version: Pieņemts Ja API neatgriež nekādus rezultātus atgriešanās pakalpojumu sniedzēja kļūdu kodu, nevis null



brubros
06-10-11, 19:49
Būtu jauki (un saglabāt vBET daudz nepatikšanas) Ja API izsaukums netiek atgriezts tulkotā rezultāta, ka vismaz pakalpojumu sniedzēja kļūdu kodu ir paredzēta, lai ir skaidrs, ka vBET ir darījusi savu darbu, un problēma ir novietots ar pakalpojumu sniedzēju. Atsevišķa lietderība būs jauki, bet kam tādus pašus rezultātus sniedz tieši tajā laikā mēģinājumu tulkojums būtu labāk.

vBET
06-10-11, 21:18
Es saprotu, jūs gribētu redzēt sniedzējam kļūdu vietā nav tulkots teksts, tulkojums nav pieejams. Lūdzu, ņemiet vērā, ka roboti redzēs to too. Tātad šādā gadījumā mums vajadzētu sūtīt header, kas stāsta, ka kļūda notiek, lai izvairītos no indeksēšanu lapa ar kļūdas ziņojumu. Arī tad, ja šādas lapas būs tikai kļūda nebūs laba gala lietotājiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažreiz pavediens saturs pats par sevi jau ir kešatmiņā, tikai izmaiņas, kaut kas ap (piemērā stunda ir parādīts forumā vai jums ir kādas kastes labajā / kreisajā pusē), vai tikai jaunas atbildes noticis -, lai mēs varētu parādīt tulkota pavedienu Es domāju, ka tas ir labāk nekā tikai parāda kļūdas ziņojumu, kad 99% no lapas var tikt parādītas kā tulkot.

Es nesaprotu jūsu pēdējo teikumu. Lūdzu, raksturojiet vairāk.

vBET
06-10-11, 21:41
Iespējamais risinājums - mums jau ir īpaša parametra, kas apliecina tikai par cik ilgi admins servera gaidīt tulkojumi veidlapas ārējo pakalpojumu sniedzēju. Mēs varam izmantot šo parametru parādīt ko pakalpojumu sniedzējiem ir atzīmētas kā atspējots (jūs varat to atdot sevi Admin CP) un kas tika izmantota, lai pārvērstu. Anyway, tikai ir pieejama tikai administratoriem un admins var pārbaudīt bez ziņojuma par produkciju (Admin CP - > vBET - > tulkojumi sniedzēji pieejamību)

brubros
07-10-11, 18:48
Es nesaprotu jūsu pēdējo teikumu. Lūdzu, raksturojiet vairāk.
Es biju atsaucoties uz googletest.php, kas aprakstīta viena no jūsu FAQ. Tas ir labs admin rīks, bet neinformē pastāvīgo lietotāju, kas potenciāla problēma pastāv.

Jā, labi domādams indeksēšanas radušās bažas. Ekrāna pārskata šo kļūdu lapā jābūt līdzeklim, kas admin var ieslēgt vai izslēgt visā pasaulē, es domāju, ka.

Piekrītu - > "tāpēc mēs spējam parādīt tulkoto pavedienu es domāju, ka tas ir labāk nekā vienkārši parādīt kļūdas ziņojumu, ja 99 % no lapas var tikt parādītas kā tulkots."

brubros
07-10-11, 18:57
Jā, tas varētu būt noderīgi. Man bija redzēt servera tulkošanas laiku displeja, tomēr problēma, jo ekrāns mirgo ar tik ātri, lai tā varētu būt labi, lai ievietotu "nospiediet jebkuru taustiņu, lai turpinātu" vai kaut kas līdzīgs.

Arī... kaut ko ļoti dīvaini tikko notika. "Parādīt ātrumu" opcija tikai tagad atkal ir ieslēgta, un tagad es atkal varēšu redzēt manu CMS raksti pilnu tekstu. Man ir daudz vairāk testēšana darīt, un tas var būt saistīts ar pārlūka kešatmiņu vai faktu, ka esmu pieteicies kā admin. Vēl nav zināms. Bet es gribēju atvest šo jūsu uzmanību.

ATJAUNINĀJUMS - Nē, daži saistīto CMS lapu mājas lapā joprojām nevar parādīt.

UPDATE 2 - uzvedība starp pieteicies kā administrators un nav pieteicies ir atšķirīgs. Izstrādājumi, kas var skatīt pilnībā tulkots (vai pat tikai avota valoda) rāda admin, kad vienu un to pašu lapu nerādīs Viesu. Es ceru, ka tas palīdz.

brubros
07-10-11, 19:15
Jā, tas varētu būt noderīgi. Man bija redzēt servera tulkošanas laiku displeja, tomēr problēma, jo ekrāns mirgo ar tik ātri, lai tā varētu būt labi, lai ievietotu "nospiediet jebkuru taustiņu, lai turpinātu" vai kaut kas līdzīgs.

vBET
08-10-11, 12:02
Lūdzu, aprakstiet jūsu jautājumiem atsevišķu pavedienu, šī vieta ir nākotnes pieprasījumam. Lūdzu, nejauciet diskusijas vai mums zudīs.

Šajā brīdī es saprotu, ka mēs varam pievienot informāciju par to, kurās pakalpojumu sniedzēji ir pieejama, ja opciju, lai parādītu tulkošanas laikā ir pieejami.

Jūsu jautājumi, lūdzu, atveriet jaunu tēmu par katru jautājumu.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1