PDA

Zobraziť plnú verziu: Prijaté Ak API vráti žiadne výsledky, návrat poskytovateľ chyba namiesto kódu null



brubros
06-10-11, 19:49
To by bolo pekné (a uložiť vBET veľa problémov) volanie API nevráti preložený výsledok že v najmenej poskytovateľ kód chyby ak takže je jasné, že vBET odviedla svoju prácu a problém spočíva s poskytovateľom. Samostatný nástroj bude pekné, ale majú rovnaké výsledky poskytnuté priamo v čase pokus o preklad by bol lepší.

vBET
06-10-11, 21:18
Chápem, že si želá, aby poskytovateľ chyba Miesto NOT preloženého textu prekladu, pokiaľ nie je k dispozícii. Vezmite prosím na vedomie, že roboti budú vidieť tiež. Takže v tomto prípade by sme mali poslať hlavičku, ktorá hovorí, že chyba sa stalo, aby nedochádzalo k indexovanie stránku s chybovým hlásením. Iv prípade, že na tieto stránky budú mať len chyba to nebude dobré pre koncových užívateľov. Vezmite prosím na vedomie, že niekedy vlákno obsah sám o sebe je už cache, len niečo okolo zmeny (napr. v hodine je zobrazený na fóre, alebo máte nejaké debny vpravo / vľavo), alebo len novú odpoveď sa stalo - tak sme schopní ukázať, prekladal vlákno Myslím, že je lepšie, než len zobrazovať chybové hlásenie, keď si 99% stránka zobrazí preložená.

Nerozumiem poslednej vete. Popíšte prosím viac.

vBET
06-10-11, 21:41
Možné riešenie - už máme špeciálne parametra, ktorý dokazuje iba pre admins ako dlho servera čakať na preklady forme externého poskytovateľa. Môžeme použiť ten istý parameter ukázať, ktorých poskytovateľov sú označené ako vypnuté (môžete skontrolovať to sami v Admin CP) a ktoré bolo použité na preklad. Mimochodom iba k dispozícii iba pre správcov a admins môžete skontrolovať bez správy na výstup (Admin CP - > vBET - > preklady poskytovateľov dostupnosti)

brubros
07-10-11, 18:48
Nerozumiem poslednej vete. Popíšte prosím viac.
Bol som s odkazom na googletest.php, popísaná v jednom z vašich FAQ. Je dobré admin nástroj, ale nebude zasielať výstrahy pravidelných používateľov, že potenciálny problém existuje.

Áno, dobrý myslenie týkajúce sa indexovania obavy. Na obrazovke vykazovania tejto chyby na stránke by mali byť funkcia, ktorá admin môžete zapnúť alebo vypnúť globálne, myslím.

Dohodnú - > "tak sme schopní ukázať preložené vlákno myslím je to lepšie ako len zobraziť chybové hlásenie, keď 99% stránky môžu byť zobrazené ako preložené."

brubros
07-10-11, 18:57
Áno, to by bolo užitočné. Som nemal problém vidieť servera preklad zobrazenie èasu, však, pretože obrazovke bliká tak rýchlo, tak to môže byť dobré vložiť „stlačením ľubovoľného klávesu pokračujte"alebo niečo podobné.

Tiež... niečo veľmi podivné sa práve stalo. Po zapnutí "zobrazujú rýchlosti" možnosť práve teraz znovu a teraz vidím úplné znenie všetkých mojich CMS článkov znova. Mám oveľa viac testovanie urobiť, a to môže mať robiť s mojím cache prehliadača alebo skutočnosť, že som prihlásený ako admin. Neviem ešte. Ale som chcel priviesť na vašu pozornosť.

UPDATE - No, niektoré spojených CMS stránok z domovskej stránky stále nezobrazovať.

UPDATE 2 - správanie medzi prihlásený ako admin a neprihlásili je odlišná. Články, že si môžete prezrieť plne preložené (alebo dokonca len v zdrojovom jazyku) zobrazí admin pri rovnakej stránke nezobrazí pre hosťa. Dúfam, že to pomôže.

brubros
07-10-11, 19:15
Áno, to by bolo užitočné. Som nemal problém vidieť servera preklad zobrazenie èasu, však, pretože obrazovke bliká tak rýchlo, tak to môže byť dobré vložiť „stlačením ľubovoľného klávesu pokračujte"alebo niečo podobné.

vBET
08-10-11, 12:02
Prosím opíšte vaše problémy v samostatných vlákno, toto miesto je pre budúcu žiadosť. Prosím Nemiešajte diskusie, alebo sme sa stratia.

V tomto momente som pochopiť, že sme pridať informácie o ktoré poskytovateľov sú dispozícii možnosť ukázať preklad čas je k dispozícii.

Pre vaše otázky otvoriť nové vlákno pre každý problém.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1