PDA

View Full Version: Приемани Ако API връща никакви резултати, върнете код за грешка доставчик вместо на нула



brubros
06-10-11, 19:49
Тя ще бъде хубаво (и да запишете vBET много неприятности) ако към API не връща резултат преведени че най-малко код на грешка за доставчика се предоставя така че е ясно, че vBET е свършил работата си и проблемът остава с доставчика. Отделна програма ще бъде хубаво, но като със същите резултати, предоставени директно по време на опит превод ще бъде по-добре.

vBET
06-10-11, 21:18
Разбирам, че бихте искали да видите доставчик грешка вместо не преведения текст, когато превод не е достъпен. Обърнете внимание, че роботи ще го виждат прекалено. Така в този случай ние трябва да изпрати заглавка, която се случи, казва на тази грешка да се избегне индексирането страница със съобщение за грешка. Също така ако такива страница ще има само грешка не е добро за крайните потребители. Обърнете внимание, че понякога съдържанието на нишката, самата вече са кеширани, просто промени нещо около (в примера е показана час на форум, или имате някои полета в дясно/ляво страна) или се случило просто нов отговор - така ние сме способни да покажат преведени нишка мисля, че е по-добре от само Показвай грешка съобщение, когато 99 % от страницата, може да се показва като преведени.

Аз не разбирам ви последното изречение. Моля Опишете повече.

vBET
06-10-11, 21:41
Е възможен разтвор - вече имаме специални параметър, който показва само за администратори колко сървър, изчакайте за преводи форма външни доставчик. Може да използваме същият параметър за да покажете кои доставчици са маркирани като забранено (можете да го проверите лично в администратор CP) и който е бил използван за да преведете. Въпреки това само е налична само за администратори и администраторите да го проверите без съобщение на продукцията (Admin CP - > vBET - > преводи доставчици на разположение)

brubros
07-10-11, 18:48
Аз не разбирам ви последното изречение. Моля Опишете повече.
I е отнасящи се до googletest.php, е описан в един от вашите въпроси. Тя е добър admin инструмент, но не предупреждава редовни потребители, че съществува потенциален проблем.

Да, добър мислене за индексиране загриженост. Екранната отчитане на тази грешка на страница трябва да бъде функция, която един администратор може да включите или изключите глобално, аз мисля.

Се споразумяват - > "така ние сме способни да покажат преведени нишка мисля е по-добре от само Показвай грешка съобщение, когато 99 % от страницата, може да се показва като превежда."

brubros
07-10-11, 18:57
Да, това ще е полезно. Имах проблем, виждате на сървъра превод време дисплея, обаче, тъй като екрана лъскав мига от толкова бързо, така че може да е добре да вмъкнете "натиснете произволен клавиш, за да продължите" или нещо подобно.

Също така... нещо много странно просто се е случило. Включих "показват скорост" опцията точно сега отново и сега мога да видите пълния текст на всички членове ми CMS отново. Имам много повече тестове да се направи, и това може да правите с ми кеша на браузъра или факта, че аз съм регистриран като admin. Не знам все още. Но аз исках да се това вниманието ви.

АКТУАЛИЗИРАНЕ - не, някои свързани си CMS страници от началната страница на все още не се показват.

АКТУАЛИЗИРАНЕ на 2 - поведението между влезли в системата като администратор и не сте влезли е различно. Статии, които могат да се видят превърне изцяло (или дори само в на изходния език) показват за администратор, когато една и съща страница няма да се показва за гост. Надявам се, че това помага.

brubros
07-10-11, 19:15
Да, това ще е полезно. Имах проблем, виждате на сървъра превод време дисплея, обаче, тъй като екрана лъскав мига от толкова бързо, така че може да е добре да вмъкнете "натиснете произволен клавиш, за да продължите" или нещо подобно.

vBET
08-10-11, 12:02
Моля Опишете вашите въпроси в отделни нишка, това място е за бъдещи заявка. Моля не смесват обсъждания или ние ще бъдат загубени.

В този момент, аз разбирам, че можем да добавите информация за това, кои доставчици са налични ако опцията да показва превод време е налична.

За вашите проблеми отворете нови нишка за всеки издаване.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1