PDA

مشاهده نسخه کامل : حل بایگانی 3.2 ادغام کمک با اصلی 3.8

forexforum.gr
24-11-10, 16:19
سلام

فعال تصدی من نصب کرده ام امروز و همه به نظر می رسد و به جز من با استفاده از بایگانی 3.2 و نمی دانی که فایل ها را ویرایش ، من انجام داده اند htaccess تغییر نام دهید. اما من هر فایل بایگانی تغییر نکرده و من تازه تغییر تنظیمات باشد می تواند به شما کمک کند؟

با تشکر از شما

ریحان

mateuszr
25-11-10, 09:02
سلام!

همه چیز در مورد فایل در بسته بندی خود را با فعال تصدی انجام دهند نه آپلود -- فایل> readme.htm در "ادغام با مدها دیگر بخش و htaccess تغییر نام دهید --. http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-integration -other-plugins/97-vbseo-integration.html

forexforum.gr
25-11-10, 09:55
این دلار vbseo_gcache_thread ['seotitle'] = vbseo_filter_replace_text (TTL) ، در vbseo3.2 functions_vbseo_createurl.php وجود ندارد ، بنابراین من نمی دانم چه من باید اضافه که در آن ، می تواند به شما کمک کند؟

forexforum.gr
25-11-10, 13:00
میهمان گرامی ،

htaccess تغییر نام دهید از این انجمن من

RewriteRule به ^ ((urllist | sitemap_).* \\ (XML |.. TXT) (\\ GZ))؟ vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php نقشه سایت = $ 1 [L]

RewriteRule به vbenterprisetranslator_seo.php؟ vbet_lang = $ 1 و هدایت می شوید = / [L ، QSA]
RewriteRule به vbenterprisetranslator_seo.php؟ vbet_lang = $ 1 & هدایت می شوید = / $ 2 [L ، QSA]

RewriteCond ٪ {REQUEST_URI}! (admincp / | modcp / | cron را | vbseo_sitemap)
RewriteRule به ^ ((آرشیو /)؟(.* \\. پی اچ پی (/.*)؟))$vbenterprisetranslator_seo.php [L ، QSA]

آیا این درست است؟

با تشکر از شما

ریحان

forexforum.gr
25-11-10, 13:07
در adition...

ما آخرین بایگانی اکنون
Τεστ ποστ -- ForexForum.GR
مشکلی که ما مواجه هستند این است که ترجمه انجام می شود automaticallytranslations نیستند وقوع به طور خودکار

با تشکر از شما

ریحان

forexforum.gr
25-11-10, 19:19
هیچ خبری در این مورد؟

kamilkurczak
25-11-10, 19:45
میهمان گرامی ،
من در فروم خود را به عنوان مثال توسط این آدرس بود : ForexForum.GR を -- ヨーロッパ の 災禍 は USD 強化 し て 続行 (http://forexforum.gr/ja/f6/ ヨーロッパ の 苦悩 は 米ドル を 強化 し て 続行 -2389 . HTML)

و این لینک جستجوگرها خوب به نظر می رسد. پس از کجا این موضوع؟ لطفا آن را بهتر توصیف.

The problem we are facing is that translations are not done automaticallytranslations are not taking place automatically
لطفا آن را بهتر توضیح دهد.

Simon Lloyd
26-11-10, 08:06
کمیل ، من وجود داشته اند بیش از حد ، آنها باید آخرین باشد نصب شده و ترجمه ظاهر می شود رخ می دهد به طور خودکار ، بنابراین من حدس می زنم که در حال حاضر آنها درخواست خود را htaccess تغییر نام دهید درست همانطور که در بالا نشان داده شده است؟

با احترام ،
شمعون

mateuszr
26-11-10, 09:58
همه چیز خوب به نظر می رسد. پنجره درخواست در مورد زبان از این انجمن (با توجه به تنظیمات مرورگر خود را) وجود دارد ، بخش ترجمه و به خوبی ها ، پیوند ها جستجوگرها خوب نگاه کنید.. هر مسئله دیگر وجود دارد؟

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1