PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany vbseo 3,2 pomóc integracji z vbulletin 3.8



forexforum.gr
24-11-10, 16:19
Cześć

Mam zainstalowany vBET dzisiaj i wszystko wydaje się dobrze z wyjątkiem i stosowanie vbseo 3.2 i nie wiem które pliki edytować, mogłem zrobić. htaccess ale nie zmieniły się żadne pliki vbseo i przystań i zmienić ustawienia vbseo możesz pomóc?

Dziękuję

Bazylia

mateuszr
25-11-10, 09:02
Hello!

Wszystko o plików znajduje się w pakiecie z vBET w do-not-upload -> plik readme.htm w "Integracja z innymi modami", a htaccess -. Http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-integration -other-plugins/97-vbseo-integration.html

forexforum.gr
25-11-10, 09:55
to $ vbseo_gcache_thread ['seotitle'] = vbseo_filter_replace_text ($ TTL); nie istnieje w vbseo3.2 functions_vbseo_createurl.php tak i nie wiem co należy dodać, gdzie możesz pomóc?

forexforum.gr
25-11-10, 13:00
Witam,

jest to htaccess mojego forum


RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml |..? Txt) (\\ gz))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php sitemap = $ 1 [L]

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & przekierowany = / [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & przekierowany = / $ 2 [L, QSA]


RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | cron | vbseo_sitemap)
RewriteRule ^ ((archiwum /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

jest to prawidłowe?

Dziękuję

Bazylia

forexforum.gr
25-11-10, 13:07
w adition ...

mamy ostatni vbseo teraz
Τεστ ποστ - ForexForum.GR
Problem, przed którym stoimy jest, że tłumaczenia nie są wykonywane automaticallytranslations nie odbywa się automatycznie

Dziękuję

Bazylia

forexforum.gr
25-11-10, 19:19
żadnej informacji na ten temat?

kamilkurczak
25-11-10, 19:45
hello,
Byłem na forum na przykład przez ten url: ForexForum.GR を - ヨーロッパ の 災禍 は USD 強化 し て 続行 (http://forexforum.gr/ja/f6/ ヨーロッパ の 苦悩 は 米ドル を 強化 し て 続行 -2389 . html)


i ten link SEO wygląda dobrze. Więc gdzie jest problem? proszę opisać to lepiej.

The problem we are facing is that translations are not done automaticallytranslations are not taking place automatically
proszę wyjaśnić to lepiej.

Simon Lloyd
26-11-10, 08:06
Kamil, i były tam też, że mają najnowsze vbseo zainstalowane i tłumaczenia wydają się dzieje automatycznie, więc sądzę, że są teraz pytanie jest ich. Htaccess poprawne jak wyżej?

Pozdrawiam,
Simon

mateuszr
26-11-10, 09:58
Wszystko wygląda dobrze. Jest okno z prośbą o język forum (według ustawień przeglądarki), forum jest dobrze przetłumaczone, linki SEO wyglądają dobrze .. jest jakiś inny problem?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1