PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott vbseo 3,2 integráció segít vBulletin 3,8



forexforum.gr
24-11-10, 16:19
Helló

nekem van telepítve vBET ma, és minden úgy tűnik, jól használható, kivéve i vbseo 3.2 és nem tudja, hogy mely fájlok szerkesztése, tettem a. htaccess de nekem nem változott semmilyen vbseo fájlokat és i havent megváltozott minden vbseo beállítás segíthet?

Köszönöm

Bazsalikom

mateuszr
25-11-10, 09:02
Hello!

Minden, ami fájlok le a csomag vBET a do-not-feltöltés -> Olvassel.htm fájl "Integráció más modok" részt, és a. Htaccess - http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-integration -other-plugins/97-vbseo-integration.html

forexforum.gr
25-11-10, 09:55
ez a $ vbseo_gcache_thread ['seotitle'] = vbseo_filter_replace_text ($ TTL) nem létezik vbseo3.2 functions_vbseo_createurl.php így nem tudom, mit kéne hozzá, ahol, tud segíteni?

forexforum.gr
25-11-10, 13:00
Helló,

ez a htaccess a saját fórum


RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\. (Xml | txt) (\\. Gz)?) $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php? Sitemap = $ 1 [L]

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & átirányított = / [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & átirányított = / $ 2 [L, QSA]


RewriteCond% {} REQUEST_URI! (Admincp / | modcp / | cron | vbseo_sitemap)
RewriteRule ^ ((archív /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

ez helyes?

Köszönöm

Bazsalikom

forexforum.gr
25-11-10, 13:07
A adition ...

mi a legújabb vbseo most
Τεστ ποστ - ForexForum.GR
A probléma állunk szemben, hogy a fordítások nem történik automaticallytranslations nem kerül sor automatikusan a

Köszönöm

Bazsalikom

forexforum.gr
25-11-10, 19:19
minden hír ez?

kamilkurczak
25-11-10, 19:45
hello,
Én a fórumot, például ez az url: ForexForum.GR を - ヨーロッパ の 災禍 は USD 強化 し て 続行 (http://forexforum.gr/ja/f6/ ヨーロッパ の 苦悩 は 米ドル を 強化 し て 続行 -2389 . html)


és ez a SEO linket jól néz ki. Szóval hol van a probléma? kérjük, írja le jobban.

The problem we are facing is that translations are not done automaticallytranslations are not taking place automatically
Kérjük, fejtse ki jobban.

Simon Lloyd
26-11-10, 08:06
Kamil, én már ott is, hogy a legújabb vbseo telepített és fordítások úgy tűnik, hogy történik automatikusan, így azt hiszem, hogy most ők kérik az ő. Htaccess helyes a fentiek szerint?

Üdvözlettel,
Simon

mateuszr
26-11-10, 09:58
Minden jól néz ki. Van egy ablak kérdezi a nyelvet a fórum (a böngésző beállításait), fórum fordítása is, SEO linkeket nézel ki .. van még olyan kérdés?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1