PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Kurulumdan sonra boş bir sayfa var

beaconsfield
02-10-10, 16:31
Dikkatle okuyun ve takip tüm talimatları ancak kurulumdan sonra boş bir sayfa var. Birşeyler yanlış ama ben bilmiyorum.

Ben ilk vbseo entegrasyon yaptı. Tüm dosyaları ve yüklü eklentisi yüklendi. Şimdi tüm sayfalarda bile benim admincp erişemez.

Ben vbseo dosyalarını yeniden ve tüm yüklenen vBET dosyaları silindi. Benim admincp BB eklentisi kaldıramadı. Ben, benim plesk panelinden BB veritabanı dosyaları görebilirsiniz.

Ben şimdi ne yapabilirim? Acil yardıma ihtiyacım var.

beaconsfield
02-10-10, 20:25
Ben tüm eklenti ilk kanca devre dışı. Vbseo eklentisi kaldırdım ve onu yeniden normal şekilde (admincp kaldırmak) silinemedi çünkü BB veritabanı dosyaları silindi. Benim forum artık ok gibi görünüyor.

Hala benim admin kontrol paneli BB seçeneğiniz var.

Olması gerektiği gibi tüm talimatları izleyin eminim. (Yanlış olabilir)

Ben işlemci ya da benim sunucu üzerindeki bazı eksik dosyaları (curv böyle bir şey) olduğunu düşünüyorum.

Ben hiçbir teknik destek olduğunu düşünüyorum. Geç destek saçmalıktır.

beaconsfield
02-10-10, 21:37
Ben sunucu şeyler sordu. Benim sunucu zaten CURL ve iconv vardır. Sorun ne?

Bu arada özel vbulletin tarzı kullanın. Sorun olabilir mi?

vBET
03-10-10, 00:51
Ben şimdi çıkıyorum. Bir dakika içinde tam cevap verecektir.

vBET
03-10-10, 01:01
Özel bir şablon, bir sorun olmamalıdır. Ayrıca yeniden yükleme vBSEO gereksiz olduğunu. Böyle bir şey yüklemek sonraki BB sırasında olursa lütfen sadece kendi orijinal içerik değişti vBSEO dosyaları (vBSEO paketi) geçersiz.

Ben tam olarak yanlış giden neydi söyleyemem. Bu yanlış vBSEO entegrasyon ya da başka bir şey olabilir.

Lütfen yeniden kurulum yapabilirsiniz. Bu sefer her adım sonra (bu yüzden sorun BB veya vBSEO entegrasyon ne olduğunu biliyor) forumu nasıl davrandığını kontrol edin. Bir adım başarısız olursa, bir sonraki gitmeyin. Yani:
1. BB kurulum ve gerekli yapılandırma (SEO bağlantılar sadece gerekli şeyler yapmak ama diğer seçenekleri değiştirmek yok koymayın) yapılmıştır. Kontrol forumu çalışıyor. Kontrol çeviri çalışıyor. Forumu çalışma değilse BB devre dışı bırakmak ve bize bildirin. Admin CP çok çalıştığını, küresel kanca devre dışı bırakmak, sonra BB devre dışı bırakmak ve küresel kanca sağlamak. Ayrıca bize bildirin.
2. SEO bağlantıları seçeneği ayarlayın ve BB ekleyin. Htaccess kuralları. Kontrol forum ve çeviriler çalışıyoruz.
3. VBSEO entegrasyonu yapılmıştır. Kontrol forum ve çeviriler çalışıyoruz.
4. BB seçeneklerini değiştirme (belki bazı özel yapılandırma ile sorunu var) gibi. Kontrol forum ve çeviriler çalışıyoruz.

Yazdığı gibi, şu anda neyin yanlış gittiğini söylemek değildir. Ama eğer talimatları nadas ve daha fazla yardımcı olmak için mümkün olacak tatili anlatmak. Bazı yanlış entegrasyonu (SEO bağlantılar veya vBSEO - böylece adımlar 2 veya 3) - Ayrıca, şimdi sağ yapılacaktır, daha sonra sorun çözüldü. Biz burada daha fazla geribildirim gerekir:)

Ayrıca bakınız: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post8

beaconsfield
03-10-10, 08:27
Bana söylediği gibi ben adım adım gidiyorum.

Vbseo 3.5.2. Vbseo entegrasyonu sırasında:

vbseo / / functions_vbseo_createurl.php

Bul:
$ Vbseo_gcache_thread ['seotitle'] = vbseo_filter_replace_text ($ ttl);

Bu kod ile DEĞİŞTİR:
$ Vbseo_gcache_thread ['seotitle'] = vbet_vbseo_filter_replace_text ($ ttl);

Ben bu kodu yerine boş bir sayfa var. Ben üç kez aynı yaptım. Ben cevap bekliyorum.

vBET
03-10-10, 17:27
2. adım geçmek anladığım kadarıyla, bu yüzden. Htaccess dosyasında gerekli değişiklikleri var. Lütfen bize htaccess dosyası tüm içerik vermek belki de yanlış kurallar (forumlar için vBSEO olmadan), ya da bu yanlış yerde kullanılır - bunu kontrol edecek. Eğer bu Tamam. Biz yere sizin için kontrol ve tek giriş bilgilerinizi soracaktır.

Ayrıca henüz vBSEO 3.5.2 BB onay vermedi olduğunu lütfen unutmayın. Biz test örneği yarın yüklemek ve sorunlar için kontrol eder. Bu yüzden ortak bir şey olması durumunda erişim ayrıntı vermeden çözüm verecektir. - Eğer bizim tarafımızda çalışacak giriş bilgilerinizi soracaktır.

beaconsfield
03-10-10, 17:41
Önce kılavuzuna göre vbseo, entegrasyon başladı. Ben entegrasyon üçüncü aşamada.

"NOT: vBSEO Integraiton kadar vBSEO kullanıyorsanız, lütfen ilk vBSEO Entegrasyon bölümüne gidin Aksi takdirde BB dosyaları yükledikten sonra, (hatta Admin CP) forum kullanmak mümkün değil."

Ben benim. Htaccess dosyası değişmedi

# Yorum aşağıdaki satırı (başında '#' ekleyin)
# Mod_rewrite fonksiyonları devre dışı bırakmak için.
# Lütfen dikkat: Eğer hala kesmek devre dışı bırakmanız gerekir
# Url durdurmak için vBSEO kontrol paneli yeniden yazar.
RewriteEngine On

# Bazı sunucular RewriteBase direktif olması gerekir
# Etkin (aktif hale getirmek için başında '#' kaldırmak)
# Lütfen dikkat: etkinleştirildiğinde, yol içermelidir
# Kök vB klasöründe (yani RewriteBase / forums /)
# RewriteBase /

# RewriteCond% {HTTP_HOST}! ^ Www \\. Mydomain \\. Com
# RewriteRule (.*) http://www.mydomain.com/ $ 1 [L, R = 301]

RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml |.. Txt) (\\ gz))? Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php site haritası = $ 1 [L]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | cron | vbseo_sitemap)
RewriteRule ^ ((arşiv /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbseo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
/ (Görüntüler admincp | modcp | clientscript | | cpstyles) RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} /!
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]

vBET
03-10-10, 17:50
Yani bu bir sorundur. Üzgünüz - küçük ama kurulum talimatları vardır. Biz böylece bu uygun olmayan bir şekilde artık entegrasyon değişti. Biz bizim readme dosyasında (vBET4.x benioku kaldırılır, ancak vBET3.x çıkarın unuttum) düzeltecektir sorun için özür dilerim.

Still - Sana ne yapacağını kesin talimatlar verdi ve nadas vermedi. Şu anda bizim yardım kullanmak istemiyorsanız, size yardımcı olmayacaktır. Lütfen herhangi bir sorun hakkında yazmak hala orada olacak, seni ve sonra verdi nadas talimatları tam olarak. Yani 3 adımı geri almak ve ilk adım 1 ve 2. SADECE kontrol ettikten sonra, gerçek bir çalışır bir sonraki gidebilirsiniz çok açıkça yazdı:

Bu sefer her adım sonra (bu yüzden sorun BB veya vBSEO entegrasyon ne olduğunu biliyor) forumu nasıl davrandığını kontrol edin. Bir adım başarısız olursa, bir sonraki gitmeyin.

beaconsfield
03-10-10, 17:57
1. adımı ve entegrasyon 2. adıma. Ben senin bana talimat okuyup takip ediyorum.

Lütfen bana dosyayı okumak değiştirmek. Ben bekleyecek.

vBET
03-10-10, 18:02
Readme (yarın sunucu üzerinde düzeltilmelidir) düzeltecektir hata var. Sana uygun talimatları verdi:

Adım 2 SEO bağlantılar ve açmak için diyor. Htaccess değişiklikler. . Htaccess kurallara zorunda değilsiniz, çünkü adım 2 yapmadım

Yardım istedi ve size ne yapmanız gerektiğini tam talimatları verdi. Talimatları göz ardı edildi ve kurulum sorun size cevap olarak verdiği başka bir şey olarak bir kez daha yapıldı. Lütfen yapmak istiyoruz. Yüz kere, yüz kere yanlış prosedür yapacak başarısız olur. Evet biz benioku hata vardı. Ve size prosedürü düzeltilmiş verdi. Lütfen bunu kullanın:)

Benioku Sadece gerekli değişiklikleri artık bu doğru değil Bu metin, kaldırmak için:

NOT: vBSEO kullanıyorsanız, lütfen ilk vBSEO Entegrasyon bölümüne gidin.
VBSEO Integraiton kadar Aksi takdirde BB dosyaları yükledikten sonra, forum (bile Admin CP) kullanmak mümkün olmayacaktır.

Ağ I portlarına engelledi ve ben şimdi bizim FTP sunucusuna erişim var, çünkü ben, şimdi bu değişiklik olamaz. Sadece verilen sonrası nadas talimatları lütfen bu alıntı metin bizim benioku yok gibi:)

beaconsfield
03-10-10, 18:06
Şimdi açıktır. Ben sizin bunu bana dosyayı okumak güvenilir;) aşağıdaki mesajı göre yarın yeniden yükleyin.

Özel bir şablon, bir sorun olmamalıdır. Ayrıca yeniden yükleme vBSEO gereksiz olduğunu. Böyle bir şey yüklemek sonraki BB sırasında olursa lütfen sadece kendi orijinal içerik değişti vBSEO dosyaları (vBSEO paketi) geçersiz.

Ben tam olarak yanlış giden neydi söyleyemem. Bu yanlış vBSEO entegrasyon ya da başka bir şey olabilir.

Lütfen yeniden kurulum yapabilirsiniz. Bu sefer her adım sonra (bu yüzden sorun BB veya vBSEO entegrasyon ne olduğunu biliyor) forumu nasıl davrandığını kontrol edin. Bir adım başarısız olursa, bir sonraki gitmeyin. Yani:
1. BB kurulum ve gerekli yapılandırma (SEO bağlantılar sadece gerekli şeyler yapmak ama diğer seçenekleri değiştirmek yok koymayın) yapılmıştır. Kontrol forumu çalışıyor. Kontrol çeviri çalışıyor. Forumu çalışma değilse BB devre dışı bırakmak ve bize bildirin. Admin CP çok çalıştığını, küresel kanca devre dışı bırakmak, sonra BB devre dışı bırakmak ve küresel kanca sağlamak. Ayrıca bize bildirin.
2. SEO bağlantıları seçeneği ayarlayın ve BB ekleyin. Htaccess kuralları. Kontrol forum ve çeviriler çalışıyoruz.
3. VBSEO entegrasyonu yapılmıştır. Kontrol forum ve çeviriler çalışıyoruz.
4. BB seçeneklerini değiştirme (belki bazı özel yapılandırma ile sorunu var) gibi. Kontrol forum ve çeviriler çalışıyoruz.

Yazdığı gibi, şu anda neyin yanlış gittiğini söylemek değildir. Ama eğer talimatları nadas ve daha fazla yardımcı olmak için mümkün olacak tatili anlatmak. Bazı yanlış entegrasyonu (SEO bağlantılar veya vBSEO - böylece adımlar 2 veya 3) - Ayrıca, şimdi sağ yapılacaktır, daha sonra sorun çözüldü. Biz burada daha fazla geribildirim gerekir:)

Ayrıca bakınız: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post8

vBET
03-10-10, 18:08
Sadece vBSEO dosyaları değişiklikleri geri almak:)

beaconsfield
03-10-10, 18:11
Ben yaptım. Teşekkür ederim.

vBET
03-10-10, 18:17
Büyük ve BB tadını çıkarın! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1