מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר לאחר ההתקנה קיבלתי דף ריק

beaconsfield
02-10-10, 16:31
קראתי בקפידה אחרי כל ההוראות אבל לאחר ההתקנה קיבלתי דף ריק. משהו לא בסדר אבל אני לא יודע.

עשיתי שילוב vBSEO הראשון. הוטען על כל הקבצים תוסף מותקן. עכשיו אני לא יכול לגשת כל הדפים אפילו admincp שלי.

אני מחדש קבצים vBSEO שלי נמחק את כל הקבצים vbet נטען. לא יכולתי להסיר את ההתקנה של תוסף vbet מ admincp שלי. אני יכול לראות קבצי מסד נתונים vbet מהלוח שלי Plesk.

מה אני יכול לעשות עכשיו? אני זקוק לעזרה דחופה שלך.

beaconsfield
02-10-10, 20:25
אני נכה תוסף כל ווים הראשון. מחקתי את קובצי מסד הנתונים vbet כי לא יכולתי למחוק בדרך הרגילה (להסיר מן admincp) אני להסיר תוסף vBSEO ו להתקין מחדש את זה. הפורום שלי נראה בסדר עכשיו.

יש לי עוד אפשרויות vbet על לוח הבקרה admin שלי.

אני בטוח לעקוב אחר כל הוראה כפי שהוא אמור להיות. (יכול להיות שאני טועה)

אני חושב שיש לי מעבד או כמה קבצים חסרים (הכמתמ"כ, משהו כזה) על השרת שלי.

אני חושב שאין תמיכה טכנית. תמיכה המאוחרת שטויות.

beaconsfield
02-10-10, 21:37
שאלתי דברים השרת שלי. השרת שלי כבר CURL ו ICONV. מה היתה הבעיה?

בינתיים אני משתמש בסגנון vBulletin אישית. זה יכול להיות הבעיה?

vBET
03-10-10, 00:51
אני על זה עכשיו. אני אתן תשובה מלאה תוך דקה.

vBET
03-10-10, 01:01
תבנית אישית לא צריכה להיות בעיה. כמו כן מחדש vBSEO היתה מיותרת. אם דבר כזה קורה במהלך vBET הבא בבקשה להתקין רק לדרוס קבצים השתנו vBSEO עם התוכן המקורי שלהם (מהחבילה vBSEO).

אני לא יכול להגיד מה בדיוק השתבש. זה יכול להיות שילוב נכון vBSEO או משהו אחר.

בבקשה להפוך את ההתקנה שוב. הפעם לבדוק כיצד מתנהג בפורום לאחר כל שלב (כך נדע מהו vBET בעיה או שילוב vBSEO). אם היא נכשלת על צעד אחד - לא הולכים הבא. אז:
1. תוצרת vBET התקנה ותצורה הכרחי (לא תגדיר קישורים SEO עדיין, אל תשנה אפשרויות אחרות - רק לעשות את הדברים הנדרשים). בדוק האם הפורום עובד. בדוק האם התרגום הוא עובד. אם הפורום שלך לא עובד - להשבית vBET ולהודיע לנו. אם CP Admin לא עובד יותר מדי - להשבית ווים בעולם, אז להשבית vBET ולאפשר ווים ברחבי העולם. כמו כן, יידע אותנו.
2. הגדרת אפשרות SEO קישורים ולהוסיף vBET. הכללים htaccess. בדוק עושה בפורום ותרגומים עובדים.
3. תוצרת אינטגרציה vBSEO. בדוק עושה בפורום ותרגומים עובדים.
4. שינוי אפשרויות vBET כמו שאתה אוהב (אולי יש לך בעיה עם תצורה חלק ספציפי). בדוק עושה בפורום ותרגומים עובדים.

כפי שכתבתי, ברגע זה אני לא יכול להגיד מה השתבש. אבל אם אתה בור ההוראות שלנו לדעת מתי זה שובר נוכל לעזור יותר. כמו כן - אם זה היה קצת שילוב נכון (SEO קישורים או vBSEO - צעדים כדי 2 או 3) ועכשיו זה יהיה כמו שצריך, אז הבעיה נפתרה. אנחנו צריכים יותר את המשוב שלך כאן:)

כמו כן עיין: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post8

beaconsfield
03-10-10, 08:27
אני הולך צעד אחר צעד, כפי שאמרת לי.

אני משתמש vBSEO 3.5.2. במהלך שילוב של vBSEO:

vBSEO / כולל / functions_vbseo_createurl.php

מצא:
$ Vbseo_gcache_thread ['seotitle'] = vbseo_filter_replace_text ($ TTL);

להחליף אותו עם הקוד הזה:
$ Vbseo_gcache_thread ['seotitle'] = vbet_vbseo_filter_replace_text ($ TTL);

אם החלפתי את הקוד הזה קיבלתי דף ריק. עשיתי שלוש פעמים כולם היו אותו דבר. אני מחכה לתשובתך.

vBET
03-10-10, 17:27
כפי שאני מבין אתה עובר שלב 2, אז יש לך את השינויים המתאימים בקובץ htaccess.. תן לנו תוכן שלם של הקובץ htaccess -. אולי משמשים הכללים הלא נכון (עבור פורומים ללא vBSEO), או אלה נמצאים במקום הלא נכון - נוכל לבדוק את זה. אם אלו הם אישור. אנו נבקש ממך לפרטים לגשת לבדוק את זה בשבילך הבלעדית על המקום.

כמו כן יש לציין כי לא בדקנו vBET עם vBSEO 3.5.2 עדיין. אנו להתקין אותו על המחר שלנו מבחן למשל ולבדוק נושאים. אז אם זה יהיה משהו משותף אנו נותנים פתרון ללא פרטים גישה. אם בצד שלנו זה יעבוד - נבקש ממך פרטים גישה.

beaconsfield
03-10-10, 17:41
ראשית התחלתי שילוב של vBSEO לפי הוראות שלך. אני בשלב השלישי של אינטגרציה.

". הערה: אם אתה משתמש vBSEO אנא עבור לפרק שילוב vBSEO first אחרת לאחר העלאת קבצים vBET, אתה לא תוכל להשתמש בפורום (אפילו Admin CP) עד שעשית vBSEO Integraiton".

לא שיניתי את הקובץ. Htaccess שלי

# Comment את השורה הבאה (להוסיף "#" בתחילת)
# להשבית פונקציות mod_rewrite.
# שים לב: אתה עדיין צריך להשבית את גרזן ב
# לוח הבקרה vBSEO להפסיק url משכתב.
RewriteEngine ביום

# שרתים מסוימים דורשים את ההנחיה Rewritebase להיות
מופעל # (להסיר "#" בתחילת להפעיל)
# שימו לב: כאשר מופעלת, עליך לכלול את הנתיב
# לתיקיית השורש vB (כלומר RewriteBase / פורומים /)
# RewriteBase /

#% RewriteCond} {HTTP_HOST! ^ Www \\. Mydomain \\. Com
# RewriteRule (.*) http://www.mydomain.com/ $ 1 [L, R = 301]

RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml |..? Txt) (\\ gz))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php מפת = $ 1 [L]

RewriteCond% REQUEST_URI} {! (Admincp / | modcp / | cron | vbseo_sitemap)
RewriteRule ^ ((ארכיון /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbseo.php [L, QSA]

RewriteCond% REQUEST_FILENAME} {!-F
% RewriteCond} {REQUEST_FILENAME!-D
RewriteCond% REQUEST_FILENAME} {/! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | תמונות) /
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]

vBET
03-10-10, 17:50
אז זו הבעיה. סליחה - יש קטן אבל הוראות ההתקנה. שינינו את הדרך בה שילוב כל כך זה לא מתאים יותר. אנו לתקן את זה בקובץ readme שלנו (הסרנו אותו vBET4.x readme, אבל שכח להסיר אותו vBET3.x) - מצטער על הטרחה.

ובכל זאת - אני נתן לכם הוראות מדויקות מה לעשות ואתה לא בור. אנחנו לא נוכל לעזור לך אם אתה לא משתמש עזרתנו. אנא רק בור בדיוק ההוראות אשר נתתי לך, ואז אם תהיה עדיין בעיה כלשהי לכתוב על זה. אז לבטל את שלב 3 ולעשות צעד 1 ו - 2 הראשונות. כתבתי מאוד ברור, כי אתה יכול ללכת הבאה רק לאחר בדיקת זה עובד עם אחד בפועל:

הפעם לבדוק כיצד מתנהג בפורום לאחר כל שלב (כך נדע מהו vBET בעיה או שילוב vBSEO). אם היא נכשלת על צעד אחד - לא הולכים הבא.

beaconsfield
03-10-10, 17:57
עשיתי את שלב 1 ו 2 של אינטגרציה. אני הבאה שלך לקרוא לי הוראה.

אנא שנה אתה קורא לי קובץ. אני אחכה לזה.

vBET
03-10-10, 18:02
Readme יש באג אשר נוכל לתקן (מחר אמור להיות מתוקן על השרת). נתתי לך את ההוראות המתאימות:

שלב 2 אומר להפעיל קישורים SEO ועשה. שינויים htaccess. אתה לא עשית צעד 2, כי אין לך הכללים שלנו htaccess שלכם.

ביקשת עזרה נתנו לך הוראות מדויקות מה לעשות. הוראות אשר התעלמו וההתקנה נעשתה עוד פעם אחת על פי משהו אחר כי נתנו לך תשובה הבעיה שלך. נא לעשות את מה שאנחנו מבקשים. אם תעשה הליך טועה מאה פעמים אתה תיכשל מאה פעמים. כן - היה לנו באג readme. ואנחנו נתן לך לתקן ההליך. נא להשתמש בו:)

רק השינויים הנדרשים readme היא להסיר את הטקסט הזה, וזה לא נכון יותר:

הערה: אם אתה משתמש vBSEO אנא עבור לפרק שילוב vBSEO הראשון.
אחרת לאחר העלאת קבצים vBET, אתה לא תוכל להשתמש בפורום (CP Admin אפילו) עד שעשית vBSEO Integraiton.

אני לא יכול עשה את השינוי הזה עכשיו, כי ברשת היו אני חסם יציאות ואין לי גישה לשרת FTP שלנו עכשיו. רק בבקשה הוראות שמיטה ממוצב נתון או להעמיד פנים טקסט מצוטט אינו קיים readme שלנו:)

beaconsfield
03-10-10, 18:06
זה ברור עכשיו. סמכתי שלך לקרוא לי קובץ כל כך עקבתי אחריו;). אני מחדש את זה מחר על פי ההודעה שלך למטה.

תבנית אישית לא צריכה להיות בעיה. כמו כן מחדש vBSEO היתה מיותרת. אם דבר כזה קורה במהלך vBET הבא בבקשה להתקין רק לדרוס קבצים השתנו vBSEO עם התוכן המקורי שלהם (מהחבילה vBSEO).

אני לא יכול להגיד מה בדיוק השתבש. זה יכול להיות שילוב נכון vBSEO או משהו אחר.

בבקשה להפוך את ההתקנה שוב. הפעם לבדוק כיצד מתנהג בפורום לאחר כל שלב (כך נדע מהו vBET בעיה או שילוב vBSEO). אם היא נכשלת על צעד אחד - לא הולכים הבא. אז:
1. תוצרת vBET התקנה ותצורה הכרחי (לא תגדיר קישורים SEO עדיין, אל תשנה אפשרויות אחרות - רק לעשות את הדברים הנדרשים). בדוק האם הפורום עובד. בדוק האם התרגום הוא עובד. אם הפורום שלך לא עובד - להשבית vBET ולהודיע לנו. אם CP Admin לא עובד יותר מדי - להשבית ווים בעולם, אז להשבית vBET ולאפשר ווים ברחבי העולם. כמו כן, יידע אותנו.
2. הגדרת אפשרות SEO קישורים ולהוסיף vBET. הכללים htaccess. בדוק עושה בפורום ותרגומים עובדים.
3. תוצרת אינטגרציה vBSEO. בדוק עושה בפורום ותרגומים עובדים.
4. שינוי אפשרויות vBET כמו שאתה אוהב (אולי יש לך בעיה עם תצורה חלק ספציפי). בדוק עושה בפורום ותרגומים עובדים.

כפי שכתבתי, ברגע זה אני לא יכול להגיד מה השתבש. אבל אם אתה בור ההוראות שלנו לדעת מתי זה שובר נוכל לעזור יותר. כמו כן - אם זה היה קצת שילוב נכון (SEO קישורים או vBSEO - צעדים כדי 2 או 3) ועכשיו זה יהיה כמו שצריך, אז הבעיה נפתרה. אנחנו צריכים יותר את המשוב שלך כאן:)

כמו כן עיין: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post8

vBET
03-10-10, 18:08
רק לבטל vBSEO שינויים קבצים:)

beaconsfield
03-10-10, 18:11
עשיתי את זה. תודה.

vBET
03-10-10, 18:17
הגדולה וליהנות vBET! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1