PDA

مشاهده نسخه کامل : حل پس از نصب صفحه خالی من

beaconsfield
02-10-10, 16:31
من خواندن به دقت مطالعه کرده و به دنبال همه دستورالعمل ها ، اما پس از نصب صفحه خالی است. چیزی اشتباه است اما من نمی دانم.

من یکپارچه سازی می باشد برای اولین بار. آپلود تمام فایل ها و پلاگین نصب شده است. در حال حاضر من می توانم تمام صفحات حتی admincp من دسترسی پیدا کنید.

من به پیکربندی مجدد من فایل های بایگانی و حذف تمام فایل های آپلود شده فعال تصدی. من نمی توانستم از admincp من حذف از پلاگین فعال تصدی. من می توانم فایل های پایگاه داده فعال تصدی از پنل من پلسک (Plesk) را ببینید.

در حال حاضر چه می توانم انجام دهم؟ من نیاز به کمک عاجل شما دارم.

beaconsfield
02-10-10, 20:25
من تمام پلاگین را غیرفعال اولین قلاب. من حذف فایل های پایگاه داده فعال تصدی چون من می تواند به صورت طبیعی (حذف از admincp) من نصب پلاگین می باشد و نصب مجدد آن را حذف کنید. انجمن های گفتگوی من تایید در حال حاضر به نظر می رسد.

اما من هنوز هم گزینه های فعال تصدی بر روی کنترل پنل من مدیر.

من مطمئن هستم من به دنبال آموزش تمامی آنطور که باید باشد. (ممکن است اشتباه من)

من فکر می کنم که پردازنده یا بعضی از فایل ها (curv چیزی شبیه به آن) از دست رفته بر روی سرور من.

من فکر می کنم هیچ پشتیبانی فنی وجود دارد. حمایت مرحوم است بی معنی است.

beaconsfield
02-10-10, 21:37
پرسیدم چیزهای سرور من. سرور من در حال حاضر و CURL ICONV. مشکل چه بود؟

در این زمان من با استفاده از سبک اصلی سفارشی. ممکن است آن را می شود مشکل؟

vBET
03-10-10, 00:51
که من در آن هستم در حال حاضر. من پاسخ کامل را در یک دقیقه به من بدهید.

vBET
03-10-10, 01:01
قالب سفارشی نباید یک مشکل است. همچنین نصب مجدد باشد غیر ضروری بود. اگر چنین چیزی اتفاق می افتد در طول فعال تصدی بعدی نصب کنید لطفا فقط فایل های تغییر باشد با محتوای اصلی خود را (از بسته باشد) را زیر پا بگذارند.

من نمی توانم بگویم دقیقا چه رفت و اشتباه است. این اتفاق ممکن است ادغام اشتباه باشد و یا چیز دیگری است.

لطفا را نصب دوباره. این بار چگونه رفتار انجمن بعد از هر مرحله (بنابراین ما می دانید آنچه که فعال تصدی مسئله یا ادغام باشد). اگر آن را در یک مرحله با شکست مواجه -- به یکی بعدی بروید. بنابراین :
1. ساخته شده فعال تصدی نصب و پیکربندی لازم (از لینک های SEO تنظیم نشده رتبهدهی نشده است ، آیا گزینه های دیگر را تغییر دهید -- تنها چیزهای لازم). چک آیا انجمن کار. چک می کند ترجمه در حال کار است. اگر انجمن شما کار نمی کند -- غیر فعال کردن فعال تصدی و به ما اطلاع دهید. CP مدیریت کار نمی کند بیش از حد -- غیر فعال کردن قلاب در سطح جهان ، و سپس فعال تصدی و غیر فعال کردن فعال کردن قلاب در سطح جهان. همچنین اجازه دهید به ما اطلاع.
2. تنظیم گزینه SEO لینک ها و اضافه کردن فعال تصدی قوانین htaccess تغییر نام دهید. چک می کند انجمن و ترجمه ها در حال کار است.
3. ادغام باشد. چک می کند انجمن و ترجمه ها در حال کار است.
4. تغییر گزینه های فعال تصدی به عنوان دوست دارید (شاید شما باید مشکل را با برخی از تنظیمات خاص). چک می کند انجمن و ترجمه ها در حال کار است.

همانطور که من نوشت ، من در این لحظه نمی تواند آنچه رفت را اشتباه. اما اگر شما آیش دستورالعمل های ما و بگویید که آن را می شکند ما قادر خواهد بود برای کمک به بیشتر. همچنین -- اگر برخی از ادغام اشتباه (SEO پیوند یا بایگانی -- گام به همین ترتیب 2 یا 3) بود و در حال حاضر آن را درست انجام خواهد شد ، و سپس مسئله حل شده است. ما باید بیشتر از بازخورد شما اینجا هستید : :)

همچنین دیدن این : http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post8

beaconsfield
03-10-10, 08:27
قصد من گام به گام شما را به من گفت.

استفاده از بایگانی 3.5.2. در طول ادغام باشد :

بایگانی / شامل / functions_vbseo_createurl.php

مشاهده :
vbseo_gcache_thread $ ['seotitle'] = vbseo_filter_replace_text (TTL) ؛

جایگزین کردن آن با این کد :
vbseo_gcache_thread $ ['seotitle'] = vbet_vbseo_filter_replace_text (TTL) ؛

اگر من این کد را جایگزین کردم صفحه خالی است. من سه بار همه یکسان بودند. من منتظر جواب شما.

vBET
03-10-10, 17:27
همانطور که من درک می کنم گام 2 را پاس کنید ، بنابراین شما باید تغییرات مناسب در فایل htaccess تغییر نام دهید. لطفا به ما محتوای کامل خود را از فایل htaccess به شما بدهد -- شاید با استفاده از قوانین غلط (برای انجمن ها بدون باشد) ، یا کسانی که در محل اشتباه هستند -- ما آن را بررسی کنید. اگر آن هستند OK. ما شما را برای جزئیات بیشتر به دسترسی بپرسید که برای بررسی و تنها آن را برای شما در محل.

همچنین توجه داشته باشید که ما فعال تصدی با بایگانی 3.5.2 بررسی نشده است لطفا. ما آن را در آزمون به عنوان مثال فردا ما را نصب کنید و برای مسائل را بررسی کنید. بنابراین اگر از آن خواهد شد چیزی مشترک ما راه حل بدون داشتن دسترسی به من بدهید. اگر در کنار ما کار خواهد کرد -- ما شما را برای جزئیات بیشتر به دسترسی بپرسید.

beaconsfield
03-10-10, 17:41
اول شروع کردم به ادغام از بایگانی بر اساس کتابچه راهنمای شما. من در مرحله سوم از ادغام هستم.

"توجه : اگر شما با استفاده از بایگانی ، لطفا برو به بخش ادغام باشد برای اولین بار در غیر این صورت پس از آپلود فایل فعال تصدی ، شما نمی خواهد قادر به استفاده از انجمن (حتی CP مدیریت) تا شما ساخته شده باشد Integraiton."

من من فایل htaccess تغییر نام دهید را تغییر دهید

# خط زیر ('#' در ابتدای) نظر
# برای غیر فعال کردن توابع از mod_rewrite.
# لطفا توجه داشته باشید : شما هنوز هم نیاز به غیر فعال کردن هک در
# بایگانی کنترل پانل را به متوقف کردن URL بازنویسی.
RewriteEngine در تاریخ

# برخی از سرور نیاز به بخشنامه RewriteBase تنظیم نمائید
# فعال (حذف '#' را در ابتدا برای فعال کردن)
# لطفا توجه کنید : زمانی که فعال باشد ، شما باید شامل راه
# به ریشه پوشه های vB خود را (به عنوان مثال RewriteBase تنظیم نمائید / انجمن ها /)
# RewriteBase تنظیم نمائید /

# ٪ RewriteCond {HTTP_HOST} ^ WWW \\. mydomain \\. com
# RewriteRule به (.*) http://www.mydomain.com/ $ 1 [L ، R = 301]

RewriteRule به ^ ((urllist | sitemap_).* \\ (XML |.. TXT) (\\ GZ))؟ vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php نقشه سایت = $ 1 [L]

RewriteCond ٪ {REQUEST_URI}! (admincp / | modcp / | cron را | vbseo_sitemap)
RewriteRule به ^ ((آرشیو /)؟(.* \\. پی اچ پی (/.*)؟))$vbseo.php [L ، QSA]

RewriteCond ٪ {REQUEST_FILENAME}! - F
RewriteCond ٪ {REQUEST_FILENAME}! - D
RewriteCond ٪ {REQUEST_FILENAME} / (admincp | modcp | clientscript | cpstyles | تصاویر) /
RewriteRule به ^(.+)$ vbseo.php [L ، QSA]

vBET
03-10-10, 17:50
بنابراین این مشکل است. با عرض پوزش -- کوچک است ، اما در دستورالعمل های نصب وجود دارد. ما تغییر ادغام بنابراین این راه مناسب نیست دیگر. ما آن را در فایل صفحهی راهنمای ترجمهها را ما درست (ما آن را از vBET4.x صفحهی راهنمای ترجمهها را برداشته است ، اما فراموش کرده که آن را از vBET3.x حذف) -- با عرض پوزش برای مشکل.

هنوز -- من به شما دستورالعمل های دقیق چه باید بکنید و شما آیش نیست. ما قادر نخواهد بود برای کمک به شما اگر شما به کمک ما استفاده کنید. لطفا فقط آیش دقیقا دستورالعمل که من به شما و پس از آن اگر هنوز هم وجود خواهد داشت هر مسئله نوشتن در مورد آن. بنابراین مرحله 3 و خنثیسازی انجام مرحله 1 و 2 برای اولین بار. من نوشت و پر واضح است که شما می توانید به یکی بعدی تنها پس از چک کردن آن را با یکی واقعی کار :

این بار چگونه رفتار انجمن بعد از هر مرحله (بنابراین ما می دانید آنچه که فعال تصدی مسئله یا ادغام باشد). اگر آن را در یک مرحله با شکست مواجه -- به یکی بعدی بروید.

beaconsfield
03-10-10, 17:57
من گام 1 و 2 از ادغام. من پس از خود را به من دستور العمل به عنوان خوانده شده.

لطفا تغییر را خوانده باشید من فایل. من از آن صبر کنید.

vBET
03-10-10, 18:02
صفحهی راهنمای ترجمهها را تا مشکلات را که ما درست (فردا باید بر روی سرور تصحیح). من به شما دستورالعمل مناسب :

مرحله 2 می گوید به نوبه خود بر روی لینک جستجوگرها و ساخته شده تغییرات htaccess تغییر نام دهید. مرحله 2 را انجام ندهید ، چون شما مقررات ما را در شما. htaccess تغییر نام دهید

شما برای کمک خواسته است و ما به شما دستورالعمل دقیق چه باید بکنید. دستورالعمل که نصب زمان بیشتری با توجه به چیز دیگری که ما به شما داد به عنوان پاسخ به مشکل شما ساخته شده بود نادیده گرفته شد. لطفا به انجام آنچه که ما برای پرسیدن. اگر شما انجام خواهد داد روش اشتباه ، صد برابر شما صد بار شکست بخورد. بله -- ما مشکلات را در صفحهی راهنمای ترجمهها بود. و ما به شما اصلاح شده روش. لطفا استفاده از آن :)

فقط تغییرات لازم در صفحهی راهنمای ترجمهها را برای حذف این متن ، درست است که نمی

توجه : اگر شما با استفاده از بایگانی ، لطفا برو به بخش ادغام باشد برای اولین بار.
در غیر این صورت پس از آپلود فایل فعال تصدی ، شما نمی خواهد تا زمانی که شما قادر به استفاده از انجمن (حتی مدیر CP) ساخته شده باشد Integraiton.

من می توانم این تغییر نیست ، چرا که شبکه من را مسدود کرده است بنادر و من هیچ دسترسی به سرور FTP ما در حال حاضر شدند. فقط دستورالعمل آیش از پست داده می شود لطفا یا وانمود می کند که متن نقل قول را در صفحه راهنمای ترجمهها ما وجود ندارد :)

beaconsfield
03-10-10, 18:06
این روشن است. من اعتماد خود را مطالعه کنید فایل تا آن را دنبال کردم ؛) من آن را فردا با توجه به پیام زیر شما نصب مجدد.

قالب سفارشی نباید یک مشکل است. همچنین نصب مجدد باشد غیر ضروری بود. اگر چنین چیزی اتفاق می افتد در طول فعال تصدی بعدی نصب کنید لطفا فقط فایل های تغییر باشد با محتوای اصلی خود را (از بسته باشد) را زیر پا بگذارند.

من نمی توانم بگویم دقیقا چه رفت و اشتباه است. این اتفاق ممکن است ادغام اشتباه باشد و یا چیز دیگری است.

لطفا را نصب دوباره. این بار چگونه رفتار انجمن بعد از هر مرحله (بنابراین ما می دانید آنچه که فعال تصدی مسئله یا ادغام باشد). اگر آن را در یک مرحله با شکست مواجه -- به یکی بعدی بروید. بنابراین :
1. ساخته شده فعال تصدی نصب و پیکربندی لازم (از لینک های SEO تنظیم نشده رتبهدهی نشده است ، آیا گزینه های دیگر را تغییر دهید -- تنها چیزهای لازم). چک آیا انجمن کار. چک می کند ترجمه در حال کار است. اگر انجمن شما کار نمی کند -- غیر فعال کردن فعال تصدی و به ما اطلاع دهید. CP مدیریت کار نمی کند بیش از حد -- غیر فعال کردن قلاب در سطح جهان ، و سپس فعال تصدی و غیر فعال کردن فعال کردن قلاب در سطح جهان. همچنین اجازه دهید به ما اطلاع.
2. تنظیم گزینه SEO لینک ها و اضافه کردن فعال تصدی قوانین htaccess تغییر نام دهید. چک می کند انجمن و ترجمه ها در حال کار است.
3. ادغام باشد. چک می کند انجمن و ترجمه ها در حال کار است.
4. تغییر گزینه های فعال تصدی به عنوان دوست دارید (شاید شما باید مشکل را با برخی از تنظیمات خاص). چک می کند انجمن و ترجمه ها در حال کار است.

همانطور که من نوشت ، من در این لحظه نمی تواند آنچه رفت را اشتباه. اما اگر شما آیش دستورالعمل های ما و بگویید که آن را می شکند ما قادر خواهد بود برای کمک به بیشتر. همچنین -- اگر برخی از ادغام اشتباه (SEO پیوند یا بایگانی -- گام به همین ترتیب 2 یا 3) بود و در حال حاضر آن را درست انجام خواهد شد ، و سپس مسئله حل شده است. ما باید بیشتر از بازخورد شما اینجا هستید : :)

همچنین دیدن این : http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post8

vBET
03-10-10, 18:08
فقط بایگانی فایل های تغییر خنثیسازی)

beaconsfield
03-10-10, 18:11
من آن را انجام داد. متشکرم.

vBET
03-10-10, 18:17
بزرگ و لذت بردن از فعال تصدی! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1