PDA

View Full Version: Atrisinātas Pēc uzstādīšanas I got tukšu lappusi



beaconsfield
02-10-10, 16:31
Es izlasīju uzmanīgi un jāievēro visi norādījumiem, bet pēc uzstādīšanas I got tukšu lapu. Kaut kas nav kārtībā, bet es nezinu.

I did vbseo integrācijas pirmās. Uploaded visus failus un uzstāda spraudni. Tagad es nevaru piekļūt visas lapas, pat mana AdminCP.

Es reorganizēt savu vbseo failus un izdzēsis visus augšupielādēto vbet failus. Es nevarēju atinstalēt no vbet spraudnis no manas AdminCP. Es redzu vbet datu bāzes failus no mana Plesk paneli.

Ko es varu darīt tagad? Man vajag jūsu steidzama palīdzība.

beaconsfield
02-10-10, 20:25
Es atspējojis visas spraudnis āķi pirmās. Es izdzēsu vbet datu bāzes failus, jo es nevarēju izdzēst normālā veidā (atinstalēt no AdminCP) I atinstalēta vbseo spraudnis un atjaunot to. Mans forums šķiet ok tagad.

Man joprojām ir vbet iespējas par manu admin vadības paneli.

Es esmu pārliecināts, ka es sekoju visiem instrukciju, kā tam vajadzētu būt. (Var būt, ka es kļūdos)

Es domāju, ka man ir CPU vai dažas trūkstošos failus (curv, ka kaut kas tāds) uz mana servera.

Es domāju, ka nav tehnisku atbalstu. Vēlu atbalsts ir muļķības.

beaconsfield
02-10-10, 21:37
Es jautāju mana servera stuff. Mans serveris ir jau čokurošanās un ICONV. Kāda bija problēma?

Tajā pašā laikā es izmantot pielāgotu vBulletin stilu. Tā varētu būt problēma?

vBET
03-10-10, 00:51
Es esmu par to tagad. Es sniegs pilnu atbildi minūti.

vBET
03-10-10, 01:01
Pielāgotas veidnes nevajadzētu būt problēma. Arī pārinstalēt vBSEO nav vajadzīga. Ja šāda lieta notiek nākamajos vBET instalēšanas, lūdzu, vienkārši ignorēt mainījusies vBSEO failus ar to sākotnējo saturu (no vBSEO pakete).

Es nevaru pateikt, kas tieši nogāja greizi. Tas varētu būt nepareizi vBSEO integrācijas vai kaut kas cits.

Lūdzu, instalēšanu vēlreiz. Šoreiz pārbaudīt, cik forums uzvedas pēc katra posma (tā mēs zinām, kas ir jautājums vBET vai vBSEO integrācija). Ja tas nav par vienu pakāpi - nav doties uz nākamo. Tātad:
1. Made vBET uzstādīšana un nepieciešamo konfigurāciju (nav noteikts SEO saites nav, nemaina citas iespējas - darīt tikai nepieciešamo stuff). Pārbaudiet tas forums strādā. Pārbaudiet tas tulkojums strādā. Ja jūsu forums nav darba - atslēgt vBET un dodiet mums zināt. Ja Admin CP nedarbojas pārāk - jāatceļ āķi pasaulē, pēc tam atslēgt vBET un ļauj āķi pasaulē. Arī dodiet mums zināt.
2. Iestatīt SEO saites, iespēju un pievienot vBET. Htaccess noteikumiem. Pārbaudiet nav forums, un tulkojumu strādā.
3. Made vBSEO integrāciju. Pārbaudiet nav forums, un tulkojumu strādā.
4. Mainīt vBET iespējas, kā jums patīk (varbūt jums ir problēma ar kādu konkrētu konfigurāciju). Pārbaudiet nav forums, un tulkojumu strādā.

Kā es rakstīja, šobrīd es nevaru pateikt, kas nogāja greizi. Bet, ja jūs atmatā mūsu norādījumiem un pateikt, kad tas saplīst, mēs varēsim palīdzēt vairāk. Arī - ja tas bija daži nepareizi integrāciju (SEO saites vai vBSEO - tik soļus 2 vai 3), un tagad tas tiks izdarīts labi, tad jautājums ir atrisināts. Mums ir nepieciešams vairāk par jūsu atsauksmēm šeit:)

Tāpat, lūdzu, skatiet šo: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post8

beaconsfield
03-10-10, 08:27
Es dodos soli pa solim, kā jūs man teica.

I use vbseo 3.5.2. Laikā integrāciju vbseo:

vbseo / includes / functions_vbseo_createurl.php

Find:
$ Vbseo_gcache_thread ['seotitle'] = vbseo_filter_replace_text ($ ttl);

Aizstāt to ar šo kodu:
$ Vbseo_gcache_thread ['seotitle'] = vbet_vbseo_filter_replace_text ($ ttl);

Ja es aizstāj šo kodu, I got tukšu lapu. Es tā trīs reizes viss bija vienādi. Es gaidu jūsu atbildi.

vBET
03-10-10, 17:27
Kā es saprotu, jūs ejat 2. soli, tāpēc jums ir atbilstošas izmaiņas. Htaccess failā. Lūdzu, sniedziet mums savu saturs pilnībā htaccess failā -. Varbūt ir izmantoti nepareizi noteikumus (forumos bez vBSEO), vai tiem, nepareizajā vietā, ir - mēs pārbaudīsim to. Ja tie ir OK. Mēs lūgsim jums piekļuves informāciju, lai pārbaudītu un vienīgais to jums uz vietas.

Tāpat, lūdzu, ņemiet vērā, ka mums nav izvēles vBET ar 3.5.2 vBSEO yet. Mēs instalēt par mūsu testu, piemēram rīt un pārbaudīt jautājumus. Tātad, ja tas būs kaut bieži mēs sniegsim risinājumu, bez piekļuves datus. Ja no mūsu puses tas darbosies - mēs jums lūgsim par piekļuves datus.

beaconsfield
03-10-10, 17:41
Vispirms es sāku integrācijas vbseo atbilstoši jūsu rokasgrāmatu. Es esmu pie trešā posma integrāciju.

"PIEZĪME. Ja jūs izmantojat vBSEO lūdzu, dodieties uz vBSEO Integrācijas nodaļas first Citādi pēc augšupielādējot vBET failus, Jums nebūs iespēja izmantot forumu (pat Admin CP), kamēr jūs, kas vBSEO Integraiton."


Man nav mainīt. Htaccess failu



# Comment šādu rindu (pievienot "#" sākumā)
#, Lai izslēgtu mod_rewrite funkcijas.
# Lūdzu, ņemiet vērā: jums joprojām ir nepieciešams atslēgt kapāt ar
# VBSEO vadības panelī, lai pārtrauktu url pārraksta.
RewriteEngine On

# Daži serveri prasīt Rewritebase direktīvu, kas
# Iespējots (noņemt '#' sākumā, lai aktivizētu)
# Lūdzu, ņemiet vērā: ja iespējota, jāietver ceļš
#, Lai jūsu saknes vB mapi (ti RewriteBase / forums /)
# RewriteBase /

# RewriteCond% {HTTP_HOST} ^ www \\!. Mydomain \\. Com
# RewriteRule (.*) http://www.mydomain.com/ $ 1 [L, R = 301]

RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml |..? Txt) (\\ GZ))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php sitemap = $ 1 [L]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (AdminCP / | modcp / | cron | vbseo_sitemap)
RewriteRule ^ ((arhīva /)?(.* \\ php (/.*)?))$. Vbseo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}-f!
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} /! (AdminCP | modcp | clientscript | cpstyles | attēli) /
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]

vBET
03-10-10, 17:50
Tātad šī ir problēma. Atvainojiet - ir maza, bet ar uzstādīšanas instrukcijām. Mēs mainīts integrācija, lai tas tā nav piemērotā veidā vairs. Mēs to labot mūsu Readme failu (mēs izņēmuši no vBET4.x readme, bet aizmirsa noņemt to no vBET3.x) - atvainojos par nepatikšanas.

Still - Es jums devu precīzu instrukciju, ko darīt, un Jums nav atmatā. Mēs nespēsim palīdzēt, ja Jums nav izmantot mūsu palīdzība. Lūdzu, tikai papuves precīzi norādījumi, ko es tev devu, un tad, ja būs vēl jebkuru jautājumu, kas rakstīt par to. Tātad atsaukt solis 3 un darīt soli 1 un 2 pirmās. Es uzrakstīju ļoti skaidri, ka jūs varat iet uz vienu blakus tikai pēc pārbaudes tā darbojas ar vienu faktisko:

Šoreiz pārbaudīt, cik forums uzvedas pēc katra posma (tā mēs zinām, kas ir jautājums vBET vai vBSEO integrācija). Ja tas nav par vienu pakāpi - nav doties uz nākamo.

beaconsfield
03-10-10, 17:57
I did soli 1 un soli 2 integrāciju. Es esmu pēc jūsu read me instrukciju.

Lūdzu, nomainiet jūs read me fails. Man būs jāgaida tā.

vBET
03-10-10, 18:02
Readme ir bug, kas mums būs pareizi (rīt būtu jālabo uz servera). Es jums devu attiecīgus norādījumus:

Step 2 saka, lai ieslēgtu SEO saites un veikts. Htaccess izmaiņām. Jums nav darīt soli 2, jo jums nav mūsu noteikumus savā. Htaccess

Jūs lūdza palīdzību, un mēs deva jums precīzus norādījumus, ko darīt. Instrukcijas, kuras tika ignorēta un uzstādīšanu veica vēl vienu reizi, saskaņā ar ko citu, mēs deva jums kā atbildi uz jūsu rūpēm. Lūdzu, ko mēs lūdzam, lai. Ja jums būs darīt nepareizi procedūru simts reizes jums nebūs simts reizes. Jā - mums bija kļūda readme. Un mēs deva jums koriģēta procedūra. Lūdzu, izmantojiet to:)

Tikai nepieciešamās izmaiņas readme izslēgt šo tekstu, kas nav taisnība vairs:

PIEZĪME: ja jūs izmantojat vBSEO lūdzu, dodieties uz vBSEO Integrācijas nodaļas pirmās.
Pretējā gadījumā pēc tam, kad augšupielādējot vBET failus, Jums nebūs iespēja izmantot forumu (pat Admin CP), kamēr jūs, kas vBSEO Integraiton.

Es nevaru Šīs izmaiņas veiktas, jau tagad, jo tīkls ir man ir bloķēts ostas un man nav pieeja mūsu FTP serveri tagad. Taču, lūdzu, papuve instrukcijas no konkrētā amata vai izlikties, ka citēto tekstu neeksistē mūsu readme:)

beaconsfield
03-10-10, 18:06
Ir skaidrs tagad. Es uzticējos savam read me fails, lai es pēc tās;.) Es pārinstalēt to rīt pēc jūsu zemāk ziņu.



Pielāgotas veidnes nevajadzētu būt problēma. Arī pārinstalēt vBSEO nav vajadzīga. Ja šāda lieta notiek nākamajos vBET instalēšanas, lūdzu, vienkārši ignorēt mainījusies vBSEO failus ar to sākotnējo saturu (no vBSEO pakete).

Es nevaru pateikt, kas tieši nogāja greizi. Tas varētu būt nepareizi vBSEO integrācijas vai kaut kas cits.

Lūdzu, instalēšanu vēlreiz. Šoreiz pārbaudīt, cik forums uzvedas pēc katra posma (tā mēs zinām, kas ir jautājums vBET vai vBSEO integrācija). Ja tas nav par vienu pakāpi - nav doties uz nākamo. Tātad:
1. Made vBET uzstādīšana un nepieciešamo konfigurāciju (nav noteikts SEO saites nav, nemaina citas iespējas - darīt tikai nepieciešamo stuff). Pārbaudiet tas forums strādā. Pārbaudiet tas tulkojums strādā. Ja jūsu forums nav darba - atslēgt vBET un dodiet mums zināt. Ja Admin CP nedarbojas pārāk - jāatceļ āķi pasaulē, pēc tam atslēgt vBET un ļauj āķi pasaulē. Arī dodiet mums zināt.
2. Iestatīt SEO saites, iespēju un pievienot vBET. Htaccess noteikumiem. Pārbaudiet nav forums, un tulkojumu strādā.
3. Made vBSEO integrāciju. Pārbaudiet nav forums, un tulkojumu strādā.
4. Mainīt vBET iespējas, kā jums patīk (varbūt jums ir problēma ar kādu konkrētu konfigurāciju). Pārbaudiet nav forums, un tulkojumu strādā.

Kā es rakstīja, šobrīd es nevaru pateikt, kas nogāja greizi. Bet, ja jūs atmatā mūsu norādījumiem un pateikt, kad tas saplīst, mēs varēsim palīdzēt vairāk. Arī - ja tas bija daži nepareizi integrāciju (SEO saites vai vBSEO - tik soļus 2 vai 3), un tagad tas tiks izdarīts labi, tad jautājums ir atrisināts. Mums ir nepieciešams vairāk par jūsu atsauksmēm šeit:)

Tāpat, lūdzu, skatiet šo: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post8

vBET
03-10-10, 18:08
Vienkārši atvelciet vBSEO failus izmaiņas:)

beaconsfield
03-10-10, 18:11
I did to. Paldies.

vBET
03-10-10, 18:17
Liela un baudīt vBET! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations