PDA

View Full Version: Jau darīts Rāda karogi pie reģistrācijas lapu



Cybershaolin
17-11-09, 04:24
Viens no vizuālās ieteikums (varētu būt iespēja AdminCP, no kuriem izvēlēties)
Piemēram:

1 - Regulāra reģistrācijas lapā.
2 - Vizuālās ar karogiem reģistrācijas lapā.

Mazliet kā iekļauto attēlu (ar labāku integrāciju, protams). Paskaties zip failu, lai labāk apskatei:)

jorgejgm
17-11-09, 10:14
Arī šeit ir nepareizi? http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/109-dropdown-menu-position.html

vBET
17-11-09, 13:15
Arī šeit ir nepareizi? http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/109-dropdown-menu-position.html

Nr tas ir pieprasījums jauna funkcija, lai iekļautu šo izvēlni reģistrācijas formu:)

vBET
17-11-09, 13:18
Viens no vizuālās ieteikums (varētu būt iespēja AdminCP, no kuriem izvēlēties)
Piemēram:

1 - Regulāra reģistrācijas lapā.
2 - Vizuālās ar karogiem reģistrācijas lapā.

Mazliet kā iekļauto attēlu (ar labāku integrāciju, protams). Paskaties zip failu, lai labāk apskatei:)

Es domāju, ka t ir veicams - Flags būs radio pogas, un tas darbosies nice. Paldies, ka pieprasījums - tas ir accepter un pievieno TODO sarakstā:)
Kā es saprotu, šis ir labākais gads lapu - iemesls tas ir vairāk redzams, bet User CP vairs nav nepieciešams veikt tik daudz vietas. Tāpēc mēs to pagatavosim konfigurējams reģistrācijas un lietotāju CP paliks kā tas ir - tas ir OK? :)

Cybershaolin
18-11-09, 05:14
Es esmu laimīgs, ka jums patīk mans ieteikums.

Es nerunāju par usercp manā pieprasījumu. Es tikai lūdza reģistrācijas lapā. :) Es runāju par AdminCP, nevis userCP. Es tikai gribēju, lai dotu iespēju admins izvēlēties, lai parādītu parastajā veidā, vai redzamā veidā (ar karogiem), to lietotāju reģistrācijas lapu ...

Jums ir taisnība, tas ir gonna būt daudz pamanāmāka. :) Vai tas gonna īstenot nākamajā versijā? 3.1.3? Es redzu, jūs jau darbojas 3.1.3 šeit, bet tas nav ierosināti download area yet.

vBET
19-11-09, 19:59
DONE - tiks iekļauti 3.1.3

Es neesmu darbojas šeit uz pilnu 3.1.3. Mēs vēl maz TODO atvērta 3.1.3, bet mēs jau testēšana dažas izmaiņas ar dzīviem forumos. Mazākas izmaiņas tiek pārbaudītas par testu forumos.

Cybershaolin
20-11-09, 02:30
Atlaidiet 3.1.3 un padara citu TODO sarakstā 3.1.4! lol. Es esmu tikai joking. : D Paldies par jūsu atbalstu, kā arī pieņemt idejas no jūsu klientiem, kā jūs darāt. Tas ir patiešām appreciated. :)

vBET
20-11-09, 11:45
Klienti, kas dod produkta reālās vērtības:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1