PDA

View Full Version: Juba tehtud Näitan lipud registreerimise leht



Cybershaolin
17-11-09, 04:24
Üks visuaalne ettepaneku (võiks olla võimalus admincp valida)
Nagu:

1 - Regular registreerimise leht.
2 - Visual lippudega registreerimise leht.

Natuke nagu ka pildil (parema integratsiooni, muidugi). Vaata zip fail paremini näha:)

jorgejgm
17-11-09, 10:14
Samuti on vale siin? http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/109-dropdown-menu-position.html

vBET
17-11-09, 13:15
Samuti on vale siin? http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/109-dropdown-menu-position.html

Ei see on taotluse uus funktsioon lisada sellised menüü registreerimise vorm:)

vBET
17-11-09, 13:18
Üks visuaalne ettepaneku (võiks olla võimalus admincp valida)
Nagu:

1 - Regular registreerimise leht.
2 - Visual lippudega registreerimise leht.

Natuke nagu ka pildil (parema integratsiooni, muidugi). Vaata zip fail paremini näha:)

Ma arvan, et t on tehtav - Flags on nupp ja see töötab hästi. Täname taotluse - see on vastuvõtja ja lisatakse TODO nimekiri:)
Nagu ma aru saan on see parim registreerimise leht - põhjus on paremini nähtav, kuid User CP ei ole enam vaja võtta nii palju ruumi. Nii et me oleks seadistatav registreerimiseks ja User CP jääb nagu see on - kas see on OK? :)

Cybershaolin
18-11-09, 05:14
Ma olen õnnelik, et sulle meeldib minu ettepanek.

Ma ei räägi usercp minu nõudmisel. Mul on ainult palunud registreerimise leht. :) Ma rääkisin adminCP, mitte userCP. Ma tahtsin, et anda võimalus administraatoritel kuvada tavapärastel või nähtaval viisil (lipukestega) oma kasutaja registreerimise leht ...

Sul on õigus, see saab olema palju rohkem nähtav. :) Kas see saab olema rakendatud järgmise versiooni? 3.1.3? Näen, et olete juba töötab 3.1.3 siin, aga see ei ole kavandatud lae ala veel.

vBET
19-11-09, 19:59
Teha - lisatakse 3.1.3

Ma ei tööta siin täis 3.1.3. Meil on veel mõned TODO avatud 3.1.3, kuid me oleme juba testimiseks mõned muudatused live foorumites. Väiksemad muudatused on katsetatud test foorumites.

Cybershaolin
20-11-09, 02:30
Release 3.1.3 ja teeb teised TODO nimekirja 3.1.4! lol. Ma lihtsalt nalja. : D Täname toetuse ja aktsepteerima ideid oma kliente nagu te teete. See on tõesti teretulnud. :)

vBET
20-11-09, 11:45
Kliendid on see, mis annab toote tegelikku väärtust:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1