PDA

Zobrazit plnou verzi: Již udělal Zobrazeno vlajek na registrační stránce



Cybershaolin
17-11-09, 04:24
Jeden vizuální návrh (může být možnost vybrat si z admincp)
Jako:

1 - Pravidelné registrační stránce.
2 - Vizuální s vlajkami registrační stránce.

Trochu jako přiložené fotografie (lepší integrace, samozřejmě). Podívejte se na zip pro lepší prohlížení:)

jorgejgm
17-11-09, 10:14
Také jsou špatné zde? http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/109-dropdown-menu-position.html

vBET
17-11-09, 13:15
Také jsou špatné zde? http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/109-dropdown-menu-position.html

Žádné Toto je žádost o nové funkce, aby zahrnuly takové nabídky registračního formuláře:)

vBET
17-11-09, 13:18
Jeden vizuální návrh (může být možnost vybrat si z admincp)
Jako:

1 - Pravidelné registrační stránce.
2 - Vizuální s vlajkami registrační stránce.

Trochu jako přiložené fotografie (lepší integrace, samozřejmě). Podívejte se na zip pro lepší prohlížení:)

Myslím, že T je proveditelné - Vlajky mají přepínač a bude fungovat dobře. Díky za přání - je accepter a dodal TODO list:)
Jak jsem pochopit, je to nejlepší pro registrační stránku - protože je víc vidět, ale v uživatelské CP není více potřeba, aby se tak velký prostor. Takže budeme dělat to nastavit pro registraci a uživatele CP zůstane jak to je - je to OK? :)

Cybershaolin
18-11-09, 05:14
Jsem rád, že se vám líbí můj návrh.

Nemluvil jsem o usercp ve své žádosti. Jen jsem požádal o registrační stránce. :) Mluvil jsem o adminCP, ne userCP. Jen jsem chtěl dát možnost pro administrátory vybrat ukázat běžným způsobem, nebo viditelným způsobem (s vlajkami) pro jejich uživatele registrační stránku ...

Máte pravdu, to bude mnohem více viditelné. :) Je to to bude implementována v další verzi? 3.1.3? Vidím, že již používáte 3.1.3 tady, ale to není navrženo v sekci ke stažení ještě.

vBET
19-11-09, 19:59
Done - budou zahrnuty do 3.1.3

Nejsem tu běží na plné 3.1.3. Máme ještě několik TODO otevřené pro 3.1.3, ale máme již několik změn testování na živých fóru. Menší změny jsou testovány na testovací fórum.

Cybershaolin
20-11-09, 02:30
Verze 3.1.3 a dělá další TODO list na 3.1.4! lol. Já jsem jen žertoval. : D Díky za podporu, a přijímat názory z vašich zákazníků jako vy. To je opravdu ocenil. :)

vBET
20-11-09, 11:45
Zákazníci jsou to, co dává produktu skutečnou hodnotu:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1