PDA

مشاهده نسخه کامل : در حال حاضر انجام می شود نمایش پرچم در صفحه ثبت نام

Cybershaolin
17-11-09, 04:24
یک پیشنهاد بصری (می تواند یک گزینه در admincp را انتخاب کنید)
مانند :

1 -- صفحه ثبت نام منظم.
2 -- ویژوال با صفحه ثبت نام پرچم.

کمی مانند تصویر گنجانده شده (با ادغام بهتر است ، البته). نگاهی به فایل zip برای مشاهده بهتر :)

jorgejgm
17-11-09, 10:14
آیا شما نیز در جریان است که اینجا هستید؟ http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/109-dropdown-menu-position.html

vBET
17-11-09, 13:15
آیا شما نیز در جریان است که اینجا هستید؟ http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/109-dropdown-menu-position.html

بدون این درخواست را برای ویژگی های جدید شامل منو در فرم ثبت نام است :)

vBET
17-11-09, 13:18
یک پیشنهاد بصری (می تواند یک گزینه در admincp را انتخاب کنید)
مانند :

1 -- صفحه ثبت نام منظم.
2 -- ویژوال با صفحه ثبت نام پرچم.

کمی مانند تصویر گنجانده شده (با ادغام بهتر است ، البته). نگاهی به فایل zip برای مشاهده بهتر :)

من فکر می کنم T شدنی است -- پرچم دکمه رادیویی را داشته باشند و آن را به کار خوب. با تشکر برای درخواست -- پذیرنده آن است و افزود در لیست TODO :)
همانطور که من درک می کنم این بهترین راه حل برای صفحه ثبت نام -- علت آن را بیشتر قابل رویت است ، اما در CP کاربری بدون نیاز به فضای زیادی را به وجود دارد. بنابراین ما آن را برای ثبت نام و CP کاربر خواهد ماند آن را به عنوان با قابلیت تنظیم -- OK؟ :)

Cybershaolin
18-11-09, 05:14
خوشحالم که دوست دارید پیشنهاد من.

من در مورد های دسته جمعی به بحث در درخواست من. من فقط برای صفحه ثبت نام پرسیده می شود. :) من اطلاعات مربوط به adminCP صحبت ، های دسته جمعی نیست. من فقط می خواستم به دادن یک گزینه برای مدیران به انتخاب راه را به طور منظم و یا راه قابل رویت (با پرچم) برای صفحه فرم ثبت نام کاربر خود را به نشان می دهد...

شما درست می گویید ، آن را به جاوا بیشتر قابل مشاهده می شود مقدار زیادی است. :) آیا این جاوا در در نسخه های بعدی اجرا؟ 3.1.3؟ من می بینم شما در حال حاضر در حال اجرا 3.1.3 اینجا اما در زمینه دانلود پیشنهاد هنوز.

vBET
19-11-09, 19:59
-- در 3.1.3 شامل خواهد شد

من در حال اجرا نیست در اینجا 3.1.3 کامل. ما هنوز هم چند باز TODO برای 3.1.3 است ، اما ما در حال حاضر آزمایش برخی از تغییرات در انجمن های زنده است. کوچکتر تغییرات در انجمن های آزمون تست شده است.

Cybershaolin
20-11-09, 02:30
3.1.3 انتشار و لیست TODO دیگر برای 3.1.4 می سازد! LOL. من فقط شوخی کرده است. : D با تشکر از حمایت شما ، و به قبول ایده از مشتریان خود را مانند شما. این واقعا به خاطر. :)

vBET
20-11-09, 11:45
مشتریان می دهد ارزش محصول واقعی :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1