PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta baltas puslapis verčiant RSS



Snake
11-04-10, 01:09
gaunu tuščią puslapį, kai aš peržiūrėti bet išverstas RSS, bet idėjų, kodėl?

Ačiū.

vBET
11-04-10, 15:14
Kokios rūšies RSS bandymai - prašome atsiųsti pilną URL. Ar tai vyksta originalus RSS arba tiesiog išverstas vienas?

Snake
11-04-10, 15:19
Tiesiog išversti RSS RSS normalus yra gerai, jūs turite savo forumą URL, galite jį išbandyti.

vBET
11-04-10, 22:54
Gerai - aš matau ant savo forumą. Deja, mes negalime atkurti mūsų forumuose.

Būtų geriausia, jei mes patekti į jūsų forumą ir patikrinti jį - jis gali būti taip pat bandymo pavyzdžiui, / kopiją - ji tiesiog turi elgtis tokiu pačiu būdu. Be atkurti šį klausimą mes negalime dirbti su juo. Ar galite PM man savo Admin CP ir FTP prieigos duomenys, su? Kaip rašiau, ji gali būti šiek tiek bandymų pavyzdžiui - aš tiesiog reikia elgesio ne turinio. Ar bent jau turite kokių nors klaidų žurnalus apie RSS? ...

Kaip galite patikrinti čia ir šiame forume (http://www.forum.simple-nlp.pl/) RSS dirba gerai. Mūsų test forumuose taip pat. Šiuo metu esate vienintelis, kuris turi problemą ir jūsų forumas yra vienintelė vieta, kur mes galime tai patikrinti.

Snake
11-04-10, 22:58
Aš esu tik mano forumas admin, prašom duoti man trikčių šalinimo instrukcijas.

vBET
12-04-10, 13:08
Bijau, kad jis yra pernelyg sudėtingas ir reikalauja sąveikos - mes turime rasti priežastis klausimu. Aš galėtų suteikti jums greitai nustatyti nurodymų, jei aš žinojau, kas atsitiks ir gebėti ji mano pusėje. Nežinant, kur klaida yra, mes tiesiog neturi clue apie tai, kaip, kas ir padaryti ją išspręsti (tai gali sukelti konfliktą, kai kurie kiti mod, neteisinga konfigūracija ...). Be galimybės atkurti mes nežinome mūsų pakeitimus išsprendžia problemą. Ir esate vienintelis, kuris turi problemą. Štai kodėl ji būtų geriausia, jei mes turime prieigą - net savo Test Forum. Kaip jau rašė, Man nereikia jūsų forumą turinio Man tiesiog reikia jo elgesį. Suprantu, kad nenorite pasidalinti savo tikrąjį forum. Ar turite bandymo atveju, kai tas pats atsitinka?

Šiuo metu paprasčiausias instrukcijas prašome atidaryti failo / / vbenterprisetranslator_functions_external.php ir nustatyti, kur kodas sustoja įvertinti įgyvendinant echo 'BANDYMAS 1 "(ir kintančių skaičių kiekvienam echo) tarp kodo eilučių. Jei žinote, kas yra dvejetainiai paieškos, tada naudoti šį algoritmą. Vertinimas prasideda funkcija vbet_translateExternal.

Jei manote, kad jūs galėsite nustatyti, jei klausimas yra, tada mes galime tai padaryti tokiu būdu, bet tai užtruks daug daugiau laiko - ypač jūsų pusėje, kas nėra būtina, nes jūs turite mūsų paramą. Žinoma, mes suprantame, kad jūs nenorite mūsų visišką paramą, todėl pabandykime tai padaryti savo kelią.

Snake
15-04-10, 20:57
Kaip kito klausimo čia Computer sultys - Svetainės spy (http://www.computer-juice.com/forums/pt/vaispy.php)

Atrodo scenarijų negauna tinkamai CSS faile ir ieško ne vietoje vaizdų ...

- Aš pabandyti tai, ką pasakė kitas klausimas.

Snake
15-04-10, 21:02
Bijau, kad jis yra pernelyg sudėtingas ir reikalauja sąveikos - mes turime rasti priežastis klausimu. Aš galėtų suteikti jums greitai nustatyti nurodymų, jei aš žinojau, kas atsitiks ir gebėti ji mano pusėje. Nežinant, kur klaida yra, mes tiesiog neturi clue apie tai, kaip, kas ir padaryti ją išspręsti (tai gali sukelti konfliktą, kai kurie kiti mod, neteisinga konfigūracija ...). Be galimybės atkurti mes nežinome mūsų pakeitimus išsprendžia problemą. Ir esate vienintelis, kuris turi problemą. Štai kodėl ji būtų geriausia, jei mes turime prieigą - net savo Test Forum. Kaip jau rašė, Man nereikia jūsų forumą turinio Man tiesiog reikia jo elgesį. Suprantu, kad nenorite pasidalinti savo tikrąjį forum. Ar turite bandymo atveju, kai tas pats atsitinka?

Šiuo metu paprasčiausias instrukcijas prašome atidaryti failo / / vbenterprisetranslator_functions_external.php ir nustatyti, kur kodas sustoja įvertinti įgyvendinant echo 'BANDYMAS 1 "(ir kintančių skaičių kiekvienam echo) tarp kodo eilučių. Jei žinote, kas yra dvejetainiai paieškos, tada naudoti šį algoritmą. Vertinimas prasideda funkcija vbet_translateExternal.

Jei manote, kad jūs galėsite nustatyti, jei klausimas yra, tada mes galime tai padaryti tokiu būdu, bet tai užtruks daug daugiau laiko - ypač jūsų pusėje, kas nėra būtina, nes jūs turite mūsų paramą. Žinoma, mes suprantame, kad jūs nenorite mūsų visišką paramą, todėl pabandykime tai padaryti savo kelią.

Jūsų pasakoja man, jei ši problema jums praleisti valandas pridedant echo 'BANDYMAS 1 ";, esančiais po kiekviena ir kas tame faile kodas linija ... tikrai?

vBET
16-04-10, 02:27
Ne - aš niekada rašė ką nors panašaus. Aš ne turiu sąvokos, kodėl jus net galvoti apie, kad ...

Tie, kur patarimų jums, nes tas, kuriose lengviausia apibūdinti. 1 - praleidote apie dvejetainius paieškos taškas. 2 - mes turime būdų, kaip tai padaryti be jokio išėjimo keičiasi, ir mes galime tai padaryti greitai, nes mes žinome, mūsų kodą ir turėti daug patirties ieškant klaidų ar konfliktų su kitais papildinius.

Bet kokiu atveju - į jūsų klausimą nėra suteikti jums bet žingsniu arčiau į tirpalą. Mes siūlome jums visą mūsų paramą. Galite priimti, ką mokama, arba galite atsisakyti. Mes gerbsime jūsų sprendimą ir bandyti padėti jums, net jei atsisako mūsų paramos. Dar prašome sutelkti dėmesį į problemą - norite pabandyti tai padaryti pats, tada prašome pūdymas mūsų patarimų. Jūs norite mums saugų Jūsų laiką, prašome mums in Atkreipkite dėmesį, kad visi mūsų ketinimai yra padėti jums.

Snake
16-04-10, 02:31
Teisę, ir tašką, aš esu aš galiu sekite instrukcijas, taip, prašom duoti man instrukcijas.

Aš nenoriu suteikti jums prieigą, kaip jūs neturi interneto reputaciją, tik žmonės, i suteikti prieigą prie mano forumuose yra man, vBulletin ir vBSEO, nes galiu pasitikėti juos.

Jūs esate man, taip, aš norėtų turėti instrukcijas, o ne visapusiškai remti.

Ačiū.

vBET
16-04-10, 02:56
Tai jūsų sprendimas ir mes gerbsime, net tai viskas daug sudėtingiau:) Nepamirškite, kad jūs visada galite tiesiog padaryti kopiją forume ir suteiks mums galimybę išbandyti pavyzdžiui, nekilnojamojo forume.

Prašome pūdymas nurodymus, kuriuos mes jau davė jums. Jūs neturite nustatyti echo po kiekvienos eilutės - rasti, kaip dvejetainis paieškos darbo. Įdėkite kai pradžioje, kai pabaigoje, kai viduryje. Patikrinkite, kurie parodė, įdėti keletą tarp paskutinio vienas ir vienas, kuris nebuvo parodytas ir pan. Tokiu būdu, jums nustatyti, kur kodą pertraukas. Kitas užuominų - naudojimo URL Rss2 ir nustatyti Echos funkcijas Rss2 (partija kodas nėra naudojamas visuose). Kaip jau rašė norite - mes žinome, mūsų kodą ir žinoti, kur ir kaip efektyviai ieškoti. Jums gali būti lengviau, jei jūs tiesiog rasti įvykių Rss2 kodą. Prašome pradėti nuo pradžios (ieškoti užuominų prieš) - tai gali būti kažkas, prieš vertinimo eina į Rss2 specialų kodą.

Taip pat ir prieš visus, kad patikrinkite tu turi bet kokių kitų įskiepių darbo, kablys external_complete, ir išjungti laikinai patikrinti, ar kai ji sukelia konfliktų.

Prašome praneškite mums apie jūsų rezultatus.

Snake
16-04-10, 11:53
Dabar aš jį darbo, atrodo, kad aš turėjo įskiepiai išjungtas per klaidą.

Bet išverstas kanalų nėra patvirtinti, daug klaidų.

Pašarų patvirtinimo medžiagų (validacijos) rezultatai: http://www.computer-juice.com/forums/zh-CN/external.php?type=RSS2

Ir jūsų čia yra blogai;

Pašarų patvirtinimo medžiagų (validacijos) rezultatai: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/zh-CN/external.php?type=RSS2

vBET
16-04-10, 16:28
Kaip matau tas galioja ir kai kurių užuominų yra pagerinti.

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų RSS Gerai. 1. klausimas apie turinį, kurie apie tai, kas po ne mūsų pusėje. 2. yra apie tai, kaip vBulletin generuoja RSS kanalai - tiesiog atkreipti dėmesį, kad kabinoje vyksta ne išversti RSS kanalą, kai vBET nieko nedaro.

Jūsų atveju tikrai atrodo problema. Jis atrodo neteisingas antraštės siųsti. Aš ruošiuosi kodas dabar ieškoti klausimas turėtų suteikti jums greitai nustatyti, o:)

Snake
16-04-10, 16:34
Mano pašarų klausimas su kodavimo, specialių simbolių ir serverio klaida 500 kodas.

Jūsų kanalas dar suteikia 500 serverio klaida, kuri yra blogai.

Šis pašaras nėra patvirtinti.

Serveris grąžino Klaida HTTP 500: Internal Server Error

vBET
16-04-10, 16:53
Dėkojame, kad rasti šią klaidą:) sprendimas - žr. Žemiau skubotų - ji bus įtraukta į kitą spaudai.

Quick Fix:
1. Ieškoti įskiepiai, pavadintas "Versti RSS" ir eiti į jį redaguoti.
2. Rasti čia:

vbet_external_complete(&$output);
3. Pakeisti:

vbet_external_complete(&$output, &$headers);
4. Išsaugoti pakeitimus
5. Redaguoti failą / includes / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php
6. Rasti čia:

function vbet_external_complete(&$output) {
7. Pakeisti:

function vbet_external_complete(&$output, &$headers) {
8. Įkelti pasikeitė fui prie serverio.

Prašome leiskite mums tai padarė išspręsti savo RSS klausimai. Šis sprendimas buvo išbandyti mūsų bandymų forumuose ir sprendžia kodavimas problemą.

Snake
16-04-10, 17:10
Tas pats.

http://www.computer-juice.com/forums/zh-CN/external.php?type=RSS2

Pašarų patvirtinimo medžiagų (validacijos) rezultatai: http://www.computer-juice.com/forums/zh-CN/external.php?type=RSS2

Taip pat savo kanalą vis klaida 500;



Normalus vBulletin Rss nėra;


vBET
16-04-10, 17:17
Jūs esate dabar talpyklos turinį (RSS Laikinoji atmintis yra tvarkomi vBulletin).

Aš patikrinti savo RSS / su / ir tai yra gerai. zh-CN bus gerai po talpyklą baigiasi:) Prašom, tik patikrinti, ar tai nebuvo išsaugotos iki (pvz., Arabų Vertimas) ir leiskite mums žinoti rezultatus.

Snake
16-04-10, 17:17
Taip pat kitą klaidą, RSS taip pat, jei jūs žiūrite į patvirtinimo slinkite žemyn, visos nuorodos yra nukreipta į anglų puslapius, o ne naują kalbą puslapiuose, todėl net susiejimas teisė temas RSS puslapis!

vBET
16-04-10, 17:20
Taip pat kitą klaidą, RSS taip pat, jei jūs žiūrite į patvirtinimo slinkite žemyn, visos nuorodos yra nukreipta į anglų puslapius, o ne naują kalbą puslapiuose, todėl net susiejimas teisė temas RSS puslapis!

Kaip matau savo RSS kanalo arabų kalbos, kad viskas yra OK. Gal aš praleidau kai ką. Prašome siųsti tikslią RSS kanalo URL jūsų forumas, kur problema egzistuoja ir suteikti tikslią URL, kuris yra negerai šiame kanale.

Snake
16-04-10, 17:20
Ok, bet, vis klaida 500, "Google botas nebus kaip 500 klaidos antraštės!

Taip pat nuorodos į šį formatą.

***. Computer-juice.com/forums/bg/showthread.php? T = 28.848 & goto = newpost

Jie neturėtų būti seo'd URL?

vBET
16-04-10, 17:34
Ok, bet, vis klaida 500, "Google botas nebus kaip 500 klaidos antraštės!

Taip pat nuorodos į šį formatą.

***. Computer-juice.com/forums/bg/showthread.php? T = 28.848 & goto = newpost

Jie neturėtų būti seo'd URL?

Apie 500 antraštės - šiuo metu aš ne idėja, kodėl validator teigia apie 500 klaida - patį URL adresą naršyklės suteikia tinkamą turinį. Taip pat atrodo, tik dėl kai kurių kitų ne vertimai. Gal yra kažkas, su talpyklos - mes atgal į jį, po talpyklą baigiasi, ir patikrinkite, ar jis yra kai kurių esamų klausimas, ar tik talpyklą istorija.

Apie nuorodos - taip tas turėtų būti seo'd URL. Prašome pasakyti, kas yra jūsų vertės nustatymas "Forum katalogas".

Snake
16-04-10, 19:26
Turi būti talpyklą problema, visi nauji išvertė RSS dabar 100% Gerai, ačiū.

Snake
20-04-10, 13:24
Gerai, kad problema yra kanalai išversti, prieš tai išsprendė vis dar yra klaidų ir blogio ne SEO URL.

Kaip ištrinti senus kanalus talpyklą, kad nauji pašarai, kurių sudėtyje klaidų gali dirbti.

Ačiū.

vBET
21-04-10, 02:27
Tai turėtų būti daroma automatiškai - RSS talpyklos laikas matuojamas minutėmis, dienomis ... Aš nežinau, ar / kur vBulletin leidžia išvalyti RSS talpyklą rankiniu būdu. Yoou gali bandyti nustatyti mažos vertės (pvz., 1 minutę), kai jūs darysite bandymus, ir po to grįžti į ankstesnes vienas.

Kaip rašiau Jis neturėtų būti paslėptas taip ilgai. Prašome įsitikinkite, kad jūs ieškote faktinį kanalo galia ne išsaugotas jūsų pusėje (kaip naršyklės talpyklą). Prašome suteikti man URL RSS kuris vis dar nėra teisingas - Aš patikrinti ji mano pusėje. Jei tai bus būtina, mes pažvelgti už klaidas, bet pirmiausia leiskite patikrinti, ar ji iš tikrųjų egzistuoja.

Taip pat prašome atsiųsti mums savo 2 Pirmas vBET taisykles ir įsitikinkite, kad jums nustatyti savo forume katalogas / forumai vBET konfigūracijos.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations