PDA

View Full Version: Lahendatud valge leht, kui tõlgite RSS



Snake
11-04-10, 01:09
ma saan tühja lehe, kui ma vaatan mõnda tõlgitud RSS mingeid ideid, miks?

thanks.

vBET
11-04-10, 15:14
Millist RSS sa katsetamine - palun saatke täielik URL. Kas see juhtub originaal RSS ka või lihtsalt tõlgitud?

Snake
11-04-10, 15:19
Just tõlgitud RSS, tavaliste RSS on hea, sul on minu foorum URL, võite katsetada seal.

vBET
11-04-10, 22:54
OK - ma näen seda oma foorum. Kahjuks ei suuda reprodutseerida meie foorumites.

See oleks parim, kui me pääse oma foorum ja seda kontrollida - see võib olla ka test näiteks / koopia - see lihtsalt peavad käituma ühtmoodi. Ilma neid kordamata küsimuses ei saa me tööd selle kallal. Kas sa palun PM mulle juurdepääsu üksikasjad teie Admin CP ja FTP? Nagu ma kirjutasin seda saab mõned test näiteks - Ma lihtsalt pean käitumist mitte selle sisu. Või vähemalt on teil viga kajakad umbes RSS? ...

Nagu saate vaadata siin ja siin foorumis (http://www.forum.simple-nlp.pl/) RSS töötavad hästi. Meie katse foorumites ka. Praegu olete ainus, kes on väljaandmise ja oma foorum on ainus koht, kus me saame seda kontrollida.

Snake
11-04-10, 22:58
Mina olen ainult admin on minu foorum, palun andke mulle juhiseid vigade leidmisest.

vBET
12-04-10, 13:08
Ma kardan, et see on liiga keeruline ja vajab suhtlemist - meil on vaja leida probleemi põhjus. Ma saaks anda sulle kiirparandus juhiseid, kui ma teadsin, mis juhtub seal ja peab suutma paljuneda see minu poolel. Teadmata, kuhu bug on meil lihtsalt ei ole aimugi, kuidas, mida ja kas seda parandada (see võib olla põhjustatud konflikti mõne teise mod, vale konfiguratsioon ...). Ilma taasesitamise võimalus me ei tea ei meie muudatused fikseerib küsimus. Ja teie olete ainus, kes on küsimus. Sellepärast oleks parem, kui meil on ligipääs - isegi oma test foorum. Nagu ma juba kirjutasin ma ei pea oma foorum sisu Ma lihtsalt pean seda käitumist. Ma mõistan, et sa ei taha jagavad juurdepääsu oma tegelikku foorum. Kas teil on test näiteks kui sama asi juhtub?

Käesoleval hetkel on lihtsaim juhiseid palun open file / includes / vbenterprisetranslator_functions_external.php ja määrata, kui koodi peatub hindamiseks pannes echo 'test 1 "; (ja muutuv number iga ECHO) vahel koodi read. Kui sa tead, mis on binaarne otsing seda siis kasutada algoritmi. Hindamine algab funktsioon vbet_translateExternal.

Kui te arvate, et teil on võimalik kindlaks teha, kus probleem on, siis me ei saa seda teha sel viisil, kuid see võtab palju rohkem aega - eriti sinu poolt, mis ei ole vajalik, sest sa oled meie abi. Muidugi me mõistame, et te ei taha oma täielikku toetust, nii et proovime seda teed.

Snake
15-04-10, 20:57
Getting teine asi siin Computer Juice - Site Spy (http://www.computer-juice.com/forums/pt/vaispy.php)

Tundub script ei saada css faili korralikult ja otsib vales kohas pilte ...

- Püüan mis sa ütlesid teistele küsimus.

Snake
15-04-10, 21:02
Ma kardan, et see on liiga keeruline ja vajab suhtlemist - meil on vaja leida probleemi põhjus. Ma saaks anda sulle kiirparandus juhiseid, kui ma teadsin, mis juhtub seal ja peab suutma paljuneda see minu poolel. Teadmata, kuhu bug on meil lihtsalt ei ole aimugi, kuidas, mida ja kas seda parandada (see võib olla põhjustatud konflikti mõne teise mod, vale konfiguratsioon ...). Ilma taasesitamise võimalus me ei tea ei meie muudatused fikseerib küsimus. Ja teie olete ainus, kes on küsimus. Sellepärast oleks parem, kui meil on ligipääs - isegi oma test foorum. Nagu ma juba kirjutasin ma ei pea oma foorum sisu Ma lihtsalt pean seda käitumist. Ma mõistan, et sa ei taha jagavad juurdepääsu oma tegelikku foorum. Kas teil on test näiteks kui sama asi juhtub?

Käesoleval hetkel on lihtsaim juhiseid palun open file / includes / vbenterprisetranslator_functions_external.php ja määrata, kui koodi peatub hindamiseks pannes echo 'test 1 "; (ja muutuv number iga ECHO) vahel koodi read. Kui sa tead, mis on binaarne otsing seda siis kasutada algoritmi. Hindamine algab funktsioon vbet_translateExternal.

Kui te arvate, et teil on võimalik kindlaks teha, kus probleem on, siis me ei saa seda teha sel viisil, kuid see võtab palju rohkem aega - eriti sinu poolt, mis ei ole vajalik, sest sa oled meie abi. Muidugi me mõistame, et te ei taha oma täielikku toetust, nii et proovime seda teed.

Sinu mulle, kui sa olid hindamine seda probleemi siis oleks kulutada tundi lisades echo 'test 1 "; all iga koodirida selles failis ... Kas tõesti?

vBET
16-04-10, 02:27
Ei - ma ei ole kunagi kirjutas midagi sellist. Mul pole aimugi, miks sa isegi mõelda, et ...

Need, kus vihjed teile, sest need, kus kõige lihtsam kirjeldada. 1. - te ei pane seda meelt binaarne otsing. 2. - meil on võimalusi seda teha ilma väljund muutumas ja me oleme võimelised seda tegema kiiresti, sest me teame, et meie kood ja on palju kogemusi leida vigu või konfliktid teiste plugins.

Igatahes - oma küsimus ei anna teile mingit sammu lähemale lahendus. Pakume teile meie täielikku toetust. Saad seda, mida oled maksnud, või saab sellest keelduda. Me austame teie otsust ja proovida sind aidata, isegi kui sa keeldud meie abi. Ikka palun keskenduda teema - tahad proovida teha seda ise, siis palun kesa meie näpunäiteid. Sa tahad meid ohutu oma aega, siis palun andke meile sisse Pidage meeles, et kõik meie kavatsusi sind aidata.

Snake
16-04-10, 02:31
Paremale ja punkti ma teen on i saab jälgida juhiseid, et, palun andke mulle juhised.

Ma ei taha, et anda teile juurdepääsu kui sul ei ole online maine, ainult inimesed, ma annan ligipääsu oma foorumid on mulle, vBulletin ja vbseo, sest ma ei saa neid usaldada.

Te olete uus mind, et ma eelistaks juhiseid, mitte täielikku toetust.

Aitäh.

vBET
16-04-10, 02:56
See on sinu otsus ja me austame seda, isegi kui see muudab asju keerulisemaks:) Pidage meeles, et alati saab lihtsalt teha koopia foorumit ja annab meile juurdepääsu test Näiteks ei ole reaalne foorum.

Palun kesa juhiseid, mida me juba tõin. Sa ei pea seadma echo pärast iga rida - leida, kuidas binaarne otsing töötab. Pane mõned alguses, mõned lõpus, mõned keskel. Vaata, mida näidatakse, mis mitte, pane mõned vahel viimane ja see, mis ei näidanud, ja nii edasi. See, kuidas sa kindlaks teha, kus kood vaheajad. Teine hints - kasutage URL RSS2 ja seada Echos in funktsioone RSS2 (palju koodi ei kasutata üldse). Nagu ma juba kirjutasin teile - me teame meie koodi ja teavad, kuidas ja kust otsida tõhusalt. Teie jaoks võib olla lihtsam, kui sa lihtsalt leida esinemistest RSS2 kood. Palun alustada algusest (vaata nõuandeid enne) - see võib olla midagi enne hindamist läheb RSS2 koodiga.

Ka enne kõik, et palun kontrollige kas teil on muud pluginad töötavad konks external_complete ja keelata ajutiselt kontrollida kas seal see tekitab konflikti.

Palun andke teada oma tulemused.

Snake
16-04-10, 11:53
Mul on nüüd see töötab, tundub mul oli plugin keelatud vea.

Aga tõlgitud kanaleid ei kinnita, palju vigu.

Feed Validator Tulemused: http://www.computer-juice.com/forums/zh-CN/external.php?type=RSS2

Ja sinu siin on halb;

Feed Validator Tulemused: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/zh-CN/external.php?type=RSS2

vBET
16-04-10, 16:28
Nagu ma näen neid on kehtivad ja mõned vihjed on parandada.

Pange tähele, et meie RSS on OK. 1. numbris on umbes sisu, mis sellest, mis on ametisse ole meie poolel. 2. on sellest, kuidas vBulletin genereerib RSS kanalid - lihtsalt teadmiseks, et putka juhtub veel tõlkinud RSS-kanalit, kui vBET ei tee midagi.

Sinu puhul on tõesti tundub olevat probleem. Tundub vale päis on saata. Ma lähen kood kohe otsima küsimus - peaks teile kiirparandus samal ajal:)

Snake
16-04-10, 16:34
Minu sööt on küsimus kodeering, erimärgid ja 500 server veakood.

Uudisvoog ikka annab 500-serveri viga, mis on halb.

See voog ei valideeru.

Server tagasi HTTP Error 500: Internal Server Error

vBET
16-04-10, 16:53
Täname leida seda bug:) süstelahuse - vaata kiirparandus allpool - see lisatakse järgmise vabastamist.

Kiirparandus:
1. Leia plugin nimega "Tõlgi RSS" ja minna seda muuta.
2. Leia there:

vbet_external_complete(&$output);
3. Asendatakse järgmisega:

vbet_external_complete(&$output, &$headers);
4. Salvesta muudatused
5. Muuda faili / includes / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php
6. Leia there:

function vbet_external_complete(&$output) {
7. Asendatakse järgmisega:

function vbet_external_complete(&$output, &$headers) {
8. Üleslaadimise muudetud FIE to server.

Palun andke teada, tegid seda lahendada teie RSS küsimusi. See lahendus oli katsetada meie test foorumeid ja lahendab encoding küsimus.

Snake
16-04-10, 17:10
Sama.

http://www.computer-juice.com/forums/zh-CN/external.php?type=RSS2

Feed Validator Tulemused: http://www.computer-juice.com/forums/zh-CN/external.php?type=RSS2

Ka teie feed ikkagi anda 500-vea;



Normal vBulletin rss ei;


vBET
16-04-10, 17:17
Te otsite praegu on puhverdatud sisu (RSS cache tegeleb vBulletin).

Ma kontrollisin oma RSS for / AR / ja see on fine. zh-CN saab trahvi pärast cache lõpeb:) Palun lihtsalt vaadata see midagi, mis ei olnud Puhverdatud enne (nagu araabia keelde) ja andke teada tulemused.

Snake
16-04-10, 17:17
Ka teine bug, oma RSS ka, kui sa vaatad kinnitamine liikuge allapoole kõik lingid osutades inglise lehti, mitte uue keele lehti, nii RSS leht ei ole isegi ühendab õigus threads!

vBET
16-04-10, 17:20
Ka teine bug, oma RSS ka, kui sa vaatad kinnitamine liikuge allapoole kõik lingid osutades inglise lehti, mitte uue keele lehti, nii RSS leht ei ole isegi ühendab õigus threads!

Nagu ma näen oma RSS kanali araabia et kõik on OK. Võib-olla ma igatsen midagi. Palun saatke täpne RSS kanali URL oma foorum, kus teema olemas ja anna täpne URL, mis on valesti seda kanalit.

Snake
16-04-10, 17:20
Ok, aga ikka 500-vea, google bot ei meeldi 500-vea päise!

Ka lingid on selles formaadis.

***. Computer-juice.com/forums/bg/showthread.php? T = 28848 & goto = newpost

Ei peaks nad olema seo'd URL?

vBET
16-04-10, 17:34
Ok, aga ikka 500-vea, google bot ei meeldi 500-vea päise!

Ka lingid on selles formaadis.

***. Computer-juice.com/forums/bg/showthread.php? T = 28848 & goto = newpost

Ei peaks nad olema seo'd URL?

Umbes 500 header - sel hetkel ma ei tea miks validator väidab umbes 500 viga - sama URL brauseri annab piisava sisu osas. Samuti näib, ainult mõned tõlked teistesse mitte. Võibolla see on midagi cache - me tagasi selle pärast cache aegub ja vaadata see on mõne olemasoleva probleemi või lihtsalt Puhverdatud ajalugu.

Umbes lingid - jah need tuleks seo'd URL. Palun öelge milline on teie väärtust "Foorum kataloog" seade.

Snake
16-04-10, 19:26
Tuleb cache probleemi, kõik uued tõlgitud RSS on nüüd 100% ok, aitäh.

Snake
20-04-10, 13:24
Ok, nii probleem on toidab tõlgitud enne seda määrata on veel vigu ja vale mitte seo URL.

Kuidas ma saan kustutada vana toidab cache nii uus sööda veaparandused töötada.

Aitäh.

vBET
21-04-10, 02:27
Seda tuleks teha automaatselt - RSS cache ei saa mõõta minutites, mitte päeva ... Ma ei tea, kas / kus vBulletin võimaldab selge RSS cache käsitsi. Yoou võite seada madala väärtusega (näiteks 1 minut), kui teete testi, ja pärast seda minna tagasi eelmise.

Nagu ma kirjutasin ei tohiks Puhverdatud nii kaua. Palun veenduge, et te otsite tegeliku kanali väljund ei Puhverdatud sinu poolel (nagu ka brauseri cache). Palun andke mulle URL RSS mis ei ole ikkagi õige - ma vaadata seda minu poolel. Kui on vaja otsime bug, kuid kõigepealt kontrollida, kas see tõesti olemas.

Samuti palun saatke meile oma 2 esimest eeskirjad vBET ja veenduge, et te seate oma foorum kataloog / foorumite vBET konfiguratsioon.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1