PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş BB + vbblog

fatal
11-12-09, 05:51
Merhaba,

Sadece bu inanılmaz ekleyin ve öncesinde vB4 için sürümleri için sabırsızlanıyoruz istiyorum!

Her şey sadece bir konu, mükemmel çalışır ... ve garip bir bir ..

Yani, bu örnekte her şeyi, hatta bayrak tıklayarak olur ve ben vbseo değilim. Bağlantı türü REQUEST_URI. URL izleme = no.

birisi fi blog üzerinden bir blog yazısı oluşturur zaman .... ince ama eğer ben veya kullanıcı siler / yumuşak bir giriş siler. Domain.com / blog.php u = 2 & language = yi: yönlendirilir olsun

Yani her şeyi yiddish kadar sonra biter ... Emin değilim neden & language = Yi gibi sonuna tacked ediliyor ... i 'yi devre dışı bırakırsanız, sadece başka bir alır.

Herhangi bir yardım mutluluk duyacağız.

Şerefe!

vBET
11-12-09, 23:27
Tamam - Ben hata raporları için bu hareket edecek. Forum URL ile bana PM detayları olun.

Michael
06-01-10, 23:42
Bu bizim moderatör tam blog sorun!

vBET
22-01-10, 01:54
Biz sorunu çoğaltmak mümkün değildi. Ama BB 3.3.0 yönlendirmedeki değişiklikleri vardı bu konuda hala 3.3.0 var yok?

vBET
03-05-10, 21:29
Yeni sürümü mevcut hata hakkında bilgi. Çözülmüş olduğunu varsayalım. Lütfen dikkat edin değilse biz sorunu yeniden.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1