СДА

Виев Фулл Версион: Решити вбет + вбблог



fatal
11-12-09, 05:51
Поздрав,

Само желим да кажем да је невероватан додати на и радујемо се унапред верзија за вб4!

Све тече савршено, само једно питање ... и чудан један ..

Дакле, све што је у овом примеру се дешава чак и без кликом на заставу и ја не користим вБуллетин. Линк типа РЕКУЕСТ_УРИ. Урл = праћење бр.

кад год неко ствара блогу преко ВБ блог .... фино али ако ја или корисник брише / мека брише унос. Се преусмерен сам да: домаин.цом / блог.пхп у = 2 & језик = ии

Дакле, све се завршава до тада у Јидиш ... Нисам сигуран зашто и језик = ји се тацкед на крају тако ... ако онемогућим 'ји' то је само узима другу.

Било који помоћ би било поштовати.

Живели!

vBET
11-12-09, 23:27
ОК - ја ћу потез то буг извештајима. Молим вас АМ ми детаље форуму УРЛ.

Michael
06-01-10, 23:42
То је тачно блогу проблема нашег модератора је!

vBET
22-01-10, 01:54
Нисмо били у стању да репродукује проблем. Али је било промена у преусмеравање у вБЕТ 3.3.0 - да ли ово питање још увек постоји у 3.3.0?

vBET
03-05-10, 21:29
Нема информација о постојећим грешка у новој верзији. Претпоставља да је решен. Имајте на уму ако не - ми ћемо поново проблем.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1