PDA

View Full Version: Zgjidhet vbet + vbblog



fatal
11-12-09, 05:51
Përshëndetje,

Vetëm duan të thonë se kjo është një shtesë të mahnitshme dhe të shikojnë përpara për versionet përpara për vb4!

Çdo gjë shkon të përkryer, vetëm një çështje ... dhe një e çuditshme ..

Pra, çdo gjë në këtë shembull ndodh edhe pa klikuar mbi flamurin dhe unë nuk jam duke përdorur Muslimanët. Lloj lidhje është REQUEST_URI. Ndjekja url = nr.

sa herë që dikush krijon një blog post anë Blog VB .... mirë e saj, por në qoftë se unë ose përdoruesi fshin / fshin buta një shënim. Shkoj ridrejtuar në:? Domain.com / blog.php u = 2 & language = yi

Pra, çdo gjë përfundon atëherë në jidish ... Unë nuk jam i sigurt pse & language = yi po tacked në deri në fund si kjo ... nëse i çaktivizoni 'yi' vetëm ajo zgjedh një tjetër.

Ndonjë ndihmë do të jetë appreciated.

Cheers!

vBET
11-12-09, 23:27
OK - Unë do të shkojë këtë mete raportet. Ju lutemi të dhënat PM mua me URL forum.

Michael
06-01-10, 23:42
Ky është problem i saktë blog moderator jonë kishte!

vBET
22-01-10, 01:54
Ne nuk ishim në gjendje për të riprodhuar këtë çështje. Por ka pasur ndryshime në redirection në vBET 3.3.0 - e bën këtë çështje ende ekziston në 3.3.0?

vBET
03-05-10, 21:29
Asnjë informacion rreth bug ekzistuese në versionin e ri. Supozohet se është zgjidhur. Ju lutemi vini re nëse jo - do të hapet çështja.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1