PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany vBET + vbblog



fatal
11-12-09, 05:51
Witam,

Chcę tylko powiedzieć, że to niesamowite dodatkiem i czekamy na wersje perspektywie VB4!

Wszystko działa doskonale, tylko jeden problem ... i dziwne jeden ..

Tak, wszystko w tym przykładzie nie dzieje się bez nawet klikając na flagę i nie używam vbseo. Typ łącza jest REQUEST_URI. Śledzenia url = nie.

gdy ktoś tworzy blogu przez Blog czas .... grzywny, ale jeśli lub nie usunie / soft usuwa wpis. I przekierowany do: domain.com / blog.php u = 2 & language = yi

Więc wszystko kończy się wtedy w jidysz ... Nie jestem pewien, dlaczego & language = yi jest dołączona do końca tak ... jeśli i wyłączyć "yi" to po prostu wybiera innego.

Każda pomoc będzie mile widziane.

Cheers!

vBET
11-12-09, 23:27
OK - będzie przenieść to na błędy raportów. Proszę PM mi dane z URL forum.

Michael
06-01-10, 23:42
To jest dokładnie problem, blog naszej moderator miał!

vBET
22-01-10, 01:54
Nie byliśmy w stanie odtworzyć problem. Ale nie było zmian w przekierowania w vBET 3.3.0 - czy ten problem nadal istnieje w 3.3.0?

vBET
03-05-10, 21:29
Brak informacji o istniejących błędach w nowej wersji. Zakłada się, że został rozwiązany. Pamiętaj, jeśli nie - będziemy ponownie w tej sprawie.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1