PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott vBET + vbblog



fatal
11-12-09, 05:51
Helló,

Csak azt akarom mondani, ez egy csodálatos add, és várom, hogy változatban előttünk álló VB4!

Minden tökéletesen működik, csak egy kérdés ... és egy kakukktojás ..

Szóval, mindent ez a példa nélkül történik akkor is, kattintson a zászló, és nem vagyok a vbseo. Kapcsolat típusa REQUEST_URI. Url = nincs követés.

ha valaki létrehoz egy blogbejegyzést keresztül vb Blog .... finom, de ha én, vagy a felhasználó törli / lágy töröl egy bejegyzést. Kapok irányítva: domain.com / blog.php? U = 2 & language = yi

Tehát minden végződik majd jiddis ... Nem vagyok benne biztos, miért & language = yi, hogy hozzátétele a végére, mint hogy ... ha disable "yi" ez csak egy csákány.

Minden segítséget szívesen vennénk.

Egészségére!

vBET
11-12-09, 23:27
OK - fogok mozogni, hogy ez hiba jelentéseket. Kérjük PM nekem részleteket fórum URL-t.

Michael
06-01-10, 23:42
Ez a pontos blog problémát a moderátor volt!

vBET
22-01-10, 01:54
Nem tudtuk reprodukálni a problémát. De voltak változások átirányítást vBET 3.3.0 - nem ez a kérdés még mindig létezik a 3.3.0?

vBET
03-05-10, 21:29
Nincs adat a meglévő hiba az új verzió. Feltételezzük, hogy megoldódott. Kérjük, vegye figyelembe, ha nem - mi nyissa meg újra a kérdést.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1