PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved vbet + vbblog



fatal
11-12-09, 05:51
Γεια σας,

Απλά θέλω να πω αυτό είναι μια καταπληκτική προσθήκη και να προσβλέπουμε σε εκδόσεις για την μελλοντική πορεία VB4!

Τα πάντα λειτουργούν άψογα, μόνο ένα θέμα ... και ένας περίεργος ..

Έτσι, τα πάντα σε αυτό το παράδειγμα συμβαίνει χωρίς καν να κάνετε κλικ στη σημαία και δεν είμαι χρησιμοποιώντας vBSEO. Τύπος διασύνδεσης είναι REQUEST_URI. Εντοπισμού url = όχι.

κάθε φορά που κάποιος δημιουργεί ένα blog post μέσω Blog vb .... προστίμου, αλλά αν εγώ ή ο χρήστης διαγράφει / soft διαγράφει μια καταχώρηση. Παίρνω κατευθυνθούν προς:? Domain.com / blog.php u = 2 & γλώσσα = yi

Έτσι, τα πάντα καταλήγουν στη συνέχεια στο Γίντις ... Δεν είμαι σίγουρος γιατί το & γλώσσα = yi γίνεται μεμονωμένα αποσπάσματα μέχρι το τέλος έτσι ... αν μπορώ να απενεργοποιήσω «yi 'αυτό παίρνει ακριβώς ένα άλλο.

Οποιαδήποτε βοήθεια θα είναι ευπρόσδεκτη.

Cheers!

vBET
11-12-09, 23:27
OK - εγώ θα κινηθεί αυτή σε σφάλματα εκθέσεις. Παρακαλώ μου PM με λεπτομέρειες URL φόρουμ.

Michael
06-01-10, 23:42
Αυτό είναι το ακριβές πρόβλημα στο blog moderator μας είχε!

vBET
22-01-10, 01:54
Δεν μπορέσαμε να αναπαραγάγετε το ζήτημα. Όμως, υπήρξαν αλλαγές στην ανακατεύθυνση του vBET 3.3.0 - κάνει αυτό το ζήτημα εξακολουθεί να υφίσταται σε 3.3.0?

vBET
03-05-10, 21:29
Καμία πληροφορία για το υπάρχον σφάλμα στην νέα έκδοση. Υποθέτοντας ότι έχει επιλυθεί. Παρακαλώ σημειώστε αν όχι - θα ξανανοίξει το θέμα.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations