СДА

Виев Фулл Версион: вБЕТ 4.1.0 Релеасед - БЕТА



vBET
03-03-10, 04:43
Још један велики корак у вишејезичким подршка заједнице - вБЕТ4.1.0:)

Најбоља ствар - она подржава СМФ Издаваштво Суите. Ко сада може да вишејезична подршка у ЦМС и Блогови:) Детаљи у наставку:
- Вишејезична подршка за блогове (блогови уноса и коментаре)
- Вишејезична подршка за ЦМС коментаре
- Преводи Блогови УРЛ
- Преводи УРЛ за ЦМС чланака и ЦМС секције

Уживајте: Д

ПС.
Имајте на уму да вБЕТ 4.к не подржава још вБуллетин, али ће ускоро. То је оно што се дешава у следећем издању. Дакле, ускоро ћете моћи да користите вБЕТ 4.к са вБуллетин - молимо вас да не пробате сада;)

Kolbi
03-03-10, 06:58
Лепо ажурирање:) Иако сам и даље морају да чекају за вБуллетин подршку:)

bhanuprasad1981
12-03-10, 20:20
све исправке о вбет раду са вБуллетин, од дана када сам инвалида вбет због вБуллетин, мој саобраћај је готово половина: (

vBET
13-03-10, 00:57
У овом тренутку имамо вБЕТ рад са вБуллетин и превођење линкове за: теме, блогови, ЦМС чланака, ЦМС-секције, ЦМС категорија.

Данас ћемо га тестирамо са архива странице, РСС и блог РСС-а. Ако је све ће бити у реду спремни смо да се ослободи. Тако да је промена која ће бити ове недеље:) То није обећање ... У реду, ми ћемо се потрудити;)

Знам да има скоро половина промета није добра ствар, али са друге стране можете осетити одмах како је добра идеја била да купи вБЕТ;) У реду - само шалио. Други начин ... : Д

Ми ћемо се потрудити:)

vBET
13-03-10, 04:30
У реду - архива и РСС раде фино са вБуллетин:) Сада код чишћење, провера да ли оставља нешто ТОДО за ово издање и ми смо спремни:)

Могу да кажем да постоји 95% шансе да ће нови вБЕТ издање (подржава вБуллетин) бити у овој седмици:)

bhanuprasad1981
13-03-10, 07:07
Надам се да се види да ускоро: (

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1