PDA

View Full Version: vBET 4.1.0 Izdana - Beta



vBET
03-03-10, 04:43
Još jedan veliki korak u višejezičnim podrške u zajednici - vBET4.1.0:)

Najbolja stvar - to podržava vBulletin Publishing Suite. Suradnja sada možete imati višejezičnu potporu CMS i blogovi:) Detalji u nastavku:
- Višejezični podršku za blogove (blogove unose i komentare)
- Višejezični podršku za CMS komentare
- Prevodi Blogovi URL-ove
- Prevodi URL-ove za CMS članaka i CMS sekcije

Uživajte: D

PS.
Imajte na umu da vBET 4.x ne podržava još vBSEO, ali to će se uskoro. To je ono što ćemo u sljedećem izdanju. Dakle, uskoro ćete biti u mogućnosti koristiti vBET 4.x s vBSEO - Molim vas, nemojte to probati sad;)

Kolbi
03-03-10, 06:58
Nice update:) Iako sam još uvijek morati čekati vBSEO podršku:)

bhanuprasad1981
12-03-10, 20:20
ažuriranja o vbet radu s vbseo, budući da sam dana invalida vbet zbog vbseo, moj promet je gotovo pola: (

vBET
13-03-10, 00:57
U ovom trenutku imamo vBET rad s vBSEO i prevođenju linkovi za: teme, blogovi, CMS proizvodi, CMS sekcije, kategorije CMS.

Danas ćemo ga testirati s arhiv stranice, RSS i RSS blog. Ako će sve biti u redu mi smo spremni za puštanje na slobodu. Tako je došlo do promjene da će se ovaj tjedan:) To nije obećanje ... OK mi ćemo učiniti naše najbolje;)

Znam da ima gotovo pola prometa nije dobra stvar, ali s druge strane možete osjetiti odmah kako je dobra ideja kupiti vBET;) u redu - samo šali. Drugi način ... : D

Mi ćemo se potruditi:)

vBET
13-03-10, 04:30
OK - arhiva i RSS rade fino sa vBSEO:) Sada kod čišćenja, provjeravanje radi nešto lijevo TODO za ovo izdanje, a mi smo spremni:)

Mogu reći da postoji 95% šanse da nova vBET izdanje (podržava vBSEO) bit će u ovom tjednu:)

bhanuprasad1981
13-03-10, 07:07
Nadam se da se vidi da uskoro: (

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1