PDA

View Full Version: vBET 4.1.0 Välja - Beta



vBET
03-03-10, 04:43
Teine suur samm mitmekeelse ühiskonna tuge - vBET4.1.0:)

Parim asi - see toetab vBulletin Publishing suite. Co võite nüüd on mitmekeelne tugi CMS ja blogid:) kontaktandmed:
- Mitmekeelne toetust blogisid (blogid sissekanded ja kommentaarid)
- Mitmekeelne toetust CMS kommentaari
- Tõlgib Blogid URLid
- Tõlgib URLid CMS artikleid ja CMS lõigud

Enjoy: D

PS.
Pea meeles, et vBET 4.x ei ole toetada veel vBSEO, kuid see kiiresti. See, mida me järgmise vabastamist. Nii et varsti on sul võimalik kasutada vBET 4.X vBSEO - palun ärge proovige seda nüüd;)

Kolbi
03-03-10, 06:58
Nice update:) Kuigi mul on veel ootama vBSEO Toetada:)

bhanuprasad1981
12-03-10, 20:20
kõik uuendused umbes vbet töötavad vbseo, sest päeval ma puuetega vbet tõttu vbseo, mu liiklus on ligi poole: (

vBET
13-03-10, 00:57
Praegu oleme vBET töötavad vBSEO ja tõlkimiseks lingid: niidid, blogid, CMS artikleid, CMS lõigud, CMS kategoorias.

Täna testib seda arhiiv lehekülgede, RSS ja blogi RSS. Kui kõik saab trahvi oleme valmis vabastamist. Seega on muudatus, et see on sel nädalal:) Ei ole lubadus ... OK me teeme oma parima;)

Ma tean, et võttes ligi pool liiklus ei ole hea, kuid teiselt poolt tunned end kohe kui hea mõte oli osta vBET;) OK - lihtsalt nalja. Muul viisil ... : D

Teeme oma parima:)

vBET
13-03-10, 04:30
OK - arhiiv ja RSS töötavad trahvi vBSEO:) Nüüd kood puhastamine, kontrollimine ei midagi vasakule TODO selle vabastamist ja oleme valmis:)

Võin öelda, et on olemas 95% tõenäosus, et uus vBET vabastama (toetades vBSEO) toimub sel nädalal:)

bhanuprasad1981
13-03-10, 07:07
Ma loodan näha, et varsti: (

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1