PDA

View Full Version: Atlīdzība dažādas db par vbet



tsak76
27-07-10, 10:06
kā virsraksts ARI. dažādas db tikai vbet kešatmiņu. kādā veidā? i guess mums ir, lai rediģētu failu ar db info vai izveidot plāksteris, kur mēs varam izvēlēties db no AdminCP

kamilkurczak
27-07-10, 13:14
ok, es eju šo pavedienu, lai Feature Pieprasījumi.
Priekšlikums tika pieņemts izskatīšanai. I rādām šo pavedienu, lai Michał un viņš domās par to. Ja mēs to pieņemam, mēs rakstīt par to šo pavedienu, un mēs noteikt atbilstošu pavedienu statusu.

Paldies,

steve
28-07-10, 13:10
ok, es eju šo pavedienu, lai Feature Pieprasījumi.
Priekšlikums tika pieņemts izskatīšanai. I rādām šo pavedienu, lai Michał un viņš domās par to. Ja mēs to pieņemam, mēs rakstīt par to šo pavedienu, un mēs noteikt atbilstošu pavedienu statusu.

Paldies,

Tas būtu liels, jo tas nozīmē, ka mums ir tikai ikdienas backup aptuveni 8 GB nevis 30 + GB: eek:

Edit: jūsu raksturs rezerves aizstāj 8-GB (bez defises) ar ***

vBET
24-01-11, 19:35
Hello. Es tikai gribu atzīmēt, ka es sāku strādāt par šo pieprasījumu. Still daži maz jautājumiem, kas saistīti ar drošību pret nepareizu konfigurāciju, bet tie ir detaļas.

Savienojumiem ir izmantoti vBulletin klasēs lejā, mēs pievienojām konfigurāciju iespējas un mūsu koda atbalstu. Kā es rakstīja maz jautājumus par nepareizu pieslēguma parametrus mēs darām, lai būtu iespējams tīrīt to viegli bez atspējošanas āķi globāli brīdi.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1