PDA

View Full Version: U obzir različitim dB za vbet



tsak76
27-07-10, 10:06
kao naslov VRI. različite dB samo za vbet predmemorije. kako? Mislim da moramo urediti datoteku s db informacija ili stvaranje patch u kojem možemo odabrati db iz admincp

kamilkurczak
27-07-10, 13:14
ok, ja se ovaj thread Ime novog Foruma.
Prijedlog je prihvaćen za razmatranje. Ja ću pokazati nit Michał i on će misliti o tome. Ako to prihvatimo ćemo pisati o tome u ovaj thread, a mi ćemo postaviti odgovarajuće nit status.

Hvala,

steve
28-07-10, 13:10
ok, ja se ovaj thread Ime novog Foruma.
Prijedlog je prihvaćen za razmatranje. Ja ću pokazati nit Michał i on će misliti o tome. Ako to prihvatimo ćemo pisati o tome u ovaj thread, a mi ćemo postaviti odgovarajuće nit status.

Hvala,

To će biti velika jer bi to značilo da samo na dnevni backup oko 8 GB, umjesto od 30 + GB: EEK:

Edit: tvoj lik zamijenila zamjena 8-GB (bez crtice) s ***

vBET
24-01-11, 19:35
Pozdrav. Ja samo želim napomenuti da sam počeo raditi na tom zahtjevu. Ipak neke malo pitanja vezana uz osiguranje protiv pogrešne konfiguracije, ali to su detalji.

Za veze ima koristi vBulletin klasa dolje, dodali smo mogućnost konfiguracije i podršku u našem kodu. Kao što sam napisao malo pitanja za pogrešne veze parametre radimo sada omogućuje da se očisti jednostavno, bez onemogućavanje kuke globalno za trenutak.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1