PDA

Zobrazit plnou verzi: V úvahu různé dB pro vbet



tsak76
27-07-10, 10:06
Jak název nejvyšších kontrolních institucí. jiné db jen pro vbet cache. jak? Myslím, že musíme upravit soubor s db info nebo vytvořit opravu, kde můžeme vybrat z db admincp

kamilkurczak
27-07-10, 13:14
Ok, já přesunout toto vlákno se požadavky na nové funkce.
Tento návrh byl přijat k projednání. Ukážu to vlákno Michal a bude o tom přemýšlet. Přijmeme-li, že budeme psát o něm v tomto tématu, a my nastavit odpovídající vlákno stavu.

Díky,

steve
28-07-10, 13:10
Ok, já přesunout toto vlákno se požadavky na nové funkce.
Tento návrh byl přijat k projednání. Ukážu to vlákno Michal a bude o tom přemýšlet. Přijmeme-li, že budeme psát o něm v tomto tématu, a my nastavit odpovídající vlákno stavu.

Díky,

To by bylo skvělé, protože to by znamenalo, že máme jen na denní zálohování cca 8 GB namísto 30 + GB: eek:

Edit: vaše postava náhradní nahradil 8-GB (bez pomlčky) s ***

vBET
24-01-11, 19:35
Dobrý den. Chci jen poznamenat, že jsem začal pracovat na této žádosti. Ještě nějaké malé problémy spojené se zajištěním proti špatné konfiguraci, ale to jsou detaily.

Pro připojení se používají vBulletin třídy v přízemí, přidali jsme možnost konfigurace a podporu v našem kódu. Jak jsem psal málo otázek za špatné parametry připojení pracujeme nyní, aby se možné čistit snadno bez zakázání háčky na celém světě na chvíli.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1