PDA

Žiūrėti pilną versiją: Atsižvelgiant skirtingas, vbet dB



tsak76
27-07-10, 10:06
pavadinimas AAI. db tik vbet talpyklą. kaip? Spėju, kad mes turime redaguoti failą db info, arba sukurti pleistrą, kur mes galime pasirinkti db iš admincp

kamilkurczak
27-07-10, 13:14
Gerai, aš funkcijų Prašymai perkelti šią temą.
Pasiūlymas buvo priimtas nagrinėti. Aš jums parodysiu šią temą Michał ir jis bus apie tai galvoti. Jei mes priimame jį, mes rašyti apie tai šioje temoje, ir mes nustatyti atitinkamą giją statusą.

Ačiū,

steve
28-07-10, 13:10
Gerai, aš funkcijų Prašymai perkelti šią temą.
Pasiūlymas buvo priimtas nagrinėti. Aš jums parodysiu šią temą Michał ir jis bus apie tai galvoti. Jei mes priimame jį, mes rašyti apie tai šioje temoje, ir mes nustatyti atitinkamą giją statusą.

Ačiū,

Tai būtų didelis, nes jis reikštų, mes tik turime kasdien atsarginės maždaug 8 GB, o ne 30 GB: EEK:

Redaguoti: 8 GB (be brūkšnelio) *** pakeitė savo pobūdžio pakeitimo

vBET
24-01-11, 19:35
Sveiki. Aš tik noriu atkreipti dėmesį į tai, kad aš pradėjau dirbti šį prašymą. Dar kai mažai klausimų, susijusių su neteisinga konfigūracija užtikrinti prieš, bet yra informacija.

Jungtys yra naudojamos vBulletin klasių laiptais, mes pridėjome konfigūracijos galimybę ir paramą mūsų kodas. Kaip rašiau šiek tiek klausimų negerai ryšio parametrus, mes dabar dirba, kad galima lengvai išvalyti jį visame pasaulyje be kabliukų išjungti akimirką.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1