КПК

Прагляд поўнай версіі: У разгляд розных дб для vbet



tsak76
27-07-10, 10:06
у якасці назвы вышэйшых органаў фінансавага кантролю. розных БД толькі для vbet кэша. як?? я мяркую, што мы павінны адрэдагаваць файл з БД інфармацыі або стварыць патч, дзе мы можам выбраць дб ад AdminCP

kamilkurczak
27-07-10, 13:14
добра, я перамясціць гэты струмень па функцыянальнасці.
Прапанова была прынята да разгляду. Я пакажу гэтай тэме, каб Міхал, і ён будзе думаць пра гэта. Калі мы прымем гэта, мы пра гэта пісаць у гэтай тэме, і мы ўсталюем адпаведны статус патоку.

Дзякуй,

steve
28-07-10, 13:10
добра, я перамясціць гэты струмень па функцыянальнасці.
Прапанова была прынята да разгляду. Я пакажу гэтай тэме, каб Міхал, і ён будзе думаць пра гэта. Калі мы прымем гэта, мы пра гэта пісаць у гэтай тэме, і мы ўсталюем адпаведны статус патоку.

Дзякуй,

Гэта было б выдатна, таму што гэта азначала б, нам трэба толькі штодзённае рэзервовае капіраванне каля 8 ГБ замест 30 ГБ: EEK:

Edit: ваш персанаж замены замененыя 8-ГБ (без злучка) з ***

vBET
24-01-11, 19:35
Добры дзень. Я проста хачу адзначыць, што я пачаў працаваць над гэтай просьбе. Тым не менш якой-небудзь пытанні, звязаныя з забеспячэннем ад няправільнай канфігурацыі, але гэта дэталі.

Для падлучэнняў Ёсць выкарыстаны VBulletin класы па лесвіцы, мы дадалі магчымасць канфігурацыі і падтрымкі ў нашым кодзе. Як я ўжо пісаў трохі пытанняў, няслушныя параметры сувязі з гэтым мы зараз працуем, каб зрабіць магчымым, каб ачысціць яго лёгка, без адключэння гаплікі глабальна на імгненне.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1