PDA

مشاهده نسخه کامل : با در نظر گرفتن DB های مختلف برای فعال تصدی

tsak76
27-07-10, 10:06
به عنوان sais عنوان. DB های مختلف فقط برای کش فعال تصدی است. چگونه؟ من حدس می زنم که ما باید به ویرایش یک فایل را با اطلاعات DB و یا ایجاد یک پچ که در آن ما می توانیم DB را انتخاب کنید از admincp

kamilkurczak
27-07-10, 13:14
خوب ، این حرکت به موضوع تم های موبایل.
برای بررسی این پیشنهاد پذیرفته شد. من این موضوع را به میشل نشان می دهد و او را در مورد آن فکر می کنم. اگر ما آن را قبول خواهیم کرد در مورد آن در این موضوع نوشتن ، و ما وضعیت موضوع مناسب را تنظیم.

با تشکر از شما

steve
28-07-10, 13:10
خوب ، این حرکت به موضوع تم های موبایل.
برای بررسی این پیشنهاد پذیرفته شد. من این موضوع را به میشل نشان می دهد و او را در مورد آن فکر می کنم. اگر ما آن را قبول خواهیم کرد در مورد آن در این موضوع نوشتن ، و ما وضعیت موضوع مناسب را تنظیم.

با تشکر از شما

این مورد بزرگ خواهد بود ، زیرا به معنی ما تنها به روزانه حدود پشتیبان 8 گیگابایت به جای 30 + GB : eek :

ویرایش : جایگزینی شخصیت خود را 8 - GB (بدون خط تیره) را با *** جایگزین

vBET
24-01-11, 19:35
سلام. من فقط می خواهم به یاد داشته باشید که من شروع به کار بر روی این درخواست. هنوز برخی از مسائل کمی مرتبط با تامین امنیت در برابر پیکربندی اشتباه ، ولی برای کسانی که جزئیات.

برای اتصال استفاده می شود کلاس های اصلی طبقه پایین است ، که اضافه شده امکان پیکربندی و پشتیبانی ما در کد می باشد. همانطور که مسائل کمی برای پارامترهای اتصال به اشتباه نوشت : ما در حال کار در حال حاضر به به تمیز کردن آن به راحتی بدون ناتوان قلاب در سطح جهانی برای یک لحظه امکان پذیر است.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1