PDA

View Full Version: V razmislek različnih db za vBET



tsak76
27-07-10, 10:06
kot naslov VRI. različnih db samo za cache vBET. kako? Mislim, da smo morali urediti datoteko z db info ali ustvarili popravek, kjer lahko izberemo db iz admincp

kamilkurczak
27-07-10, 13:14
ok, sem premakniti to nit na Prošnje.
Predlog je bil sprejet v obravnavo. Jaz bom pokazal, da ta nit Michał in on bo razmišljati o tem. Če bomo to sprejeli bomo napisali o tem v tej niti, pa bomo določiti ustrezen status nit.

Hvala,

steve
28-07-10, 13:10
ok, sem premakniti to nit na Prošnje.
Predlog je bil sprejet v obravnavo. Jaz bom pokazal, da ta nit Michał in on bo razmišljati o tem. Če bomo to sprejeli bomo napisali o tem v tej niti, pa bomo določiti ustrezen status nit.

Hvala,

To bi bilo super, ker bi to pomenilo, mi je le, da dnevno backup cca 8 GB namesto 30 + GB: eek:

Edit: vaš lik zamenjavo nadomesti 8-GB (brez vezaj) z ***

vBET
24-01-11, 19:35
Hello. Rad bi samo omeniti, da sem začel delati na tej zahtevi. Še vedno nekaj malo vprašanj v zvezi z zaščito pred napačno konfiguracijo, ampak to so podrobnosti.

Za povezave se tam uporabljajo vBulletin razrede dol, smo dodali možnost konfiguracije in podpore v našem kodo. Kot sem napisal nekaj vprašanj za napačne parametre zvezi smo se sedaj trudijo, da bi mogoče bilo čisto enostavno, ne da bi onemogočili kljuke na svetovni ravni za trenutek.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations