PDA

View Full Version: Noraidīts RAKSTĪŠANA dažādās valodās



Smiggy
15-10-09, 00:31
Hi Mihala,

Tu man uzdod citu pavedienu, lai aprakstītu šo iezīme pieprasījums forums.

Skat, saites vēlreiz: noklikšķiniet uz (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=154496&highlight=urdu)

Ar šo banalizēt jums ir izvēle, ja angļu vai urdu. Izvēlieties urdu un jūs faktiski rakstīt urdu un pēc tam varat iestatīt to atpakaļ uz angļu pārslēgtos tiks ievietots no labās uz kreiso.

Tas ir kaut kas man patiktu redzēt jāiekļauj, bet es šaubos, ka notiks.

vBET
15-10-09, 00:44
Paldies par pieprasījumu.

Es nezinu, kas ir urdu, tāpēc es nesaprotu jautājumu. Arī dzīvot demo par forumā, kuru es neesmu spējīgs saprast visu:)

Vai jūs, lūdzu, aprakstiet man vairāk, ko tā dara?

Arī tad, ja jūs rakstiski angļu valodā, lūdzu, iestatiet savu noklusējuma valodu uz angļu, vai arī iestatīt opciju, lai automātiski pievienotu valodu BBCodes kad rakstīt jaunu pastu. Noklusējuma valoda saka to, kas ir noklusējuma valodu Jūsu ziņojumus:) Jūs varat mainīt to pasaulē Lietotāja CP, vai arī īpašu, jaunu ziņu redaktoru.

Smiggy
15-10-09, 01:40
Urdu ir valoda.

Ja jūs lasīt aprakstu, kas saistīt to jums pateiks.

Tas ļauj jums rakstīt vai ievadiet urdu valodā.

vBET
15-10-09, 03:36
Bet Urdu nav pamatots ar Google tulkojumi, tādēļ vBET nevar rīkoties tā vēl, var izraisīt šādu tekstu nevarētu tulkot uz citām valodām ...

Smiggy
15-10-09, 18:31
Tas bija tikai piemērs.

Mans īpašais pieprasījums ir, ja tas būtu iespējams mums rakstīt vairākās valodās (reālā laika), nevis rakstiski vienā valodā un tad tas viss kļūst tulkota vēlāk.

Paskaties kodu, kapāt, lai redzētu, ko es domāju. :)

vBET
16-10-09, 01:54
Bet jūs varat rakstīt dažādās valodās ... :) Sorry, bet es tiešām nav jūsu viedokli.

Kad jūs kaut ko raksta, jūs rakstiet to reālā laikā. Un jūs varat rakstīt to katrā atbalstīja valodā, un pat vairākas valodas vienā ziņojumā. Jums nav rakstīt vienā valodā:)

Tikai izlasīt šo rakstu:

Smiggy
17-10-09, 01:56
Es domāju, ka jūs domājāt ar savu hack var rakstīt poļu, izmantojot angļu valodas tastatūru vai angļu valodā, un tad jūsu kapāt būs to tulkot.

Vai tas kā tā darbosies?

Vai, piemēram, es varētu rakstīt hindu in Hindi alfabēta un nav angļu. Hindi ir tā paša alfabēta dažādām rakstzīmēm.

Es ceru, ka padara labāku izjūtu.

vBET
17-10-09, 03:41
Kad jūs rakstīt kādā valodā jūs rakstīt šajā valodā. Izmantojot šo valodu rakstzīmes. Iet uz testa ziņojumu - tās ir rakstītas dažādās valodās - var redzēt oriģinālu (pirms tulkošana) - vienkārši noklikšķiniet uz bultiņas pa labi no karoga oriģinālvalodā.

Vai labāk meklēt šeit. Šāds ziņojums ir japāņu valoda - tas nozīmē, ka tas ir rakstīts japāņu - noklikšķiniet uz bultiņas un jūs redzēsiet sākotnējais teksts, kurā bija rakstīts (es nezinu, japāņu - tā ir vienkārši kopēts no Wiki;))

Ir kūkas, ne alkoholu

Testa ziņojumi jomā jūs varat arī redzēt podi citās valodās - tie visi bija rakstīts ar savas valsts simboliem. Tātad, ja lietotājs no kāda valsts būs piereģistrēties jūsu forumu. Viņš var ne tikai redzēt jūsu forumā savā valodā - viņš var arī rakstīt savā valodā! : D

Smiggy
17-10-09, 14:14
See screenprint, I selected my language Japanese from UserCP --> Labot savus datus.

Tātad, kad es sākt jaunu tēmu un I tipa redzēt tikai angļu rakstzīmes?

Smiggy
19-10-09, 22:59
Esmu pārliecināts, ka tas kļūst nomākta jums Michal bet, lūdzu, skatīt manu pēdējo ekrāna.

vBET
20-10-09, 02:24
See screenprint, I selected my language Japanese from UserCP --> Labot savus datus.

Tātad, kad es sākt jaunu tēmu un I tipa redzēt tikai angļu rakstzīmes?

Beidzot es jūsu viedokli;)
Jā - protams, jūs redzat, ko jūs esat rakstiski. Ja Jūs vēlaties aplūkot citus pazīmes, jums ir rakstīt citas pazīmes - tas nozīmē mainīt tastatūras iestatījumus:)

vBET
20-10-09, 02:26
Esmu pārliecināts, ka tas kļūst nomākta jums Michal bet, lūdzu, skatīt manu pēdējo ekrāna.

Nomākta - nemaz. I love to dzirdēt, kā es varētu uzlabot vēl vairāk vBET:)

Arī - man punkts jau - skatīt iepriekšējo atbildi.

Smiggy
20-10-09, 20:08
Beidzot es jūsu viedokli;)
Jā - protams, jūs redzat, ko jūs esat rakstiski. Ja Jūs vēlaties aplūkot citus pazīmes, jums ir rakstīt citas pazīmes - tas nozīmē mainīt tastatūras iestatījumus:)

Ak, es redzu.

Hack es saistīta jums ļauj jums rakstīt gan angļu un urdu valodas zināšanām (kā piemērs). Tas ir tas, ko es biju lūdzot.

Varbūt jums vajadzētu to apskatīt kodu un redzēt, ja tas ir iespējams.

Btw, kad būs vB 3,0 atbrīvo? : D

Smiggy
22-10-09, 17:39
Ko jūs sakāt Michal? : D

vBET
22-10-09, 23:44
Ak, es redzu.

Hack es saistīta jums ļauj jums rakstīt gan angļu un urdu valodas zināšanām (kā piemērs). Tas ir tas, ko es biju lūdzot.

Varbūt jums vajadzētu to apskatīt kodu un redzēt, ja tas ir iespējams.

Btw, kad būs vB 3,0 atbrīvo? : D

I pievienojis šo pavedienu saiti uz manu TODO sarakstā:)

Izdošanas datums - produkts ir gatavs un stabila. Tas tiks izlaists ne vairāk kā 1 mēnesi:)

Smiggy
23-10-09, 00:11
I pievienojis šo pavedienu saiti uz manu TODO sarakstā:)

Izdošanas datums - produkts ir gatavs un stabila. Tas tiks izlaists ne vairāk kā 1 mēnesi:)

1 mēneša laikā?

Damn!

Vai tā būs atbrīvota ar šo funkciju?

vBET
23-10-09, 15:18
1 mēneša laikā?

Damn!

Vai tā būs atbrīvota ar šo funkciju?

3.0.0 vBET ir pieejama jau šodien, lai dažus forumus, kas atbalsta šo projektu, pirms (sīkāk šeit: vB Enterprise Translator - Page 48 - vBulletin.org forums (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?p = 1896325)):)

Pārdod tai būs jāgaida tikai nedaudz vairāk:) es patiešām domāju, ka tas būs pieejams 2 nedēļas, bet 1 mēnesi ir kaut kas vairāk droši man teikt:)

Un šī iespēja netiks iekļauta 3.0.0 - jo es gribu sniegt jums patiešām labs un labi pārbaudīto produktu. Pievienojot jaunas funkcijas steigā, nav laba ideja:) Bet ir mierīgs - vBET ir daudz plānus, kas iet uz 4.0.0 Jau:)

Deadl
25-10-09, 18:17
paldies ********************....

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1