PDA

View Full Version: Решени Активиране / Деактивиране vbet без проблеми



Simon Lloyd
26-05-11, 08:44
Здравейте, във вас следващата версия можете ли да направите така, че най-малко за тестови цели vbet, може да бъде забранен, ако аз го изключите точно сега и не може да получите на сайта си на всички и трябва да се забъркваш с. Htaccess ... и т.н. в , за да се направи форум използваеми.

Трябва да има начин на Активиране или Деактивиране vBET лесно, точно както много други модове, този вид на интеграция ще бъде много ценно за потребителите и отстраняване на неизправности.

kamilkurczak
26-05-11, 20:49
Здравейте,

Първо - ако забраните vBET - нашите правила в Htaccess не работи - защо? защото не е нужно код флаг в URL.

Второ, ако имате vBET интегрирани с vBSEO - ние не някакви опции - можете да сменяте само стари файлове vBSEO отново (vBSEO система не са куки система).

в края - за вашия нов форум след деактивиране на vBET трябва да работи нормално (празни екрани и др.)
ако имате празен екран след блокирането на vBET - проверете в вашите файлове на сървъра за някои грешки - Ние ще го проверя.

vBET
26-05-11, 22:20
Точно като Камил пише - когато vBET е забранено правила в Htaccess, не трябва да вредят нищо.

Важи и за интегриране на vBSEO - няма система куки, така файла са необходими промени.

Това не е функция искане. За хора с увреждания vBET трябва да бъдат безвредни, ако не е, то моля разбирателство бъг и ние ще го проверя:) Аз съм се движат тази тема раздел на бъгове. Моля, дайте повече информация (ако видите бял екран, трябва да има грешка под формата на трупчета), така че ние ще бъдем в състояние да работят по него.

Simon Lloyd
27-05-11, 07:58
Михал това не е бъг, това е моята гледна точка, няма начин просто да забраните vBET, други модове ще имат:
Активиране на продукта?
Да Не

И вие ще изберете тази, която искате и след това да запишете в admincp, тази функция не съществува в vBET, поради което съм направил искане за игрален, така че бихте могли да добавите тази функция в бъдеще:)

kamilkurczak
27-05-11, 10:17
можете да разрешите или забраните vBET в admincp-> плъгини-> управляват продукти - имате същите резултати

Simon Lloyd
27-05-11, 10:41
Добре, аз приемам, че но би било хубаво да го има в рамките на Министерството на отбраната в vBET Основни:)

kamilkurczak
30-05-11, 18:15
какво мислите, че тази опция е необходимо?

Simon Lloyd
30-05-11, 18:45
Не знаем какво мислят другите Камил, но за мен и вярвам, че е особено за новите собственици на форума, които не би знаете, за да отидете на Plugins & Продукти> Управление Продукти> забраните вашия продукт, най-просто търсят "го превръщат On / Off "опция в AdminCp> Options Еврофутбол.

kamilkurczak
31-05-11, 20:55
какво да кажем за издаване, след блокирането на vBET? Можете ли да потвърдите, че този въпрос все още съществуват?

Simon Lloyd
31-05-11, 21:01
Единственият проблем, който съществува, когато забраните vbet след това повторно активиране е, че вече не се прави разбор като този код Lang тагове, които са аз просто с увреждания vBET да се опита и след това повторно активиране и по-рано прави разбор [Lang] таг е вече не се прави разбор или преведено

kamilkurczak
31-05-11, 21:13
да, това е право, защото това Lang тагове, които са в база данни (за да се помни, език) и vBET парсер е забранено.
Моля, да направи нова тема в Характеристики Искане с това предложение, тази тема е решен и аз ще се премине към отстраняване раздел
Благодаря:)

Simon Lloyd
31-05-11, 21:20
Камил, благодаря, но Lang тагове сега вече не показват преведени език след деактивирането след това отново позволява vBET, с други думи, vBET е включен отново, но вече преведени мнения вече не са преведени?

kamilkurczak
31-05-11, 21:41
Ако забраните vBET - langs маркери не биват анализирани,
, ако разрешите vBET отново - langs тагове, които биват анализирани:)

само ако сте vBET увреждания тагове langs не биват анализирани и съобщението не се превежда:)

Simon Lloyd
31-05-11, 21:42
След vBET е забранено и позволи отново инструменти за поддръжка> Rebuild нишка информация трябва да се управлява с цел повторна обработка [Lang] тагове

Simon Lloyd
31-05-11, 21:44
Решен сега, след пускането на инструменти за поддръжка, но тя трябва да бъде нещо, което ще ви постави в своите инструкции или Често задавани въпроси:)

kamilkurczak
31-05-11, 21:49
благодаря за вашето потвърждение:) решен сега

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1