PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Aktiválása / deaktiválása vBET gond nélkül



Simon Lloyd
26-05-11, 08:44
Hi, a következő kiadásban meg tudod tenni úgy, hogy legalább tesztelés céljából vBET letiltható, ha i tiltsa le most nem tudok tovább oldalamon egyáltalán, és hogy szórakozz a. Htaccess ... etc-ben Ahhoz, hogy a fórum használható.

Kell lennie egy módja aktiválása vagy inaktiválása vBET könnyen, mint sok más mod, ez a fajta integráció nagyon értékes a felhasználók és a hibaelhárítók.

kamilkurczak
26-05-11, 20:49
hello,

Először is - ha letiltja vBET - a szabályok htaccess nem működik - miért? mert nincs zászló kódot url.

másrészt, ha vBET integrált vBSEO - nincs semmilyen lehetőség - akkor csak cserélni a régi vBSEO fájlok újra (vBSEO rendszer nem horgok rendszer).

a végén - a forum után letiltja a vBET kell Normálisan működik (üres képernyő, stb.)
ha van egy üres képernyő után letiltják az vBET - ellenőrzi a szerver log fájlokat néhány hibát - fogjuk ellenőrizni azt.

vBET
26-05-11, 22:20
Mint Kamil írta -, ha vBET le van tiltva szabályokat. Htaccess nem sérthetik semmit.

Is igaz, a vBSEO integráció - nincs horgok rendszert úgy fájl változtatásokra van szükség.

Ez nem szolgáltatás kérést. Mozgáskorlátozottak vBET kell ártalmatlan, ha nem, akkor kérjük rapport egy hiba, és ellenőrizni fogjuk, hogy:) Én elmozdítja a téma, hogy hibákat részt. Kérjük, hogy több információ (ha látsz fehér képernyő, ott kell lennie hiba naplók), így képesek leszünk dolgozni rajta.

Simon Lloyd
27-05-11, 07:58
Michal ez nem hiba, ez a lényeg nincs lehetőség, hogy egyszerűen letiltja vBET más modok lesz:
A termék aktiválása?
Igen Nem

És akkor válassza ki a kívánt, majd mentse a admincp, ez a funkció nem létezik vBET, ezért tettem egy funkció kérelmet, így lehet hozzá, hogy a szolgáltatás a jövőben:)

kamilkurczak
27-05-11, 10:17
akkor engedélyezheti vagy letilthatja vBET a admincp-> plugins-> kezelni termékek - akkor ugyanazt az eredményt

Simon Lloyd
27-05-11, 10:41
Ok elfogadom, hogy de jó lenne, hogy ez a mod a vBET Fő:)

kamilkurczak
30-05-11, 18:15
mit gondolsz, hogy ez a lehetőség van szükség?

Simon Lloyd
30-05-11, 18:45
Nem tudom, mit gondolnak mások Kamil, de nekem azt hiszem, hogy különösen az új fórum tulajdonosok, akik nem tudják, hogy menjen Plugins és termékek> Manage termékek> letiltani a terméket, a legtöbben csak nézd a "kapcsolja on / off "opciót AdminCp> vBulletin beállítások.

kamilkurczak
31-05-11, 20:55
mi a kérdés után letiltják az vBET? tudja erősíteni, hogy ez a kérdés még mindig létezik?

Simon Lloyd
31-05-11, 21:01
Az egyetlen kérdés, hogy létezik, ha letiltja vBET majd újra be, hogy a lang kód címkék már nem értelmezi, mint ez én csak tiltva vBET kipróbálni, majd újra engedélyezni, és a korábban elemzett [lang] tag már nem elemzi, vagy lefordított

kamilkurczak
31-05-11, 21:13
igen, amit jobb - mert ez a lang címkék vannak az adatbázisban (emlékezni a nyelvet), és vBET elemző le van tiltva.
Kérjük, hogy egy új téma a szolgáltatások igénylése és ezt a kijelentést, ez a téma is megoldódott, és én majd mozgassa a hibaelhárítási részt
Köszönöm:)

Simon Lloyd
31-05-11, 21:20
Kamil köszönhetően azonban a lang címkék már nem mutatják a lefordított nyelvi letiltása után majd újra így vBET, más szóval, vBET van vissza, de korábban már lefordított hozzászólás már nem fordíthatók le?

kamilkurczak
31-05-11, 21:41
Ha letiltja vBET - langs címkék nem elemzett,
Ha engedélyezi vBET ismét - langs címkék elemzi:)

csak akkor, ha vBET tiltva langs címkék nem elemzett, és üzenetet sem fordította:)

Simon Lloyd
31-05-11, 21:42
Miután vBET van tiltva, és az ismét engedélyezve karbantartási eszközök> Rebuild téma információkat kell futtatni ahhoz, hogy újraelemzési az [lang] címkék

Simon Lloyd
31-05-11, 21:44
Megoldott már futtatása után karbantartási eszközök, de meg kell valami, amit fel a utasítások és kérdések:)

kamilkurczak
31-05-11, 21:49
köszönöm a megerősítést:) megoldotta már

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1