КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Актываваць / Дэактываваць vbet без праблем



Simon Lloyd
26-05-11, 08:44
Прывітанне, у вас наступны рэліз вы можаце зрабіць так, каб па крайняй меры для vbet мэт тэставання можна адключыць, калі я адключыць яго прама зараз я не магу трапіць на мой сайт на ўсіх, і важдацца з. Htaccess ... і г.д. у Каб зрабіць форум прыдатнай да выкарыстання.

Там павінна быць спосаб уключэння і выключэнні vBET лёгка, як і многія іншыя моды, такога роду інтэграцыі будзе вельмі каштоўным для карыстальнікаў і ўхіленні непаладак.

kamilkurczak
26-05-11, 20:49
прывітанне,

Перш за ўсё - калі вы адключыце vBET - нашы правілы ў Htaccess не працуе - чаму? таму што ў вас няма сцяга код у URL-адрасе.

па-другое, калі ў вас ёсць vBET інтэграваны з vBSEO - у нас няма ніякіх опцый - можна толькі замяніць старыя файлы vBSEO зноў (vBSEO сістэмы не маюць гаплікі сістэмы).

у канцы - ваш форум пасля адключэння ад vBET павінна працаваць нармальная (усе пустыя экраны і г.д.)
калі ў вас ёсць пусты экран пасля адключэння vBET - праверыць у файлах часопіса сервера для некаторых памылак - Мы праверым гэта.

vBET
26-05-11, 22:20
Гэтак жа, як Каміль пісаў -. VBET калі адключаная правілы ў Htaccess не павінны шкодзіць што-небудзь.

Таксама дакладна ў адносінах да інтэграцыі vBSEO - адсутнічае сістэма гаплікаў так змены файлаў не патрабуецца.

Гэта не функцыя запыту. Сямейныя vBET павінны быць бясшкоднымі, калі гэта не так, то, калі ласка, паразуменне памылка і мы праверым гэта:) я рухаюся гэтай тэмы ў профіль памылак. Калі ласка, дайце больш інфармацыі (калі вы бачыце белы экран, то павінна быць памылка ў логах), так што мы будзем мець магчымасць працаваць на ім.

Simon Lloyd
27-05-11, 07:58
Міхал, што гэта не памылка, гэта мая кропка не існуе спосабу, каб проста адключыць vBET, іншых модов будзе:
Актываваць прадукт?
Так Не

І вы павінны абраць той, які вы хочаце, і затым захаваць у AdminCP, гэтая функцыя не існуе ў vBET і менавіта таму я зрабіў запыт на вылучэнне відэа, так што вы маглі б дадаць гэтую функцыю ў будучыні:)

kamilkurczak
27-05-11, 10:17
Вы можаце ўключыць або адключыць vBET ў AdminCP-> ўбудовы-> Упраўленне прадуктамі - у вас ёсць такія ж вынікі

Simon Lloyd
27-05-11, 10:41
Добра я прымаю гэта, але было б нядрэнна, каб ён на працягу мод у vBET Галоўная:)

kamilkurczak
30-05-11, 18:15
што вы думаеце, што гэтыя опцыі трэба?

Simon Lloyd
30-05-11, 18:45
Я не ведаю, што іншыя думаюць, Каміль, але для мяне, тых я лічу, што гэта адмыслова для новых уладальнікаў форуму, які не ведаў бы пайсці ў Даданыя модулі і прадукты> Упраўленне Прадукцыя> адключыць ваш прадукт, большасць з іх проста паглядзіце на "Turn It вкл / выкл "варыянт у AdminCP> Налады форуму.

kamilkurczak
31-05-11, 20:55
як жа пытанне пасля адключэння vBET? Вы можаце пацвердзіць, што гэтая праблема ўсё яшчэ існуе?

Simon Lloyd
31-05-11, 21:01
Адзіная праблема, якая існуе пры адключэнні vbet потым зноў ўключыць тое, што тэгі мову код больш не аналізуецца, як гэта я проста адключыць vBET паспрабаваць, а затым зноў ўключыць і раней разабраны [мова] тэгі больш не аналізуецца або перакладзеная

kamilkurczak
31-05-11, 21:13
ды, Вось так - таму што гэта мова тэгаў ў базе дадзеных (ўспомніць мову) і vBET аналізатар адключаны.
Калі ласка, зрабіце новую тэму на запыт асабліва з гэтай прапановай, гэты паток будзе вырашана, і я буду перанесці яго ў раздзел па ліквідацыі непаладак
Дзякуй:)

Simon Lloyd
31-05-11, 21:20
Каміль, дзякуй, але мова тэгі больш не паказваць мову перакладзены пасля адключэння, то паўторнае ўключэнне vBET, іншымі словамі, vBET зноў ўключаецца, але раней перакладзеных паведамленняў больш не перакладаць?

kamilkurczak
31-05-11, 21:41
калі адключыць vBET - Langs тэгі ня аналізуецца,
калі Вы дазволіце vBET яшчэ раз - Langs тэгі разбіраюцца:)

толькі калі ў вас ёсць vBET інвалідаў Langs тэгі не разбіраецца і паведамлення не перакладзены:)

Simon Lloyd
31-05-11, 21:42
Пасля vBET адключаецца, і зноў уключыць абслугоўванне інструменты> Rebuild паток інфармацыі павінен быць запушчаны з мэтай паўторнай апрацоўкі [мова] тэгі

Simon Lloyd
31-05-11, 21:44
Вырашаны зараз пасля запуску інструментальных сродкаў суправаджэння, але гэта павінна быць нешта, што вы паклалі ў інструкцыях або часта задаюць пытанні:)

kamilkurczak
31-05-11, 21:49
дзякуй за ваша пацверджанне:) вырашаецца цяпер

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1