КПК

Перегляд повної версії: Випробування моєму сайті



beaconsfield
09-10-10, 10:07
Привіт all,

Я нещодавно офіційно вводити посаду vbet and still doing some arrangements. Here is international area and I think все може перевірити websites with own languages. I will be very appriciate ваш positive feedbacks.

Thanks in advance.

My website : DiyetCenter - найбільший у Туреччині Дієти і Схуднення Форум (http://www.diyetcenter.com)

vBET
09-10-10, 15:53
Як я бачу, переклади виглядає нормально:)

beaconsfield
09-10-10, 17:35
Дякуємо за ваш відгук: круто:

Simon Lloyd
11-10-10, 02:47
У вас немає автоматичного перекладу включений я англійською читаєте з Англії, мова браузера встановлений в англійській мові, але я, як гість, все ще бачити ваші форумі в турецькому, а також чому у вас прапори прямо на дно, де немає -можна їх знайти?

beaconsfield
16-10-10, 07:47
Завдяки Симону. Я змусив користувачам перенаправляти свою власну мову, не питаючи.

vBET
25-02-11, 18:20
Сподіваюся, що це працює добре для вас:)

Frisky
01-03-11, 10:53
Російський переклад Виглядає погано дуже багато помилок та багато з того, що переведено не коректно виглядає і не всі слова переводяться. Важко зрозуміти сенс.

kamilkurczak
01-03-11, 11:02
але ваше повідомлення перекладається дуже добре (англійською).
По-друге - vBET робіт на двигуні переклад Google - кращий переклад двигуна і як і раніше розробляється

keke007
09-06-12, 04:26
Привіт друзі,

ОК, ви не маєте автоматичне Переклад увімкнуто, я Англійська перегляду з Англії.

raspscourge
11-12-14, 14:52
Це працює добре, переклади штраф

webdeweb
08-08-15, 20:48
Бо soruya Турецький cevap veriyorum. Güzel.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1