PDA

Zobacz pełną wersję: Test mojej stronie



beaconsfield
09-10-10, 10:07
Witam wszystkich, niedawno zainstalowałem vbet i nadal robić kilka rozwiązań. Oto obszarze międzynarodowych i myślę, że każdy może przetestować stron internetowych z własnych języków. Ja mają być bardzo appriciate swój pozytywny oddźwięk.Dzięki w posuwać się naprzód.Mojej stronie internetowej: DiyetCenter-Turcja największych diety i utrata forum (http://www.diyetcenter.com)

vBET
09-10-10, 15:53
Jak widzę tłumaczenia wygląda dobrze:)

beaconsfield
09-10-10, 17:35
Dzięki za opinię: cool:

Simon Lloyd
11-10-10, 02:47
Nie masz automatyczne tłumaczenie włączony Jestem angielskiego oglądania z Anglii, język przeglądarki ustawiony na angielski, ale i, jako gość, nadal widzieć w swoim forum turecki, a także dlaczego masz flagi prawej na dole, gdzie nie -można je znaleźć?

beaconsfield
16-10-10, 07:47
Dzięki Simon. I zmuszały użytkowników do przekierowania własnego języka bez pytania.

vBET
25-02-11, 18:20
Nadzieję, że to działa dobrze dla Ciebie:)

Frisky
01-03-11, 10:53
Rosyjski tłumaczenie wygląda źle wiele błędów i wiele rzeczy, które nie są tłumaczone prawidłowo i nie wszystkie słowa są tłumaczone. Trudno jest sensu.

kamilkurczak
01-03-11, 11:02
ale Twój post jest tłumaczony bardzo dobry (na angielski).
Po drugie - vBET działa na silniku google tłumaczenie - najlepszy silnik tłumaczenie i wciąż rozwijane

keke007
09-06-12, 04:26
Hi przyjaciele,

OK, nie masz automatycznego tłumaczenia włączona, i 'm angielski, wyświetlanie z Anglii.

raspscourge
11-12-14, 14:52
To działa dobrze, tłumaczenia są w porządku

webdeweb
08-08-15, 20:48
Bu soruya Türkçe cevap veriyorum. Güzel.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1