PDA

View Full Version: Test moje stranice



beaconsfield
09-10-10, 10:07
Pozdrav svima, nedavno sam instalirao i još uvijek radi neke aranžmane vBET. Ovdje je međunarodna područje i mislim da svatko može testirati web stranice sa vlastitim jezicima. Ja ću biti vrlo appriciate svoje pozitivne povratne informacije. Hvala unaprijed. Moje web stranice: je diyetcent - Turske Najveći dijeta i mršavljenja Forum (http://www.diyetcenter.co I)

vBET
09-10-10, 15:53
Kao što vidim prijevodi izgleda fino:)

beaconsfield
09-10-10, 17:35
Hvala na pregled: cool:

Simon Lloyd
11-10-10, 02:47
Nemate Automatski prijevod uključeno Ja sam engleski gledanja iz Engleske, jezik preglednika postavljen na engleski, ali sam, kao gost, još uvijek vidjeti svoje foruma na turskom, također zašto imate pravo zastave na dnu gdje nema -može ih naći?

beaconsfield
16-10-10, 07:47
Hvala Simon. Ja prisiljen korisnika preusmjeriti svoj jezik bez pitanja.

vBET
25-02-11, 18:20
Nadam se da je radio dobro za vas:)

Frisky
01-03-11, 10:53
Ruski prijevod izgleda loše puno pogrešaka i mnoge stvari koje nisu prevedene ispravno i nije sve riječi prevedene. Teško je smisla.

kamilkurczak
01-03-11, 11:02
ali post je preveden vrlo dobar (na engleski).
Drugo - vBET radovi na google prijevod motora - najbolji prijevod motor i dalje razvija

keke007
09-06-12, 04:26
Pozdrav prijatelji,

ok, ne morate automatsko prevođenje uključen sam english posjeta iz Engleske.

raspscourge
11-12-14, 14:52
To rade dobro, prijevodi su u redu

webdeweb
08-08-15, 20:48
Sam odgovara na ovo pitanje na turskom. Drago mi je.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1