PDA

مشاهده نسخه کامل : تست سایت من

beaconsfield
09-10-10, 10:07
سلام به همه، من به تازگی نصب برخی از مقدمات علم و تکنولوژی سیاسی و هنوز هم انجام. در اینجا این است که وب سایت های آزمون با منطقه بین الملل و من فکر می کنم هر کس می تواند به زبان خود. من خواهد بود بسیار appriciate بازخور مثبت خود را. پیشاپیش سپاسگزاریم. وب سایت من: DiyetCenter - بزرگترین رژیم ترکیه و از دست دادن وزن انجمن (http://www.diyetcenter.com)

vBET
09-10-10, 15:53
آنگونه که من ترجمه خوب به نظر می رسد :)

beaconsfield
09-10-10, 17:35
با تشکر برای بررسی شما : سرد :

Simon Lloyd
11-10-10, 02:47
شما لازم نیست ترجمه خودکار در من بازدیدکننده انگلیسی از انگلستان تبدیل شده ، زبان مرورگر به انگلیسی تنظیم شده ، اما من ، به عنوان یک مهمان ، هنوز هم به انجمن مراجعه خود را به ترکی نیز چرا شما باید پرچم های نصب شده در پایین جایی که هیچ می توان آنها را پیدا کنید؟

beaconsfield
16-10-10, 07:47
سایمون. من مجبور به کاربران به تغییر مسیر زبان خود را بدون پرسیدن.

vBET
25-02-11, 18:20
امید آن را به خوبی برای شما کار می کرد :)

Frisky
01-03-11, 10:53
ترجمه روسی به نظر می رسد بد بسیاری از اشتباهات و بسیاری از چیزهایی که ترجمه نشده و به درستی نمی باشد. تمام کلمات ترجمه شده است. دشوار است را حس.

kamilkurczak
01-03-11, 11:02
اما پست شما بسیار خوب است (به انگلیسی) ترجمه است.
دوم -- فعال تصدی این نسخهها کار در موتور ترجمه گوگل -- بهترین موتور ترجمه و هنوز توسعه

keke007
09-06-12, 04:26
سلام دوستان،

خوب، شما لازم نیست که ترجمه خودکار روشن من مشاهده زبان انگلیسی از انگلستان.

raspscourge
11-12-14, 14:52
اين كار خوب است، ترجمه ها خوب هستند

webdeweb
08-08-15, 20:48
بو soruya veriyorum cevap Türkçe. Güzel.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1