СДА

Виев Фулл Версион: Решити Мајор Перформансе Проблеми



Jesh
22-04-10, 01:46
Поздрав,

Прво, ја волим овај производ, то је супер.

Мора постојати нека врста конфигурације грешке Имам. Посетите форум Новчић (хттп://ввв.цоинфорумс.цом/форум.пхп) и пробам да преведем на језик. Потребно је 30-40 секунди да преведе било којој страници. Овде обавештења могу да преведе било коју страницу за неколико секунди.

Прочитао сам савете за перформанс и учинили све што што сам може да уради.

Ја сам помоћу вБуллетин и урадили све интеграцијама који су наведени како у форуму и РЕАДМЕ. Мислим да може бити нешто није у реду тамо.

Молим вас јавите ми где треба да почну да изгледа.

Хвала!

vBET
22-04-10, 14:02
До сада смо имали само један такав случај и разлог је до одлагања од Гоогле одговоре. У случају који сам описао Изгледа да је:
1. Форум сопствени сервер држи ван долазе захтеви за преводе
2. или Гоогле давао неко време "казне"
То је било видљиво у логове, кад смо рачунати време сваког превода захтева. Чини се да првих неколико је било у реду, мрав онда једни друге је драматично више времена. Форум је власник био локинг за изазове у свом поставки заштитног зида без успеха. Очигледно је било нешто са Гоогле комуникације, јер се деси само да не кеширају сајта.

Смо решио је овај проблем постоји, додајући "Одлагање превода 'нову представу параметар

Видим на форуму да је кеширана страница генерише довољно брзо. Први превод узима много времена. Молимо покушајте 'Одлагање преводе "користе и подесите ту, односно 10. Имајте у виду морате да проверите са кеш искључен. Дакле, искључите кеш за неко време и проверите брзину вашег превода - бићете сигурни да је ово брзина не кеширане странице. Ако видите побољшање (добро да имају неки алат за мерење времена пре и после - можете наћи у таквим интернета) затим укључите кеш на и то је ок. Ако не и окренути цацхе-у, подесите кашњење на 0, и обавестите нас - ми ћемо тражити друга решења:)

Такође, - веома важно. Ако ваш сервер није у стању да обави све језике - молимо онемогућите неки на почетку. Односно почети са 10 језика, и када они ће бити кеширани и почните додавањем нових језика с времена на време. Многи блог може да почне са свим језицима - све зависи од ресурса - у вашем случају нешто није савршен, па чак и ако није у вБЕТ али између сервера и Гоогле-а, онда мање не кеширани језика значи мање Гоогле захтева, значи мање проблема.

Jesh
22-04-10, 14:56
Нема кеша и кашњење између Преводи = 0!. Да добијем празну страницу на превод?

Сервер није оптерећен било у потрази @ перформансе графике у админ алата.

Много пута, превод је забрљао, такође:

хттп://ввв.цоинфорумс.цом/бадтранс.јпг

То је радио врло добро и без кеша раније, не знам шта се десило! Чак и са ове странице кеширају имам питања, мислим да постоји нешто друго дешава.

Хмммм ....

vBET
22-04-10, 15:10
Уверите се да вам је језик форуму у реду - да ли је нико не мења.

Такође, проверите статус у програму Гоогле - молимо јелен овог упутства: хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/вбет4-троублесхоотинг/413-фак-2.хтмл # пост1729

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1