PDA

مشاهده نسخه کامل : حل مشکل در عملکرد اصلی

Jesh
22-04-10, 01:46
میهمان گرامی ،

اول ، من عاشق این محصول ، آن را فوق العاده است.

باید نوعی از خطا پیکربندی من داشتن. لطفا انجمن سکه (http://www.coinforums.com/forum.php) مراجعه کنید و سعی کنید به ترجمه به زبان. طول می کشد تا 30-40 ثانیه برای ترجمه هر صفحه. من متوجه من می تواند ترجمه هر صفحه در عرض چند ثانیه.

من خوانده راهنمایی عملکرد و همه چیز وجود دارد که می توانم انجام دهم انجام داده اند.

من با استفاده از بایگانی و تمام یکپارچگی است که هر دو در سایت و صفحهی راهنمای ترجمهها را ذکر شده انجام داده اند. من فکر می کنم مشکلی وجود دارد ممکن است وجود داشته باشد.

لطفا اجازه دهید من می دانم که در آن من باید شروع به نگاه.

با تشکر از شما

vBET
22-04-10, 14:02
تا کنون ما تا به حال تنها یک مورد و دلیل در تاخیر از پاسخ های گوگل. در صورت که من توصیف به نظر می رسد که :
1. سرور فروم خود نگه می دارد خارج آینده درخواست برای ترجمه
2. یا گوگل دادن برخی از زمان "مجازات"
در سیاهههای مربوط قابل مشاهده بود ، هنگامی که زمان ما به تعداد هر یک از درخواست ترجمه. به نظر می رسد که در چند اول خوب بود ، مورچه و سپس هر یک از دیگری در زمان هم به طور چشمگیری بیشتر است. صاحب انجمن loking برای آرمان در تنظیمات فایروال خود را بدون موفقیت این بدیهی است که چیزی ارتباط در اینترنت با موتور جستجوی Google به دلیل رخ می دهد تنها برای سایت کش نشده.

ما حل این مسئله وجود دارد با اضافه کردن 'مقدار تاخیر بین ترجمه' پارامتر عملکرد جدید

من را در فروم خود را را ببینید که صفحه کش تولید به اندازه کافی سریع است. ترجمه اول ، زمان زیادی طول می کشد. لطفا "تاخیر بین ترجمه' استفاده و وجود دارد ، یعنی تعیین مقدار 10 مشخص را امتحان کنید. لطفا توجه داشته باشید که شما باید برای بررسی آن با خارج از کش. بنابراین خاموش کش برای مدتی و بررسی سرعت ترجمه شما -- شما خواهد شد مطمئن باشید که این سرعت از صفحه کش نشده. اگر شما شاهد بهبود (خوب است به برخی از ابزار برای اندازه گیری زمان قبل و بعد از -- شما می توانید هایی در اینترنت) و سپس کش را روشن کرده و آن خوب است. اگر نیز به نوبه خود Cache در تاریخ ، تعیین تاخیر تا 0 ، و به ما اطلاع دهید -- ما برای راه حل های دیگر نگاه کنید :)

همچنین -- بسیار مهم است. اگر سرور شما قادر است که مسئولیت رسیدگی به همه زبانها -- لطفا غیرفعال کردن برخی در ابتدا. یعنی شروع با 10 زبان است ، و زمانی که از این خواهد شد کش و سپس شروع به اضافه کردن زبان های جدید از زمان به زمان. بسیاری از انجمن ها می تواند با همه زبان ها -- آن را به همه منابع بستگی دارد -- در مورد شما چیزی کامل نیست و حتی اگر آن را در فعال تصدی اما بین سرور شما و گوگل نیست ، پس کمتر زبان نمی کش به معنی درخواست کمتر گوگل ، به معنای مشکل کمتر است.

Jesh
22-04-10, 14:56
هیچ کش و تاخیر بین ترجمه = 0. صفحه خالی در ترجمه؟

سرور غیرمنتظره یا با نگاه @ نمودار عملکرد در ابزار های مدیر است.

بسیاری از اوقات ، ترجمه messed تا ، بیش از حد :

http://www.coinforums.com/badtrans.jpg

این کار بسیار خوب حتی بدون کش قبل ، من نمی دانم چه اتفاقی افتاده است! حتی با این صفحه کش من با داشتن مسائل ، من فکر می کنم چیز دیگری در حال رفتن وجود دارد.

Hmmmm....

vBET
22-04-10, 15:10
لطفا مطمئن شوید که زبان انجمن شما خوب است -- هیچ کس آن را تغییر است.

همچنین ، بررسی وضعیت خود را به گوگل -- آیش لطفا این دستورالعمل : http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1